INTENCJE MSZALNE

06-13.12.2020

 

Rekolekcje Adwentowe 06-08.12.2020

II Niedziela Adwentu -06.12.2020

8:00 + Marianna, Stefan Szymański

8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

10:00 + Julian Górski (28r.)

12:00 + Marian Serafin, zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od r. Draganów)

 

Poniedziałek 07.12.2020

8:00 + Jan Soroka (30dz.)

12:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

16:00 + Tadeusz Kuśmierz (od pracowników SP nr 9 w Zamościu)

18:00 + Stanisław Wróbel (od córki Zofii)

 

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Wtorek– 08.12.2020

8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

12:00 W Godzinie Łaski: dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane przez Maryję dla Leokadii z okazji urodzin

16:00 + Jan Pachlepa

18:00 + Jerzy Łygas (od rodziny Ponachajba)

 

Środa 09.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Stanisław Wróbel (od r. Lupów i Juszczaków)

18:00 W intencji Leokadii – imieninowa z prośbą o zdrowie

 

Czwartek – 10.12.2020

7:00 + Mieczysław Kania (od r. Grymuza, r. Horoszkiewicz, r. Grabiasów, r. Pawełczuków)

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od pracowników SP nr 9 w Zamościu)

 

Piątek - 11.12.2020

7:00 + Tadeusz Kuśmierz (od r. Łygasów)

18:00 + Stanisław Wróbel (od r. Kurzępów)

18:00 + Henryk Machałek (31r.))

 

Sobota - 12.12.2020

7:00 + Tadeusz Kuśmierz (od pracowników SP nr 9 w Zamościu

18:00 + Tadeusz Łukaszczuk (od r. Kapłonów)

18:00 + Marianna (rocz. śmierci), Stanisława (k), Anna

III Niedziela Adwentu -13.12.2020

8:00 + Czesława (k) Sieczka (3r.), Zygmunt Sieczka

10:00 + Tadeusz Kuśmierz (od Łukasza Szala z rodziną)

12:00 + Tadeusz Podgórny (od żony i dzieci)

12:00 W intencji dusz w czyśćcu cierpiących i konających

18:00 O błog. Boże i Maryi na prawdziwe dziecieńctwo Boże dla wspólnoty z Domu św. Józefa

18:00 + Irena, Eugeniusz Kuniec, Antoni, Ksenia Wujciga, Roman Ogrysko

 

Poniedziałek 14.12.2020

7:00 + Mieczysław Kania (od rodz.: Zyza, Pilipczuk, Soroka, Nizio, Pyś)

7:00 + Marianna Cyc (30dz.)

18:00 + Tadeusz Łukaszczuk (od r. Juszczaków)

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od pracowników SP nr 9 w Zamościu)

 

Wtorek– 15.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:00 + Mieczysław Kania (od r. Babickich)

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od r. Łukaszczuków i Szykułów)

18:00 O mądrość, świętość i odwagę dla kapłanów

 

Środa 16.12.2020

7:00 + Władysław, Zofia, Tomasz Makochon

18:00 + Władysław Łasocha (1r.)

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od pracowników SP nr 9 w Zamościu)

 

Czwartek – 17.12.2020

7:00 + Janina, Mieczysław Łasocha

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od pracowników SP nr 9 w Zamościu)

Piątek - 18.12.2020

7:00 +Maria, Wolfgang Haperszajd

18:00 + Stanisław Wróbel (od r. Chałabisów z Piłatki)

18:00 + Kazimierz Moskwa (1r.)

Sobota - 19.12.2020

7:00 + Juta Szreder

18:00 + Marianna Cyc (od r. Talarków)

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od rodz. Wojczuków, Kuźmiczów i Kurzępów)

IV Niedziela Adwentu -20.12.2020

8:00 + Janusz, Zofia Bochenko, Jan Bamburski

8:00 + Helena Muda (13r.)

10:00 + Marianna Gwiazdowska (15r.), Piotr, Hipolit, zm. z rodziny

12:00 + Kamila (k) Jurczak (47r.)

 

18:00 + Ewa Rzeżawska (1r.)

INTENCJE MSZALNE

29.11-06.122020

 

I Niedziela Adwentu -29.11.2020

8:00 + Jan, Leonia Kapłon

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 29)

10:00 + Józef Sowa (18r.), zm. z r. Sowów

12:00 + Teofila Piłat

12:00 + Tadeusz Skalski

18:00 + Mieczysław Kania (od rodziny Efnerów)

 

Poniedziałek 30.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 16)

18:00 + Jerzy Łygas (od rodziny Dudków)

18:00 + Mieczysław Kania (od r. Dudków i Droździelów)

 

Wtorek– 01.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Stanisław Wróbel (od r. Bil z Łabuń)

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od r. Jasińskich i Bilskich))

 

Środa 02.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

18:00 + Stanisław Wróbel (30dz.)

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od rodziny Sachajko i Wróbel)

 

Czwartek – 03.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek - 04.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Tadeusz Łukaszczuk (30dz.)

18:00 + Mieczysław Kania (od r. Kania z Mokrego)

 

Sobota - 05.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 Intencja Kół Różańcowych modlitwy rodziców za dzieci

18:00 Intencja Wynagradzająca od Koła Różańcowego

 

 

 

II Niedziela Adwentu -06.12.2020

8:00 + Marianna, Stefan Szymański

8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

10:00 + Julian Górski (28r.)

12:00 + Maria Serafin, zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od r. Draganów)

 

Poniedziałek 07.12.2020

7:00 + Jan Soroka (30dz.)

18:00 + Stanisław Wróbel (od córki Zofii)

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od pracowników SP nr 9 w Zamościu)

 

Wtorek– 08.12.2020

8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

12:00 W Godzinie Łaski: dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane przez Maryję dla Leokadii z okazji urodzin

18:00 + Jerzy Łygas (od rodziny Ponachajba)

18:00 + Jan Pachlepa

 

Środa 09.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Stanisław Wróbel (od r. Lupów i Juszczaków)

18:00 W intencji Leokadii – imieninowa z prośbą o zdrowie

 

Czwartek – 10.12.2020

7:00 + Mieczysław Kania (od r. Grymuza, r. Horoszkiewicz, r. Grabiasów, r. Pawełczuków)

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od pracowników SP nr 9 w Zamościu)

 

Piątek - 11.12.2020

7:00 + Tadeusz Kuśmierz (od r. Łygasów)

18:00 + Stanisław Wróbel (od r. Kurzępów)

18:00 + Henryk Machałek (31r.))

 

Sobota - 12.12.2020

7:00 + Tadeusz Kuśmierz (od pracowników SP nr 9 w Zamościu

18:00 + Tadeusz Łukaszczuk (od r. Kapłonów)

18:00 + Marianna (rocz. śmierci), Stanisława (k), Anna

 

III Niedziela Adwentu -13.12.2020

8:00 + Czesława (k) Sieczka (3r.), Zygmunt Sieczka

10:00 + Tadeusz Kuśmierz (od Łukasza Szala z rodziną)

12:00 + Tadeusz Podgórny (od żony i dzieci)

12:00 W intencji dusz w czyśćcu cierpiących i konających

18:00 O błog. Boże i Maryi na prawdziwe dziecieństwo Boże dla wspólnoty z Domu św. Józefa

18:00 + Irena, Eugeniusz Kuniec, Antoni, Ksenia Wujciga, Roman Ogrysko

 

 

INTENCJE MSZALNE

22-29.11.2020

Niedziela Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata -22.11.2020

8:00 + Feliksa (k) i Jan Bondyra, Julia(k) Nizio

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 22)

10:00 + Cecylia Tyszko (od zięcia Eugeniusza i wnuków: Piotra i Tomasza z rodzinami)

12:00 + Janina Popławska (16r.), Władysław Popławski

12:00 W 50 r. ślubu Jan i Zofii Kycko

18:00 + Marianna, Czesław, Mirosław Łopuszyńskich, zm. z r. Suszyńskich

 

Poniedziałek 23.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 23)

18:00 + Stanisław Wróbel (od rodziny Boć z Ruszowa)

18:00 + Jerzy Łygas (od rodziny Sachajków, Teresa Kuśmierz, Tadeusz i Andrzej Kuśmierz)

 

Wtorek– 24.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 24)

7:00 + Tadeusz Łukaszczuk (od rodziny Popławskich)

18:00 + Jerzy Łygas (od rodziny Wilkiewiczów)

 

Środa 25.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 25)

18:00 + Krzysztof Świtalski (30dz.)

18:00 + Jerzy Łygas (30dz.)

 

Czwartek – 26.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 26)

18:00 + Jerzy Łygas (od rodziny Sokołowskich)

 

Piątek - 27.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 27)

18:00 + Jerzy Łygas (od r. Łysakowskich))

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (30dz.)

18:00 Z okazji urodzin Ryszarda Ożga: o łaskę zdrowia, błog. Boże, opiekę Matki Bożej

 

Sobota - 28.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 28)

18:00 + Mieczysław Kania (30dz.)

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od rodziny Bojanów i Szalów)

 

I Niedziela Adwentu -29.11.2020

8:00 + Jan, Leonia Kapłon

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 29)

10:00 + Józef Sowa (18r.), zm. z r. Sowów

12:00 + Teofila Piłat

12:00 + Tadeusz Skalski

18:00 + Mieczysław Kania (od rodziny Efnerów)

 

Poniedziałek 30.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 16)

18:00 + Jerzy Łygas (od rodziny Dudków)

18:00 + Mieczysław Kania (od r. Dudków i Droździelów)

 

Wtorek– 01.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Stanisław Wróbel (od r. Bil z Łabuń)

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od r. Jasińskich i Bilskich))

 

Środa 02.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Olindo, Dawid, Leszek, Lina

18:00 + Krzysztof Świtalski (od rodziny Głowackich i Ćwików)

 

Czwartek – 03.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek - 04.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Tadeusz Łukaszczuk (30dz.)

18:00 + Mieczysław Kania (od r. Kania z Mokrego)

 

Sobota - 05.12.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 Intencja Kół Różańcowych modlitwy rodziców za dzieci

18:00 Intencja Wynagradzająca od Koła Różańcowego

II Niedziela Adwentu -06.12.2020

8:00 + Marianna, Stefan Szymański

8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

10:00 + Julian Górski (28r.)

12:00 + Maria Serafin, zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

 

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od r. Draganów)

INTENCJE MSZALNE

15-21.11.2020

 

XXXIII Niedziela zwykła -15.11.2020

8:00 + Helena i Tadeusz Nizio

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 15)

10:00 + Stanisława (k) Serafin (20r.)

12:00 + Mieczysław, Feliksa (k), Adam, Stefania (k), zm. z r. Wójcików i Ostarczuków

12:00 O zdrowie i opiekę Matki Bożej z okazji urodzin Jadwigi Perdun

18:00 + Laura Bizior, Genowefa Bizior (od rodziny Momotów)

 

Poniedziałek 16.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 16)

7:00 O światło Ducha Świętego dla lekarzy i udany zabieg dla Jakuba, o zdrowie dla niego i rodziny

7:00 O pomyślne zdanie egzaminu dla córki Eweliny

18:00 + Henryk Lupa ( w rocz. śm.), zm. z r. Lupów, Bałów, Durasów, Podsiadłych, Janaszów, Sałków

 

Wtorek– 17.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 17)

18:00 + Jerzy Łygas (od rodz. Pysiów)

18:00 + Tadeusz Łukaszczuk (od Janiny Kawałko)

 

Środa 18.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 18)

18:00 + Olindo, Dawid, Leszek, Lina

18:00 + Krzysztof Świtalski (od rodziny Głowackich i Ćwików)

 

Czwartek – 19.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 19)

18:00 + Zofia Pawliszak (30dz.)

 

Piątek - 20.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 20)

18:00 + Stanisław Wróbel (od koleżanek i kolegów z pracy synowej Ewy)

18:00 + Ewa Rzeżawska (11msc. )

 

Sobota - 21.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 21)

18:00 W 24 r. urodzin Karola

18:00 + Krzysztof Świtalski (od Marka Osypowicza z żoną)

 

Niedziela Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata -22.11.2020

8:00 + Feliksa (k) i Jan Bondyra, Julia(k) Nizio

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 22)

10:00 + Cecylia Tyszko (od zięcia Eugeniusza i wnuków: Piotra i Tomasza z rodzinami)

12:00 + Janina Popławska (16r.)

12:00 W 50 r. ślubu Jan i Zofii Kycko

18:00 + Marianna, Czesław, Mirosław Łopuszyńskich, zm. z r. Suszyńskich

 

Poniedziałek 23.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 23)

18:00 + Stanisław Wróbel (od rodziny Boć z Ruszowa)

18:00 + Jerzy Łygas (od rodziny Sachajków, Teresa Kuśmierz, i Andrzej Kuśmierz)

 

Wtorek– 24.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 24)

7:00 + Tadeusz Łukaszczuk (od rodziny Popławskich)

18:00 + Jerzy Łygas (od rodziny Wilkiewiczów)

 

Środa 25.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 25)

18:00 + Krzysztof Świtalski (30dz.)

18:00 + Jerzy Łygas (30dz.)

 

Czwartek – 26.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 26)

18:00 + Jerzy Łygas (od rodziny Sokołowskich)

 

Piątek - 27.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 27)

18:00 + Jerzy Łygas (od r. Łysakowskich))

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (30dz.)

18:00 Z okazji urodzin Ryszarda Ożga: o łaskę zdrowia, błog. Boże, opiekę Matki Bożej

 

Sobota - 28.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 28)

18:00 + Mieczysław Kania (30dz.)

18:00 + Tadeusz Kuśmierz (od rodziny Bojanów i Szalów)

I Niedziela Adwentu -29.11.2020

8:00 + Jan, Leonia Kapłon

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 29)

10:00 + Józef Sowa (18r.), zm. z r. Sowów

12:00 + Teofila Piłat

 

18:00 + Mieczysław Kania (od rodziny Efnerów)

INTENCJE MSZALNE

08-14.11.2020

 

XXXII Niedziela zwykła -08.11.2020

8:00 + Maria Adamczuk, Jan, Józefa(k)

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 8)

10:00 + Tomasz Grygorczyk, Jan, Leonia, Stanisław, Zofia, Jan i Bolesław

12:00 + Jan Mielniczek (22r.)

12:00 Intencja urodzinowa – w intencji Marii

18:00 W intencji Mateusza, w rocz. urodzin, z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

 

Poniedziałek 09.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 2)

18:00 + Helena Urban (13r.)

 

Wtorek– 10.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 3)

18:00 + Dariusz Dębski (15r.)

18:00 + Mieczysław Kania (od rodziny Łysakowskich)

 

Środa 11.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 4)

7:00 + Maria Haperszajd (1r.)

18:00 + Stanisław Grymuza (4r.)

 

Czwartek – 12.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 5)

18:00 + Jerzy Łygas (od Danuty Szast wraz z córkami)

 

Piątek - 13.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 6)

18:00 + Jerzy Łygas (od r. Szykułów)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące przez wst. Matki Bożej Miłosierdzia

 

Sobota - 14.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 7)

18:00 + Elżbieta (13r.) i Józef Krupa

18:00 + Józef Rzeszutko

 

 

 

 

XXXIII Niedziela zwykła -15.11.2020

8:00 + Helena i Tadeusz Nizio

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 8)

10:00 + Stanisława (k) Serafin (20r.)

12:00 + Mieczysław, Feliksa (k), Adam, Stefania (k), zm. z r. Wójcików i Ostarczuków

12:00 O zdrowie i opiekę Matki Bożej z okazji urodzin Jadwigi Perdun

18:00 + Laura Bizior, Genowefa Bizior (od rodziny Momotów)

 

Poniedziałek 16.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 2)

7:00 O światło Ducha Świętego dla lekarzy i udany zabieg dla Jakuba, o zdrowie dla niego i rodziny

18:00 + Henryk Lupa ( w rocz. śm.), zm. z r. Lupów, Bałów, Durasów, Podsiadłych, Janaszów, Sałków

 

Wtorek– 17.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 3)

18:00 + Jerzy Łygas (od rodz. Pysiów)

18:00 + Tadeusz Łukaszczuk (od Janiny Kawałko)

 

Środa 18.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 4)

18:00 + Olindo, Dawid, Leszek, Lina

18:00 + Krzysztof Świtalski (od rodziny Głowackich i Ćwików)

Czwartek – 19.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 5)

18:00 + Zofia Pawliszak (30dz.)

Piątek - 20.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 6)

18:00 + Stanisław Wróbel (od koleżanek i kolegów z pracy synowej Ewy)

18:00 + Ewa Rzeżawska (11msc. )

Sobota - 21.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 7)

18:00 W 24 r. urodzin Karola

XXVI Niedziela Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata -22.11.2020

8:00 + Feliksa (k) i Jan Bondyra, Julia(k) Nizio

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 8)

10:00 + Cecylia Tyszko (od zięcia Eugeniusza i wnuków: Piotra i Tomasza z rodzinami)

12:00 + Janina Popławska (16r.)

12:00 W 50 r. ślubu Jan i Zofii Kycko

 

18:00 + Marianna, Czesław, Mirosław Łopuszyńskich, zm. z r. Suszyńskich

INTENCJE MSZALNE

01-07.11.2020

 

Uroczystość Wszystkich Świętych XXXI Niedziela -01.11.2020

8:00 + Ryszard Dragan, ks. Stanisław Sieczka, Czesława i Zygmunt Sieczka, Emilia i Tadeusz Dragan

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 1)

10:00 + Cecylia Tyszko (od wnuków: Magda i Sebastian z rodzicami)

12:00 Za Parafian

18:00 Ku czci Wszystkich Świętych, a szczególnie patronów rodziny Anny i Ryszarda Ożga oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Poniedziałek– 02.11.2020

8:00 + Janina Górska (7r.), Jan Górski

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 2)

10:00

18:00 + Andrzej Biszczanik (od pracowników SP w Horyszowie)

 

Wtorek03.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 3)

18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa 04.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 4)

18:00 + Zygmunt (2r.)

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek – 05.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 5)

7:00 + Leonia (k) i Jan Kwitków, zm. z r. Kwitków

18:00 Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek - 06.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 6)

18:00 + Teresa Kapłon (od KGW Jatutów)

 

Sobota - 07.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 7)

18:00 Intencja wynagradzająca od Kół Różańcowych

18:00 Od członków modlitwy Różaniec Rodziców za Dzieci

 

 

 

XXXII Niedziela zwykła -08.11.2020

8:00 + Maria Adamczuk, Jan, Józefa(k)

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 8)

10:00 + Tomasz Grygorczyk, Jan, Leonia, Stanisław, Zofia, Jan i Bolesław

12:00 + Jan Mielniczek (22r.)

12:00 Intencja urodzinowa – w intencji Marii

18:00 W intencji Mateusza, w rocz. urodzin, z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

 

Poniedziałek 09.11.2020

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 2)

18:00 + Helena Urban (13r.)

 

Wtorek– 10.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 3)

18:00 + Dariusz Dębski (15r.)

 

Środa 11.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 4)

7:00 + Maria Haperszajd (1r.)

18:00 + Stanisław Grymuza (4r.)

 

Czwartek – 12.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 5)

18:00 + Jerzy Łygas (od Danuty Szast wraz z córkami)

 

Piątek - 13.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 6)

18:00 + Jerzy Łygas (od r. Szykułów)

 

Sobota - 14.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 7)

18:00 + Elżbieta (13r.) i Józef Krupa

 

XXXIII Niedziela zwykła -15.11.2020

8:00 + Helena i Tadeusz Nizio

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 8)

10:00 + Stanisława (k) Serafin (20r.)

12:00 + Mieczysław, Feliksa (k), Adam, Stefania (k), zm. z r. Wójcików i Ostarczuków

12:00 O zdrowie i opiekę Matki Bożej z okazji urodzin Jadwigi Perdun

18:00 + Laura Bizior

 

 

INTENCJE MSZALNE

25.10-01.11.2020

 

XXX Niedziela zwykła -25.10.2020

8:00 + Janina Soroka (7r.), zm. z r. Soroków: Kazimiera (k), Paweł, Zbigniew, Barbara Pliżga

10:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

12:00 + Jan Gumiela (4r.), Marianna i Władysław

12:00 W 10 r. ślubu Dominiki i Rafała, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej na dalsze lata dla nich i ich synka

18:00 + Andrzej Malicki (rocz. śm.)

 

Poniedziałek – 26.10.2020

7:00 + Henryk Juszczak (5r.), zm. z r. Juszczaków

18:00 O zdrowie dla Andrzeja i w intencji opiekujących się lekarzy

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Wtorek27.10.2020

7:00 W rocz. urodzin Joanny, o zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego

18:00 O Dary Ducha Świętego dla uczestników wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca, o łaskę wytrwania

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Środa 28.09.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 + Tadeusz Podgórny (imieninowa od żony)

18:00 Z racji imienin P. Tadeusza - kościelnego

 

Czwartek – 29.10.2020

7:00 O zdrowie dla Andrzeja i za lekarzy opiekujących się chorym

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Piątek - 30.10.2020

7:00 + Albert

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 W 80 r. urodzin, o błog. Boże dla Haliny

 

Sobota - 31.10.2020

7:00 ++ Górskich: Zenon, Lucyna, Stanisława(k), Paweł

7:00 + Jan (22r.), Artur

18:00 Rezerwacja

 

Uroczystość Wszystkich Świętych XXXI Niedziela -01.11.2020

8:00 + Ryszard Dragan, ks. Stanisław Sieczka, Czesława i Zygmunt Sieczka, Emilia i Tadeusz Dragan

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 1)

10:00 + Cecylia Tyszko (od wnuków: Magda i Sebastian z rodzicami)

12:00 Za Parafian

18:00 Ku czci Wszystkich Świętych, a szczególnie patronów rodziny Anny i Ryszarda Ożga oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Poniedziałek– 02.11.2020

8:00 + Janina Górska (7r.), Jan Górski

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 2)

10:00

18:00 + Andrzej Biszczanik (od pracowników SP w Horyszowie)

 

Wtorek03.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 3)

18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 04.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 4)

18:00 + Zygmunt (2r.)

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek – 05.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 5)

7:00 + Leonia (k) i Jan Kwitków, zm. z r. Kwitków

18:00 Intencja Apostolatu Margaretek

Piątek - 06.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 6)

18:00 + Teresa Kapłon (od KGW Jatutów)

 

Sobota - 07.11.2020

7:00 + Helena Wróblewska (greg. 7)

18:00 Intencja wynagradzająca od Kół Różańcowych

18:00 Od członków modlitwy Różaniec Rodziców za Dzieci

XXXII Niedziela zwykła -08.11.2020

8:00 + Maria Adamczuk, Jan, Józefa(k)

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 8)

10:00 + Tomasz Grygorczyk, Jan, Leonia, Stanisław, Zofia, Jan i Bolesław

12:00 + Jan Mielniczek (22r.)

12:00 Intencja urodzinowa – w intencji Marii

 

18:00 W intencji Mateusza, w rocz. urodzin, z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

INTENCJE MSZALNE

18-25.10.2020

XXIX Niedziela zwykła -18.10.2020

8:00 + Hipolit Grad(31r.)

8:00 + Krzysztof Tyszko (3r.)

10:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

12:00 + Maria Juszczak, Władysław, Józefa (k)

12:00 O zdrowie dla Cypriana (od społeczności Szkoły Podstawowej w Kalinowicach)

18:00 W 33 r. chrztu św. , o Bożą opiekę za wst. św. Łukasza Ewangelisty, jego patrona dla śp. Łukasza Włodarczyka, o Boże miłosierdzie dla dusz czyśćcowych

 

Poniedziałek – 19.10.2020

7:00 Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o opiekę nad matką i dzieckiem przez wst. Maryi Niepokalanej

18:00 W intencji przyjmujących sakrament bierzmowania i ich rodzin

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Wtorek20.10.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (10msc.)

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 + Edward Jurczak (rocz. śmierci), zm. z r. Jurczaków

 

Środa 21.09.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 W 15r. urodzin Agatki: o Boże błog., opiekę Matki Bożej

 

Czwartek – 22.10.2020

7:00 + Henryk Juszczak (35r.), zm. z r. Juszczaków

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Piątek - 23.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 Urodzinowa: o błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Mirosława

 

Sobota - 24.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 W 25r. ślubu Agnieszki i Andrzeja Kołtun, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski na dalsze lata

 

 

XXX Niedziela zwykła -25.10.2020

8:00 + Janina Soroka (7r.), zm. z r. Soroków: Kazimiera (k), Paweł, Zbigniew, Barbara Pliżga

10:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

12:00 + Jan Gumiela (4r.), Marianna i Władysław

12:00 W 10 r. ślubu Dominiki i Rafała, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej na dalsze lata dla nich i ich synka

18:00 + Andrzej Malicki (rocz. śm.)

 

Poniedziałek – 26.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 W intencji przyjmujących sakrament bierzmowania i ich rodzin

 

Wtorek27.10.2020

7:00

18:00 O Dary Ducha Świętego dla uczestników wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca, o łaskę wytrwania

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Środa 28.09.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 + Tadeusz Podgórny (imieninowa od żony)

18:00 Z racji imienin P. Tadeusza - kościelnego

 

Czwartek – 29.10.2020

7:00 + Henryk Juszczak (35r.), zm. z r. Juszczaków

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Piątek - 30.10.2020

7:00

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Sobota - 31.10.2020

7:00 ++ Górskich: Zenon, Lucyna, Stanisława(k), Paweł

18:00 Rezerwacja

 

XXXI Niedziela zwykła -01.11.2020

8:00 + Ryszard Dragan, ks. Stanisław Sieczka, Czesława i Zygmunt Sieczka, Emilia i Tadeusz Dragan

8:00 + Helena Wróblewska (greg. 1)

10:00 + Cecylia Tyszko (od wnuków: Magda i Sebastian z rodzicami)

12:00

 

18:00

INTENCJE MSZALNE

11-18.10.2020

 

XXVIII Niedziela zwykła -11.10.2020

8:00 + Zbigniew Mołodeńko (16r.)

10:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

12:00 + Krzysztof Bednarczuk (od rodziny Furgała)

12:00 + Władysława Kawałko (od rodziny Farionów)

18:00 + Ludomir Dziuba (25r.), Krystyna i zm. z r. Dziubów

 

Poniedziałek – 12.10.2020

7:00 O zdrowie i błog. Boże dla Andrzeja

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Wtorek13.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

Środa 14.09.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 W intencji nauczycielni, pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji

 

Czwartek – 15.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 + Albina, Jan

 

Piątek - 16.10.2020

7:00

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 W 15 r. ślubu Jerzego i Jadwigi o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski

 

Sobota - 17.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 W 14r. ślubu Karoliny i Marka o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski

 

 

 

 

 

 

XXIX Niedziela zwykła -18.10.2020

8:00 + Hipolit Grad(31r.)

8:00 + Krzysztof Tyszko (3r.)

10:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

12:00 + Maria Juszczak, Władysław, Józefa (k)

18:00 W 33 r. chrztu św. , o Bożą opiekę za wst. św. Łukasza Ewangelisty, jego patrona dla śp. Łukasza Włodarczyka, o Boże miłosierdzie dla dusz czyśćcowych

 

Poniedziałek – 19.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 W intencji przyjmujących sakrament bierzmowania i ich rodzin

 

Wtorek20.10.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (10msc.)

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 + Edward Jurczak (rocz. śmierci), zm. z r. Jurczaków

 

Środa 21.09.2020

7:00

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 W 15r. urodzin Agatki: o Boże błog., opiekę Matki Bożej

 

Czwartek – 22.10.2020

7:00 + Henryk Juszczak (35r.), zm. z r. Juszczaków

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Piątek - 23.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 Urodzinowa: o błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Mirosława

 

Sobota - 24.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 W 25r. ślubu Agnieszki i Andrzeja Kołtun, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski na dalsze lata

XXX Niedziela zwykła -25.10.2020

8:00 + Janina Soroka (7r.), zm. z r. Soroków: Kazimiera (k), Paweł, Zbigniew, Barbara Pliżga

10:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

12:00 + Jan Gumiela (4r.), Marianna i Władysław

12:00 W 10 r. ślubu Dominiki i Rafała, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej na dalsze lata dla nich i ich synka

 

18:00 + Andrzej Malicki (rocz. śm.)

INTENCJE MSZALNE

04-11.10.2020

XXVII Niedziela zwykła -04.10.2020

8:00 + Stanisław Kozłowski

10:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

12:00 + Paweł Hulak (26r.), rodziców: Adam, Apolonia, Andrzej, Marianna

18:00 + Stanisław Rozkres (13r.), zm. z r. Rozkresów i Kniaziów

 

Poniedziałek – 05.10.2020

7:00 + Marianna Kowalska (od rodziny Górskich)

18:00 + Zm. z r. Głowackich: Jan, Natalia, Anna, Barbara

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Wtorek06.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 + Krystyna Gontarz, Agnieszka Wszelaka

 

Środa 07.09.2020

7:00 W 25 r. ślubu Mieczyslawy (k) i Kazimierza

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa oraz dziękczynna dla NMP Różańcowej za łaski dla Ojczyzny

 

Czwartek – 08.10.2020

7:00

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Piątek - 09.10.2020

7:00 W 18 r. urodzin Emila

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Sobota - 10.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 + Dariusz Dębski (15r.)

 

XXVIII Niedziela zwykła -11.10.2020

8:00 + Zbigniew Mołodeńko (16r.)

10:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

12:00 + Krzysztof Bednarczuk (od rodziny Furgała)

12:00 + Władysława Kawałko (od rodziny Farionów)

18:00 + Ludomir Dziuba (25r.), Krystyna i zm. z r. Dziubów

 

 

Poniedziałek – 12.10.2020

7:00

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Wtorek13.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

Środa 14.09.2020

7:00

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Czwartek – 15.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 + Albina, Jan

 

Piątek - 16.10.2020

7:00

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 W 15 r. ślubu Jerzego i Jadwigi o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski

 

Sobota - 17.10.2020

 

7:00

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 W 14r. ślubu Karoliny i Marka o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski

 

XXIX Niedziela zwykła -18.10.2020

8:00 + Hipolit Grad(31r.)

8:00 + Krzysztof Tyszko (3r.)

10:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

12:00 + Maria Juszczak, Władysław, Józefa (k)

 

18:00 W 33 r. chrztu św. , o Bożą opiekę za wst. św. Łukasza Ewangelisty, jego patrona dla śp. Łukasza Włodarczyka, o Boże miłosierdzie dla dusz czyśćcowych

INTENCJE MSZALNE

27.09-11.10.2020

XXVI Niedziela zwykła -27.09.2020

8:00 + Ryszard Dragan (greg.)

10:00 + Bronisław Mołdoch (25r.), Albina Mołdoch

12:00 + Józef Soroka (40r.), Emilia(k), zm. z r. Soroków i Petryków

12:00 Za Parafian

18:00 + Cecylia Tyszko (od Marii i Eugeniusza Hubala)

 

Poniedziałek – 28.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Emilia(k) Sachajko (30r.), zm. z r. Sachajków i Kuśmierzów

 

Wtorek29.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 W rocznicę urodzin za Andrzeja: dziękczynno błagalna

18:00 + Eugeniusz Ćwik, Henryka(k) Bisek, Katarzyna i Władysław Kolano

 

Środa 30.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Janina, Tadeusz, Teodora, Mikołaj Jakubiak

18:00 + Marianna Kowalska (od sąsiadów)

 

Czwartek – 01.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek - 02.10.2020

7:00 + Władysława Kawałko (od siostry Gieni Kosmala)

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Sobota - 03.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

15:00 Ślub: Babicka -Remiś

18:00 Za rodziców i dzieci (Intencja Kół Modlitwy Różańcowej)

 

XXVI Niedziela zwykła -04.10.2020

8:00 + Stanisław Kozłowski

10:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

12:00 + Paweł Hulak (26r.), rodziców: Adam, Apolonia, Andrzej, Marianna

18:00 Rezerwacja

 

 

Poniedziałek – 05.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 + Zm. z r. Głowackich: Jan, Natalia, Anna, Barbara

 

Wtorek06.10.2020

7:00

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 + Eugeniusz Ćwik, Henryka(k) Bisek, Katarzyna i Władysław Kolano

 

Środa 07.09.2020

7:00 W 25 r. ślubu Mieczyslawy (k) i Kazimierza

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa oraz dziękczynna dla NMP Różańcowej za łaski dla Ojczyzny

 

Czwartek – 08.10.2020

7:00

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Piątek - 09.10.2020

7:00 W 18 r. urodzin Emila

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Sobota - 10.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 + Dariusz Dębski (15r.)

 

XXVII Niedziela zwykła -11.10.2020

8:00 + Zbigniew Mołodeńko (16r.)

10:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

12:00 + Krzysztof Bednarczuk (od rodziny Furgała)

12:00 + Władysława Kawałko (od rodziny Farionów)

18:00 + Ludomir Dziuba (25r.), Krystyna i zm. z r. Dziubów

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

20.09-04.10.2020

 

XXV Niedziela zwykła -20.09.2020

8:00 + Ryszard Dragan (greg.)

8 :00 + Aniela Góra (11r.), Antoni, Marian, Jan

10:00 + Janina Macioch (49r.), zm. z r. Gozdków i Maciochów

12:00 + Edward Malec (6r.), Teresa Malec, zm. z r. Malców , Praczuków

12:00 + Barbara Opolska

18:00 + Ewa Rzeżawska (9r.)

 

Poniedziałek – 21.09.2020

7:00 O błog. Boże dla Magdaleny i Mateusza

18:00 W 1 rocz. urodzin Jakuba Jana

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Wtorek22.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 O pomoc Bożą i opiekę Matki Bożej w intencji wykonywanej pracy przez Patryka i ludzi z nim pracujących

 

Środa 23.09.2020

7:00 + Alfred Kamiński

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Bronisław Gajewski (27r.), Franciszka Gajewska (27r.)

 

Czwartek – 24.09.2020

7:00 + Elżbieta Malicka Leuczakos

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Piątek - 25.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Genowefa Kokoć (3r.), zm. z r. Kokociów: Feliks, Krzysztof, Zygmunt, Marian

18:00 W 18r. urodzin Filipa

 

Sobota - 26.09.2020

7:00 + Władysława Kawałko (30dz.)

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 O zdrowie dla Teodozji i Jana

 

 

 

 

XXVI Niedziela zwykła -27.09.2020

8:00 + Ryszard Dragan (greg.)

10:00 + Bronisław Mołdoch (25r.)

12:00 + Józef Soroka (40r.), Emilia(k), zm. z r. Soroków i Petryków

12:00 Za Parafian

18:00 + Cecylia Tyszko (od Mari i Eugeniusza Hubala)

 

Poniedziałek – 28.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Emilia(k) Sachajko (30r.), zm. z r. Sachajków i Kuśmierzów

 

Wtorek29.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 W rocznicę urodzin za Andrzeja: dziękczynno błagalna

18:00 + Eugeniusz Ćwik, Henryka(k) Bisek, Katarzyna i Władysław Kolano

 

Środa 30.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Janina, Tadeusz, Teodora, Mikołaj Jakubiak

 

Czwartek – 01.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

18:00 Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek - 02.10.2020

7:00 + Władysława Kawałko (od siostry Gieni Kosmala)

18:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

 

Sobota - 03.10.2020

7:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

15:00 Ślub: Babicka -Remiś

18:00 Za rodziców i dzieci (Intencja Kół Modlitwy Różańcowej)

 

XXVI Niedziela zwykła -27.09.2020

8:00 + Stanisław Kozłowski

10:00 + Ryszard Stroczyński (greg.)

12:00 + Paweł Hulak (26r.), rodziców: Adam, Apolonia, Andrzej, Marianna

18:00 Rezerwacja

 

 

INTENCJE MSZALNE

13-27.09.2020

XXIV Niedziela zwykła -13.09.2020

8:00 + Stefania Bazeli (11r.)

10:00 + Zygmunt Sieczka (19r.), Czesława (k) Sieczka

12:00 + Ryszard Dragan (greg.)

12:00 + Teofila (k) i Stanisław Jachtoma, wsp. Mieczysław

18:00 + Irena i Stefan Suchowicz

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

Poniedziałek – 14.09.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące i w tej chwili konające

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Wtorek15.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Feliks Szymański (od żony i syna Piotra)

 

Środa 16.09.2020

7:00 + Mieczysław, Janina Łasocha

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Czwartek – 17.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Jadwiga Machałek (7r.)

 

Piątek - 18.09.2020

7:00 + Z r. Górskich: Lucyna, Zenon, Stanisława (k), Paweł

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Sobota - 19.09.2020

7:00 + Władysława Kawałko (od Adam Buchajski z dziećmi)

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 Dziękczynna za wszelkie łaski dla rodziny

 

XXV Niedziela zwykła -20.09.2020

8:00 + Ryszard Dragan (greg.)

8 :00 + Aniela Góra (11r.), Antoni, Marian, Jan

10:00 + Janina Macioch (49r.), zm. z r. Gozdków i Maciochów

12:00 + Edward Malec (6r.), Teresa Malec, zm. z r. Malców , Praczuków

12:00 + Barbara Opolska

18:00 + Ewa Rzeżawska (9r.)

 

Poniedziałek – 21.09.2020

7:00 O błog. Boże dla Magdaleny i Mateusza

18:00 W 1 rocz. urodzin Jakuba Jana

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Wtorek22.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 O pomoc Bożą i opiekę Matki Bożej w intencji wykonywanej pracy przez Patryka i ludzi z nim pracujących

 

Środa 23.09.2020

7:00

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Czwartek – 24.09.2020

7:00

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Piątek - 25.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Genowefa Kokoć (3r.), zm. z r. Kokociów: Feliks, Krzysztof, Zygmunt, Marian

18:00 W 18r. urodzin Filipa

 

Sobota - 26.09.2020

7:00 + Władysława Kawałko (30dz.)

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

XXVI Niedziela zwykła -27.09.2020

8:00 + Ryszard Dragan (greg.)

10:00 + Bronisław Mołdoch (25r.)

12:00 + Józef Soroka (40r.), Emilia(k), zm. z r. Soroków i Petryków

18:00 + Cecylia Tyszko (od Mari i Eugeniusza Hubala)

 

 

INTENCJE MSZALNE

06-20.09.2020

 

XXIII Niedziela zwykła -06.09.2020 (Parafialny odpust)

8:00 + Ryszard Dragan (greg.)

10:00 + Zofia Garbata, Antoni, Julian

12:00 Za Parafian (dziękczynna za plony)

12:00 W 25r. ślubu Ewy i Krzysztofa: dziękczynno błagalna

12:00 + Andrzej Wicha, zm. z r. Wichów, Matuszaków

18:00 W 2 r. ślubu Anny i Pawła, z prośbą o dar potomstwa

 

Poniedziałek – 07.09.2020

7:00 + Władysława Kawałko (od rodziny Ćwików)

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Wtorek08.09.2020

7:00

18:00 + Władysława Kwałko (od rodziny)

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Środa 09.09.2020

7:00 + Władysława Kawałko (od rodziny Krystyny Gaca)

18:00 + Amelia Jamroż

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Czwartek – 10.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Stanisław i Anastazja Droździel, zm. z r. Droździel i Zarosów

 

Piątek - 11.09.2020

7:00 + Władysława Kawałko (od koleżanek i kolegów córki zmarłej pracującej w pogotowiu)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Sobota - 12.09.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 W 35 r. małżeństwa Danuty i Ryszarda Koman

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

 

 

 

XXIV Niedziela zwykła -13.09.2020

8:00 + Stefania Bazeli (11r.)

10:00 + Zygmunt Sieczka (19r.), Czesława (k) Sieczka

12:00 + Ryszard Dragan (greg.)

12:00 + Teofila (k) i Stanisław Jachtoma, wsp. Mieczysław

18:00 + Irena i Stefan Suchowicz

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

Poniedziałek – 14.09.2020

7:00

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Wtorek15.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Feliks Szymański (od żony i syna Piotra)

 

Środa 16.09.2020

7:00 + Mieczysław, Janina Łasocha

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Czwartek – 17.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Jadwiga Machałek (7r.)

 

Piątek - 18.09.2020

7:00 + Z r. Górskich: Lucyna, Zenon, Stanisława (k), Paweł

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Sobota - 19.09.2020

7:00 + Władysława Kawałko (od Adam BUchajski z dziećmi)

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

XXV Niedziela zwykła -20.09.2020

8:00 + Ryszard Dragan (greg.)

8 :00 + Aniela Góra (11r.), Antoni, Marian, Jan

10:00 + Janina Macioch (49r.), zm. z r. Gozdków i Maciochów

12:00 + Edward Malec (6r.), Teresa Malec, zm. z r. Malców , Praczuków

12:00 + Barbara Opolska

18:00 + Ewa Rzeżawska (9r.)

 

 

INTENCJE MSZALNE

30.08-06.09.2020

XXII Niedziela zwykła -30.08.2020

8:30 + Ela Ziemniak (2r.)

11:00 Za dzieci z rodzin Kurczyńskich i Borajkiewiczów

18:00 W 30 rocz. ślubu Wiesławy i Dariusza (od dzieci)

 

Poniedziałek – 31.08.2020

7:00 + Elżbieta Kozłowska

18:00 W 20r. ślubu Agnieszki i Piotra: dziękczynno błagalna (intencja dzieci)

 

Wtorek01.09.2020

7:00 + Władysława Kawałko (od rodziny z Józefowa)

8:00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Środa 02.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Marianna, Antoni Bamburski

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa i o łaski Boże: zdrowia, Dary Ducha Świętego dla Izabeli z okazji imienin

 

Czwartek – 03.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek - 04.09.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Sobota - 05.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 Intencja Kół Różańcowych

18:00 W 5 r. ślubu Marty i Pawła- o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej, Bożą Opaczność nad nimi

 

XXIII Niedziela zwykła -06.09.2020 (Parafialny odpust)

8:00 + Ryszard Dragan (greg.)

10:00 + Zofia Garbata, Antoni, Julian

12:00 Za Parafian (dziękczynna za plony)

12:00 W 25r. ślubu Ewy i Krzysztofa: dziękczynno błagalna

12:00 + Andrzej Wicha, zm. z r. Wichów, Matuszaków

18:00 W 2 r. ślubu Anny i Pawła, z prośbą o dar potomstwa

Poniedziałek – 07.09.2020

7:00 + Władysława Kawałko (od rodziny Ćwików)

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Wtorek08.09.2020

7:00

18:00 + Władysława Kwałko (od rodziny)

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Środa 09.09.2020

7:00 + Władysława Kawałko (od rodziny Krystyny Gaca)

18:00 + Amelia Jamroż

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Czwartek – 10.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Stanisław i Anastazja Droździel, zm. z r. Droździel i Zarosów

 

Piątek - 11.09.2020

7:00 + Władysława Kawałko (od koleżanek i kolegów córki zmarłej pracującej w pogotowiu)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Sobota - 12.09.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 W 35 r. małżeństwa Danuty i Ryszarda Koman

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

XXIV Niedziela zwykła -13.09.2020

 

8:00 + Stefania Bazeli (11r.)

10:00 + Zygmunt Sieczka (19r.), Czesława (k) Sieczka

12:00 + Ryszard Dragan (greg.)

12:00 + Teofila (k) i Stanisław Jachtoma, wsp. Mieczysław

18:00 + Irena i Stefan Suchowicz

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

 

INTENCJE MSZALNE

16-30.08.2020

 

XXI Niedziela zwykła -23.08.2020

 

8:30 W rocz. urodzin Weroniki z prośbą o błog. Boże na dalsze lata

11:00 W intencji Neli i Jakuba z okazji chrztu i w intencji ich rodzin

18:00 + Ks. Stanisław Szczepanik (1r.)

 

Poniedziałek – 24.08.2020

7:00

18:00

 

Wtorek25.08.2020

7:00 W 36r. ślubu Izabeli i Janusza

18:00 + Patryk Pyś , zmarłych z rodziny Zasuwów i Pysiów

 

Uroczystość NMP Częstochowskiej -Środa– 26.08.2020

7:00

18:00 Dziękczynno błagalna za Andrzeja

 

Czwartek – 27.08.2020

7:00

18:00 + Leokadia, Stanisław, Jan, Helena, Gabriel, Elżbieta, Mieczysław

 

Piątek - 28.08.2020

7:00 + Jan Niezgoda (22r.), rodzice: Marianna, Jan, rodzeństwo: Sabina, Antoni, Franciszek

18:00 + Irena, Stanisław Turczyn, Andrzej Podgórski

 

Sobota - 29.08.2020

7:00 + Piotr Dworniczak (6r.), Jan, Maria i Jan z r. Wróbel

16:00 Ślub: Piotr Zieliński i Monika Chwiejczak

18:00 + Sabina Soroka (urodzinowa i imieninowa)

 

XXII Niedziela zwykła -30.08.2020

 

8:30 + Ela Ziemniak (2r.)

11:00 Za dzieci z rodzin Kurczyńskich i Borajkiewiczów

18:00 W 30 rocz. ślubu Wiesławy i Dariusza (od dzieci)

 

 

 

Poniedziałek – 31.08.2020

7:00 + Elżbieta Kozłowska

18:00 W 20r. ślubu Agnieszki i Piotra: dziękczynno błagalna (intencja dzieci)

 

Wtorek01.09.2020

8:00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Środa 02.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 + Marianna, Antoni Bamburski

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa i o łaski Boże: zdrowia, Dary Ducha Świętego dla Izabeli z okazji imienin

 

Czwartek – 03.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek - 04.09.2020

7:00

18:00 + Ryszard Dragan (greg.)

 

Sobota - 05.09.2020

7:00 + Ryszard Dragan (greg.)

18:00 Intencja Kół Różańcowych

18:00 W 5 r. ślubu Marty i Pawła- o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej, Bożą Opaczność nad nimi

 

XXIII Niedziela zwykła -06.09.2020 (Parafialny odpust)

 

8:00 + Ryszard Dragan (greg.)

10:00 + Zofia Garbata, Antoni, Julian

12:00 Za Parafian

12:00 W 25r. ślubu Ewy i Krzysztofa: dziękczynno błagalna

12:00 + Andrzej Wicha, zm. z r. Wichów, Matuszaków

18:00 W 2 r. ślubu Anny i Pawła, z prośbą o dar potomstwa

 

 

INTENCJE MSZALNE

16-30.08.2020

XX Niedziela zwykła -16.08.2020

 

  8:30 Dziękczynno-błagalna w 40 r. urodzin Adama z prośbą o błog. Boże i opiekę MB na dalsze lata życia

11:00 + Roman Zasuwa (1r.) – intencja od siostry

18:00  Dziękczynno-błagalna w intencji całej rodziny Dudzińskich, o błog. na każdy dzień i światło Ducha Świętego

 

Poniedziałek – 17.08.2020

  7:00 + 

18:00   Z okazji 25 r. urodzin Bartłomieja i 16 r. urodzin Kingi o błog. Boże, potrzebne łaski

 

Wtorek– 18.08.2020

  7:00 + Feliks Szymański (30dz.)

18:00 + Paulina, Jan Nowakowski

 

Środa–  19.08.2020 

  7:00 W 40 r. urodzin syna Bartłomieja – o Boże błog.

18:00 + Marianna Grad (14r.), Krystyna Bajwoluk (21r.)

 

Czwartek – 20.08.2020

  7:00 + Lucyna Juszczak (14r.), zm. z r. Bodysów

18:00 + Ewa Rzeżawska (8r.)

 

Piątek - 21.08.2020

  7:00 + Stanisław, Genowefa Kulczyńscy

18:00 + Anna, Władysława (k), Adolf Wojnarowicz, zm. z r. Dziaczyńskich

 

Sobota - 22.08.2020

  7:00 

18:00 + Elżbieta Opalińska

 

XXI Niedziela zwykła -23.08.2020

 

  8:30 W rocz. urodzin Weroniki z prośbą o błog. Boże na dalsze lata 

11:00 W intencji Neli z okazji chrztu i w intencji całej rodziny

18:00 + Ks. Stanisław Szczepanik (1r.)

 

 

 

Poniedziałek – 24.08.2020

  7:00 

18:00   

 

Wtorek– 25.08.2020

  7:00   W 36r. ślubu Izabeli i Janusza

18:00 + Patryk Pyś (zm. z rodziny Zasuwów i Pysiów)

 

Środa–  26.08.2020 

  7:00 

18:00 Dziękczynno błagalna za Andrzeja

 

Czwartek – 27.08.2020

  7:00 

18:00 + Leokadia, Stanisław, Jan, Helena, Gabriel, Elżbieta, Mieczysław

 

Piątek - 28.08.2020

  7:00 + Jan Niezgoda (22r.), rodzice: Marianna, Jan, rodzeństwo: Sabina, Antoni, Franciszek

18:00 + Irena, Stanisław Turczyn, Andrzej Podgórski

 

Sobota - 29.08.2020

  7:00 

16:00 Ślub

18:00 + Sabina Soroka (urodzinowa i imieninowa)

 

XX Niedziela zwykła -30.08.2020

 

  8:30 + Ela Ziemniak (2r.)

11:00 Za dzieci z rodzin Kurczyńskich i Borajkiewiczów

18:00 W 30 rocz. ślubu Wiesławy i Dariusza (od dzieci)

INTENCJE MSZALNE

09-16.08.2020

 

XIX Niedziela zwykła -09.08.2020

 

8:30 + Zm. z r. Adamczuk: Zygmunt, Władysława(k), zm. z r. Mojżesz

11:00 W intencji Pauliny z okazji urodzin o Boże błog.

18:00 + Jan, Czesława (k), Juszczak, Dariusz Dębski

 

Poniedziałek – 10.08.2020

7:00 + Maria, Michał, Siostra Laudyna, Tadeusz, Józef, Jan z r. Burdów

18:00 + Jadwiga i Zdzisław Denkiewicz

 

Wtorek11.08.2020

7:00 O łaskę wiary, opiekę Matki Bożej Bolesnej dla Bogdana

18:00 W 60 r. urodzin Krzysztofa: dziękczynno-błagalna

 

Środa 12.08.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (1r.)

18:00 + Jan Machałek (17r.)

 

Czwartek – 13.08.2020

7:00

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej dla tryumfu Niepokalanego Serca Maryi

 

Piątek - 14.08.2020

7:00

18:00 + Henryka (k), Marian Mlonek, zm. rodziców z obu stron

 

Uroczystość Wniebowzięcia NMP Sobota - 15.08.2020

8:30 + Jan Jurczak (w rocz. śmierci)

11:00 W 18 r. urodzin Wiktorii – o błog. Boże, opiekę Matki Bożej

11:00 + Cecylia Tyszko (Maria i Eugeniusz Hubala)

18:00 W 18r. urodzin Wiktorii

 

XX Niedziela zwykła -16.08.2020

 

8:30 Dziękczynno-błagalna w 40 r. urodzin Adama z prośbą o błog. Boże i opiekę MB na dalsze lata życia

11:00 + Roman Zasuwa (1r.) – intencja od siostry

18:00 Dziękczynno-błagalna w intencji całej rodziny Dudzińskich, o błog. na każdy dzień i światło Ducha Świętego

Poniedziałek – 17.08.2020

7:00 +

18:00 Z okazji 25 r. urodzin Bartłomieja i 16 r. urodzin Kingi o błog. Boże, potrzebne łaski

 

Wtorek18.08.2020

7:00 + Feliks Szymański (30dz.)

18:00 + Paulina, Jan Nowakowski

 

Środa 19.08.2020

7:00

18:00 + Marianna Grad (14r.), Krystyna Bajwoluk (21r.)

 

Czwartek – 20.08.2020

7:00 + Lucyna Juszczak (14r.), zm. z r. Bodysów

18:00 + Ewa Rzeżawska (8r.)

 

Piątek - 21.08.2020

7:00 + Stanisław, Genowefa Kulczyńscy

18:00 + Anna, Władysława (k), Adolf Wojnarowicz, zm. z r. Dziaczyńskich

 

Sobota - 22.08.2020

7:00

18:00

 

XXI Niedziela zwykła -23.08.2020

 

8:30 W rocz. urodzin Weroniki z prośbą o błog. Boże na dalsze lata

11:00 W intencji Neli z okazji chrztu i w intencji całej rodziny

18:00 + Ks. Stanisław Szczepanik (1r.)

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

02-09.08.2020

 

XVIII Niedziela zwykła -02.08.2020

 

8:30 + Saweryna (k), Marianna Pakuła, Weronika, Wacław Manowski

11:00 + Karolina Kijek, zm. z r. Kijków, Chruścińskich, Piotrowiczów

18:00 + Andrzej, Stanisław i Aniela z r. Sawów

 

Poniedziałek – 03.08.2020

7:00 + Feliks Szymański (od pracowników i emerytów Posterunku Energetycznego w Szczebrzeszynie)

18:00 + Władysław (15r.)

 

Wtorek04.08.2020

7:00

18:00 W 40 r. ślubu Wiesława(k) i Aleksander Krukowscy, o Boże błog. , opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny

 

Środa 05.08.2020

7:00

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa z prośbą do św. Józefa o łaski zdrowia dla Haliny i innych chorych przyjaciół domu św. Józefa

 

Czwartek – 06.08.2020

7:00 + Józef, Grażyna, Józef

18:00 Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek - 07.08.2020

7:00

18:00 + Władysław Juszczak (45r.)

 

Sobota - 08.08.2020

7:00 O zatrzymane choroby, powrót do zdrowia Eugeniusza

18:00 O mocną wiarę i potrzebne łaski dla Agnieszki w 29 urodziny, o dary Ducha Świętego

 

XIX Niedziela zwykła -09.08.2020

 

8:30 + Zm. z r. Adamczuk: Zygmunt, Władysława(k), zm. z r. Mojżesz

11:00 W intencji Pauliny z okazji urodzin o Boże błog.

18:00 + Jan, Czesława (k), Juszczak, Dariusz Dębski

 

Poniedziałek – 10.08.2020

7:00

18:00 + Jadwiga i Zdzisław Denkiewicz

 

Wtorek11.08.2020

7:00

18:00 W 60 r. urodzin Krzysztofa: dziękczynno-błagalna

 

Środa 12.08.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (1r.)

18:00 + Jan Machałek (17r.)

 

Czwartek – 13.08.2020

7:00

18:00 Ku czci Niepokalanego Serca NMP

 

Piątek - 14.08.2020

7:00

18:00 + Henryka (k), Marian Mlonek, zm. rodziców z obu stron

 

Uroczystość Wniebowzięcia NMP Sobota - 15.08.2020

8:30 + Jan Jurczak (w rocz. śmierci)

11:00 W 18 r. urodzin Wiktorii – o błog. Boże, opiekę Matki Bożej

11:00 + Cecylia Tyszko (Maria i Eugeniusz Hubala)

18:00 W 18r. urodzin Wiktorii

 

XX Niedziela zwykła -09.08.2020

 

8:30 Dziękczynno-błagalna w 40 r. urodzin Adama z prośbą o błog. Boże i opiekę MB na dalsze lata życia

11:00 + Roman Zasuwa (1r.) – intencja od siostry

18:00 Dziękczynno-błagalna w intencji całej rodziny Dudzińskich, o błog. na każdy dzień i światło Ducha Świętego

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

26.07-02.08.2020

 

XVI Niedziela zwykła -26.07.2020

 

8:30 + Stanisław Kołtun (10r.)

11:00 Dziękczynna św. Annie za wypraszanie łask dary Opaczności Bożej. O zdrowie na duszy i ciele, umyśle do Patronki dla Anny Ożga z okazji imienin

18:00 + Aleksandra (k) Siekierda, Dorota Podgórska

 

Poniedziałek – 27.07.2020

7:00

18:00 + Feliks Szymański (od rodziny Pankiewicz i Harasim)

 

Wtorek28.07.2020

7:00 +Feliks Szymański (od kolegów Rejonu Energetycznego Janów Lubelski)

18:00 + Jan Niezgoda (22r.), rodzice: Marianna, Jan,; rodzeństwo: Sabina, Antoni, Franciszek

 

Środa 29.07.2020

7:00

18:00 Dziękczynna za 12 lat życia Michała z prośbą o błog. Boże, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej

 

Czwartek – 30.07.2020

7:00

18:00 + Feliks Szymański (od Samorządu Gminy Zamość)

 

Piątek - 31.07.2020

7:00 + Feliks Szymański (od Sołtysa Wólki Panieńskiej)

18:00

 

Sobota - 01.08.2020

7:00

18:00 Intencja Kół Różańcowych

 

XVII Niedziela zwykła -02.08.2020

 

8:30 + Saweryna (k), Marianna Pakuła, Weronika, Wacław Manowski

11:00 + Karolina Kijek, zm. z r. Kijków, Chruścińskich, Piotrowiczów

18:00 + Andrzej, Stanisław i Aniela z r. Sawów

 

 

Poniedziałek – 03.08.2020

7:00 + Feliks Szymański (od pracowników i emerytów Posterunku Energetycznego w Szczebrzeszynie)

18:00 + Władysław (15r.)

 

Wtorek04.08.2020

7:00

18:00 W 40 r. ślubu Wiesława(k) i Aleksander Krukowscy, o Boże błog. , opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny

 

Środa 05.08.2020

7:00

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa z prośbą do św. Józefa o łaski zdrowia dla Haliny i innych chorych przyjaciół domu św. Józefa

 

Czwartek – 06.08.2020

7:00 Intencja Apostolatu Margaretek

18:00 + Józef, Grażyna, Józef

 

Piątek - 07.08.2020

7:00

18:00 + Władysław Juszczak (45r.)

 

Sobota - 08.08.2020

7:00

18:00 O mocną wiarę i potrzebne łaski dla Agnieszki w 29 urodziny, odary Ducha Świętego

 

XVII Niedziela zwykła -09.08.2020

 

8:30 + Zm. z r. Adamczuk: Zygmunt, Władysława(k), zm. z r. Mojżesz

11:00 W intencji Pauliny z okazji urodzin o Boże błog.

18:00 + Jan, Czesława (k), Juszczak, Dariusz Dębski

 

 

INTENCJE MSZALNE

19-26.07.2020

 

XV Niedziela zwykła -19.07.2020

8:30 + Marianna, Eugeniusz Szałacha

11:00 Teresa i Zbigniew Białowolscy w 40r. ślubu: dziękczynno błagalna

18:00 + Janina(k), Bolesław, Renata, Bogdan Mlonek, oraz z r. Kostrubiec.

Dziękczynna. Wspomnienie - o dar życia i Boże błog. w 81r. urodzin Mieczysława

 

Poniedziałek – 20.07.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (7 msc.)

18:00 + Czesława (k) Juszczak

 

Wtorek21.07.2020

7:00 O wiarę, nadzieję i miłość, zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla Karoliny

18:00 + Tadeusz Podgórny (1r.)

 

Środa 22.07.2020

7:00

18:00 + Krystyna Lupa (1r.)

 

Czwartek – 23.07.2020

7:00

18:00 + Eleonora, Mieczysław, Leszek Smyk

 

Piątek - 24.07.2020

7:00

18:00 + Maria, Tomasz, Tadeusz, Józef, Siostra Laudyna z rodziny Burda

 

Sobota - 25.07.2020

7:00 O Boże błogosławieństwo dla Anny z okazji imienin i jej rodzziny

18:00 + Krzysztof Kostek (od Marii Kostek)

 

XVI Niedziela zwykła -26.07.2020

 

8:30 + Stanisław Kołtun (10r.)

11:00 Dziękczynna św. Annie za wypraszanie łask dary Opaczności Bożej. O zdrowie na duszy i ciele, umyśle do Patronki dla Anny Ożga z okazji imienin

18:00 + Aleksandra (k) Siekierda, Dorota Podgórska

 

 

Poniedziałek – 27.07.2020

7:00

18:00

 

Wtorek28.07.2020

7:00

18:00 + Jan Niezgoda (22r.), rodzice: Marianna, Jan,; rodzeństwo: Sabina, Antoni, Franciszek

 

Środa 29.07.2020

7:00

18:00 Dziękczynna za 12 lat życia Michała z prośbą o błog. Boże, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej

 

Czwartek – 30.07.2020

7:00

18:00

 

Piątek - 31.07.2020

7:00

18:00

 

Sobota - 01.08.2020

7:00

18:00 Intencja Kół Różańcowych

 

XVII Niedziela zwykła -02.08.2020

 

8:30 + Saweryna (k), Marianna Pakuła, Weronika, Wacław Manowski

11:00 + Karolina Kijek, zm. z r. Kijków, Chruścińskich, Piotrowiczów

18:00 + Andrzej, Stanisław i Aniela z r. Sawów

 

 

INTENCJE MSZALNE

12-19.07.2020

 

XV Niedziela zwykła -12.07.2020

8:30 O bog. Boże dla Reginy Kozłowskiej i całej rodziny Kozłowskich i Łysakowskich

11:00 + Feliksa(k) i Czesław Szykuła

18:00 Za Parafian

 

Poniedziałek – 13.07.2020

7:00

18:00 Ku czci Matki Bożej Fatimskiej jako dziękczynienie za łaski dane Annie i za wybawienie Maryi w służbie

 

Wtorek14.07.2020

7:00 + Henryk Turczyn ( od rodz. Kobylasów i Chwiejczaków )

18:00 Dziękczynna za Seminarium Odnowy Wiary: prowadzących i uczestników

 

Środa 15.07.2020

7:00

18:00

 

Czwartek – 16.07.2020

7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Jan Suchara, Lucyna Skiba

 

Piątek - 17.07.2020

7:00

18:00 + Władysław Piłat (31r.)

 

Sobota - 18.07.2020

7:00

18:00

 

XV Niedziela zwykła -19.07.2020

8:30 + Marianna, Eugeniusz Szałacha

11:00 Teresa i Zbigniew Białowolscy w 40r. ślubu: dziękczynno błagalna

18:00 + Janina(k), Bolesław, Renata, Bogdan Mlonek, oraz z r. Kostrubiec.

Dziękczynna. Wspomnienie - o dar życia i Boże błog. w 81r. urodzin Mieczysława

 

 

 

Poniedziałek – 20.07.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (7 msc.)

18:00 + Czesława (k) Juszczak

 

Wtorek21.07.2020

7:00

18:00 + Tadeusz Podgórny (1r.)

 

Środa 22.07.2020

7:00

18:00 + Krystyna Lupa (1r.)

 

Czwartek – 23.07.2020

7:00

18:00 + Eleonora, Mieczysław, Leszek Smyk

 

Piątek - 24.07.2020

7:00

18:00 + Maria, Tomasz, Tadeusz, Józef, Siostra Laudyna z rodziny Burda

 

Sobota - 25.07.2020

7:00

18:00 + Krzysztof Kostek (od Marii Kostek)

 

XV Niedziela zwykła -26.07.2020

 

8:30 + Stanisław Kołtun (10r.)

11:00 Dziękczynna św. Annie za wypraszanie łask dary Opaczności Bożej. O zdrowie na duszy i ciele, umyśle do Patronki dla Anny Ożga z okazji imienin

18:00 + Aleksandra (k) Siekierda, Dorota Podgórska

 

 

INTENCJE MSZALNE

05-12.07.2020

XIV Niedziela zwykła -05.07.2020

8:30 + Franciszek Antoniewicz (17r.)

11:00 W 12 r. ślubu Małgorzaty i Tomasza Kurczyńskich

18:00 + Z rodz. Babickich: Władysława(k), Kazimierz, Janusz, Józef, Lucyna, Jan, Anna, Stanisław, Helena, Stanisław, Marianna. Z Łukaszczuków: Aniela, Jan, Joanna, Tadeusz, Irena, Mieczysław, dusze w czyśćcu cierpiące

 

Poniedziałek – 06.07.2020

7:00 + Mariana, Jan Drozdowscy

18:00 W intencji Grzegorza – Bogu wiadoma

 

Wtorek07.07.2020

7:00

18:00 + Z rodziny Namroży, Mokrzyckiech

 

Środa 08.07.2020

7:00

18:00 O szczęśliwy zabieg i powrót do zdrowia

 

Czwartek – 09.07.2020

7:00

18:00 + Andrzej Wojnarowicz (4r.)

 

Piątek - 10.07.2020

7:00

18:00 + Bogdan, Czesława (k), Wojciech, Stanisława (k) Palonka

 

Sobota - 11.07.2020

7:00

18:00 O łaskę wiary dla Marka

 

XV Niedziela zwykła -12.07.2020

8:30

11:00 + Feliksa(k) i Czesław Szykuła

18:00

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek – 13.07.2020

7:00

18:00 Ku czci Matki Bożej Fatimskiej jako dziękczynienie za łaski dane Annie i za wybawienie Maryi w służbie

 

Wtorek14.07.2020

7:00 + Henryk Turczyn ( od rodz. Kobylasów i Chwiejczaków )

18:00

 

Środa 15.07.2020

7:00

18:00

 

Czwartek – 16.07.2020

7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Jan Suchara, Lucyna Skiba

 

Piątek - 17.07.2020

7:00

18:00 + Władysław Piłat (31r.)

 

Sobota - 18.07.2020

7:00

18:00

 

XV Niedziela zwykła -19.07.2020

8:30 + Marianna, Eugeniusz Szałacha

11:00 Teresa i Zbigniew Białowolscy w 40r. ślubu: dziękczynno błagalna

18:00 + Janina(k), Bolesław, Renata, Bogdan Mlonek, oraz z r. Kostrubiec.

Dziękczynna. Wspomnienie - o dar życia i Boże błog. w 81r. urodzin Mieczysława

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

28.06-04.07.2020

XIII Niedziela zwykła -28.06.2020

8:00 + Jan i Anna Wołos

10:00 + Janina Kapusta (w rocz. śm.), Maria Pyś

12:00 + Zbigniew Gałan (2r.), zm. z r. Mulawów i Typków

12:00 + Izabela Szarafin – 67 r. urodzin

18:00 +Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Św. Apostołów Piotra i Pawła Poniedziałek – 29.06.2020

8:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

10:00 + Jan (47r.) i Emilia (28r.) Słomiany

18:00 + Piotr Budzyński

18:00 W 18 r. urodzin Pawła, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świetego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

 

Wtorek30.06.2020

7:00 Dziękczynno-błagalna: o cud uzdrowienia całkowitego dla Michała za wst. św. JPII i św. Faustyny przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski, o opiekę Królowej Polski i Jej Niepokalanego Serca dla całej rodziny, o błog. Boże dla lekarzy i całej Służby Zdrowia opiekującej się Michałem

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

Środa 01.07.2020

7:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa

18:00 + O życie wieczne dla śp. Łukasza Włodarczyk w 3 r. śm., o Boże Miłosierdzie dla dusz w czyśćcu cierpiących

Czwartek - 02.07.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od Kol. Ewa Drozdowska z rodzną)

18:00 + Henryk Turczyn (od wnuczki Marty z Warszawy)

18:00 W intencji kapłanów: ks. Jana, ks. Adama, ks. prof. Tadeusza, O . Roberta (intencja od Apostolatu Margaretek)

Piątek - 03.07.2020

7:00 Dziękczynno-błagalna: o cud uzdrowienia całkowitego dla Michała za wst. św. JPII i św. Faustyny przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski, o opiekę Królowej Polski i Jej Niepokalanego Serca dla całej rodziny, o błog. Boże dla lekarzy i całej Służby Zdrowia opiekującej się Michałem

18:00 + Zofia , Władysław, Tomasz Makochon

Sobota - 04.07.2020

7:00 Dziękczynno-błagalna: o cud uzdrowienia całkowitego dla Michała za wst. św. JPII i św. Faustyny przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski, o opiekę Królowej Polski i Jej Niepokalanego Serca dla całej rodziny, o błog. Boże dla lekarzy i całej Służby Zdrowia opiekującej się Michałem

18:00 Intencja Kół Różańcowych

 

XIV Niedziela zwykła -05.07.2020

8:30

11:00 W 12 r. ślubu Małgorzaty i Tomasza Kurczyńskich

18:00 + Z rodz. Babickich: Władysława(k), Kazimierz, Janusz, Józef, Lucyna, Jan, Anna, Stanisław, Helena, Stanisław, Marianna. Z Łukaszczuków: Aniela, Jan, Joanna, Tadeusz, Irena, Mieczysław, dusze w czyśćcu cierpiące

 

Poniedziałek – 06.07.2020

7:00 + Mariana, Jan Drozdowscy

18:00 W intencji Grzegorza – Bogu wiadoma

 

Wtorek07.07.2020

7:00

18:00

 

Środa 08.07.2020

7:00

18:00

 

Czwartek – 09.07.2020

7:00

18:00

 

Piątek - 10.07.2020

7:00

18:00 + Bogdan, Czesława (k), Wojciech, Stanisława (k) Palonka

 

Sobota - 11.07.2020

7:00

18:00

 

XV Niedziela zwykła -12.07.2020

8:30

11:00 + Feliksa(k) i Czesław Szykuła

18:00

 

 

INTENCJE MSZALNE

21-28.06.2020

XII Niedziela zwykła -21.06.2020

8:00 + Katarzyna i Józef w 24r. śmierci, Marianna i Michał, Jan z r. Sucharów

10:00 W intencji dzieci Komunijnych

12:00 W intencji dzieci Komunijnych

18:00 O zdrowie, błog. Boże w 60r. urodzin dla Haliny Bilskiej(zamówiły córki)

18:00 +Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Poniedziałek – 22.06.2020

7:00 + Marianna, Jan Drozdowski

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Teofila (k) Piłat

 

Wtorek23.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Zenon i Jan

18:00 + Jan Juszczak

 

Środa 24.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Liczia Polwerari (30dz.)

18:00 Z okazji imienin i urodzin Ks. Proboszcza Jana

 

Czwartek - 25.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Czesława (k) Juszczak (2r.)

18:00 + Zdzisław Nowosad, Henryk Lupa- od dzieci z okazji Dnia Ojca

 

Piątek - 26.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

8:00 Msza św. dziękczynna na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego

18:00 + Stanisława (k), Mieczysław, Waldemar Szajuk

18:00 W 18 r. urodzin Pawła, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świetego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

 

Sobota - 27.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 W i ntencji O. Roberta w rocz. święceń kapłańskich, o Boże błog., opiekę Matki Bożej, św. Jana Pawła II

18:00 W intencji Janiny – imieninowa, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Bożej

XIII Niedziela zwykła -28.06.2020

8:00 + Jan i Anna Wołos

10:00 + Janina Kapusta (w rocz. śm.), Maria Pyś

12:00 + Zbigniew Gałan (2r.), zm. z r. Mulawów i Typków

12:00 + Izabela Szarafin – 67 r. urodzin

18:00 +Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Poniedziałek – 29.06.2020

8:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

10:00 + Jan (47r.) i Emilia (28r.) Słomiany

18:00 + Piotr Budzyński

 

Wtorek30.06.2020

7:00 Dziękczynno-błagalna: o cud uzdrowienia całkowitego dla Michała za wst. św. JPII i św. Faustyny przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski, o opiekę Królowej Polski i Jej Niepokalanego Serca dla całej rodziny, o błog. Boże dla lekarzy i całej Służby Zdrowia opiekującej się Michałem

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Środa 01.07.2020

7:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa

18:00 + O życie wieczne dla śp. Łukasza Włodarczyk w 3 r. śm., o Boże Miłosierdzie dla dusz w czyśćcu cierpiących

 

Czwartek - 02.07.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od Kol. Ewa Drozdowska z rodzną)

18:00 + Henryk Turczyn (od wnuczki Marty z Warszawy)

18:00 W intencji kapłanów: ks. Jana, ks. Adama, ks. prof. Tadeusza, O . Roberta (intencja od Apostolatu Margaretek)

Piątek - 03.07.2020

7:00 Dziękczynno-błagalna: o cud uzdrowienia całkowitego dla Michała za wst. św. JPII i św. Faustyny przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski, o opiekę Królowej Polski i Jej Niepokalanego Serca dla całej rodziny, o błog. Boże dla lekarzy i całej Służby Zdrowia opiekującej się Michałem

18:00 + Zofia , Władysław, Tomasz Makochon

 

Sobota - 04.07.2020

7:00 Dziękczynno-błagalna: o cud uzdrowienia całkowitego dla Michała za wst. św. JPII i św. Faustyny przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski, o opiekę Królowej Polski i Jej Niepokalanego Serca dla całej rodziny, o błog. Boże dla lekarzy i całej Służby Zdrowia opiekującej się Michałem

18:00 Intencja Kół Różańcowych

 

XIV Niedziela zwykła -05.07.2020

8:30

11:00 W 12 r. ślubu Małgorzaty i Tomasza Kurczyńskich

18:00 + Z rodz. Babickich: Władysława(k), Kazimierz, Janusz, Józef, Lucyna, Jan, Anna, Stanisław, Helena, Stanisław, Marianna. Z Łukaszczuków: Aniela, Jan, Joanna, Tadeusz, Irena, Mieczysław, dusze w czyśćcu cierpiące

 

 

INTENCJE MSZALNE

14-21.06.2020

XI Niedziela zwykła -14.06.2020

8:00 + Tadeusz Nizio (1r.)

8:00 + Bogdan, Krzysztof Kapciak, Józef, Jadwiga, Adam, Andrzej Turczyn

10:00 +Eugeniusz Lupa(greg.)

12:00 O Boże błog., opiekę Maki Bożej dla Oskarka Jurczaka w 5 r. urodzin

18:00 W 50 r. urodzin Elżbiety Choma

 

Poniedziałek – 15.06.2020

7:00

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Wtorek16.06.2020

7:00

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Środa 17.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Henryk i Stanisława Turczyn (od dzieci)

18:00 W 35 r. urodzin Agnieszki

 

Czwartek - 18.06.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (6 msc.)

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Piątek - 19.06.2020

7:00 O Boże błog. , opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski, dar zdrowia dla Stanisławy Wikiewicz w 87 r. urodzin

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Sobota - 20.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 W 40r. urodzin Tomasza: o zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Bożej

18:00 W intencji Aleksandry i Patrycji – urodzinowa

18:00 W 3 rocz. ślubu Moniki i Tomasza

 

XII Niedziela zwykła -21.06.2020

8:00 + Katarzyna i Józef w 24r. śmierci, Marianna i Michał, Jan z r. Sucharów

10:00 W rocz. urodzin Weroniki z prośbą o błog. Boże na dalsze lata

12:00 + Zdzisław Nowosad, Henryk Lupa- od dzieci z okazji Dnia Ojca

12:00 O zdrowie, błog. Boże w 60r. urodzin dla Haliny Bilskiej(zamówiły córki)

18:00 +Eugeniusz Lupa(greg.)

Poniedziałek – 22.06.2020

7:00 + Marianna, Jan Drozdowski

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Teofila (k) Piłat

 

Wtorek23.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Zenon i Jan

18:00 + Jan Juszczak

 

Środa 24.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Liczia Polwerari (30dz.)

18:00 Z okazji imienin i urodzin Ks. Proboszcza Jana

 

Czwartek - 25.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Czesława (k) Juszczak (2r.)

 

Piątek - 26.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

8:00 Msza św. dziękczynna na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego

18:00 + Stanisława (k), Mieczysław, Waldemar Szajuk

18:00 W 18 r. urodzin Pawła, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świetego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

 

Sobota - 27.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 W i ntencji O. Roberta w rocz. święceń kapłańskich, o Boże błog., opiekę Matki Bożej, św. Jana Pawła II

18:00 W intencji Janiny – imieninowa, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Bożej

 

XIII Niedziela zwykła -28.06.2020

8:00 + Jan i Anna Wołos

10:00 + Janina Kapusta (w rocz. śm.), Maria Pyś

12:00 + Zbigniew Gałan (2r.), zm. z r. Mulawów i Typków

12:00 + Izabela Szarafin – 67 r. urodzin

18:00 +Eugeniusz Lupa(greg.)

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

07-13.06.2020

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej Niedziela -07.06.2020

8:00 +Eugeniusz Lupa(greg.)

8:00 + Ryszard Dragan (8r.), Emilia i Tadeusz Dragan

10:00 + Damian, Marianna, Jan, zm. z r. Drozdowskich

10:00 Komunia Rocznicowa

12:00 O Boże błog., opiekę Maki Bożej dla Igusi Gałan w 5 r. urodzin

12:00 W 1r. ślubu Pauliny i Pawła, o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

18:00 W 60 r. urodzin Grażyny, o Boże błog., opiekę Matki Bożej

 

Poniedziałek – 08.06.2020

7:00 O Boże błog., dary Ducha Świętego, dla Julii na czas egzaminów maturalnych

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Wtorek09.06.2020

7:00 + Leszek Korniewski (30dz.)

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 W 13r. ślubu Ewy i Pawła o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski

 

Środa 10.06.2020

7:00 + Leszek Korniewski (30dz.)

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 W 13 r. ślubu Ewy i Pawła o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne laski

 

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa Czwartek - 11.06.2020

8:00 + Czesława (k) Bohdan, Inocenta (k), Wojciech, Stanisław Palonka

10:00 Za Parafian

10:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 W rocznicę urodzin Ewy, dziękczynna z prośbą o Boże błog. , opiekę MB

Piątek - 12.06.2020

7:00

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

Sobota - 13.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

7:00 + Czesław Rodziewicz (10r.)

18:00 Ku czci Niepokalanego Serca Maryi

18:00 Ku czci MB Fatimskiej, przez Jej Niepokalane Serce o radość wieczną w niebie dla śp. Antoniego Wijasa we wspomnieniu imieninowym w rocz. śmierci

XI Niedziela zwykła -14.06.2020

8:00 + Tadeusz Nizio (1r.)

8:00 + Bogdan, Krzysztof Kapciak, Józef, Jadwiga, Adam, Andrzej Turczyn

10:00 +Eugeniusz Lupa(greg.)

12:00 O Boże błog., opiekę Maki Bożej dla Oskarka Juszczaka w 5 r. urodzin

18:00 W 50 r. urodzin Elżbiety Choma

 

Poniedziałek – 15.06.2020

7:00

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Wtorek16.06.2020

7:00

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Środa 17.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Henryk i Stanisława Turczyn (od dzieci)

18:00 W 35 r. urodzin Agnieszki

 

Czwartek - 18.06.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (6 msc.)

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Piątek - 19.06.2020

7:00

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Sobota - 20.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 W 40r. urodzin Tomasza: o zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Bożej

18:00 W intencji Aleksandry i Patrycji - urodzinowa

 

XII Niedziela zwykła -21.06.2020

8:00 + Katarzyna i Józef w 24r. śmierci, Marianna i Michał, Jan z r. Sucharów

10:00 W rocz. urodzin Weroniki z prośbą o błog. Boże na dalsze lata

12:00 + Zdzisław Nowosad, Henryk Lupa- od dzieci z okazji Dnia Ojca

12:00 O zdrowie, błog. Boże w 60r. urodzin dla Haliny Bilskiej(zamówiły córki)

18:00 +Eugeniusz Lupa(greg.)

 

 

INTENCJE MSZALNE

31.05.2020

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego Niedziela -31.05.2020

8:00 + Andrzej Skulski (w rocz. śm.), Kazimiera Skulska, Jan Skulski, Eugeniusz Ćwik

8:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Turczynów i Ryńków)

10:00 + Henryk i Stanisława (k) Turczyn ( od córki Irenki z mężem )

12:00 + Wincenty Wojtas, zm. z r. Wojtasów

12:00 W 18 r. urodzin Krystiana – dziękczynna za powrót do zdrowia Ewy

18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski i dalsze dary Ducha Świętego w hołdzie i Jego czci oraz za dusze śp. +Anieli Ożga, Anieli Juszczak we wspomnieniu imieninowym

18:00 W intencji mieszkańców Wólki Panieńskiej z okazji poświęcenia pól, ogrodów

 

NMP Matki Kościoła Poniedziałek– 01.06.2020

8:00 + Leszek Korniewski (od rodziny Łysakowskich)

10:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 W 7 rocz. ślubu Bartosza i Agnieszki o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski

18:00 W intencji mieszkańców Jatutowa i Łabuniek II z okazji poświęcenia pól, ogrodów

 

Wtorek02.06.2020

7:00 O Boże błog., wypełnienie woli Bożej dla

18:00 O Boże błog., dary Ducha Świętego dla Szymona, pomyślne zdanie matury i dostanie się na studia

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

Środa03.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa

Czwartek - 04.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 W 18 r. urodzin Bartłomieja

18:00 W intencji kałanów: ks. Jan, ks. Adama, O. Roberta, ks. Jacka, ks. Waldemara, ks. Mariana, ks. prof. Tadeusza ( od Apostolatu Margaretek)

Piątek - 05.06.2020

7:00

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

Sobota - 06.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Seweryna (k) Jurczak, zm. z r. Jurczaków

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej Niedziela -07.06.2020

8:00 +Eugeniusz Lupa(greg.)

8:00 + Ryszard Dragan (8r.), Lmilia i Tadeusz Dragan

10:00 + Damian, Marianna, Jan, zm. z r. Drozdowskich

10:00 Komunia Rocznicowa

12:00 O Boże błog., opiekę Maki Bożej dla Igusi Gałan w 5 r. urodzin

12:00 W 1r. ślubu Pauliny i Pawła, o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

 

18:00 W 60 r. urodzin Grażyny, o Boże błog., opiekę Matki Bożej

 

Poniedziałek – 08.06.2020

7:00 +

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Wtorek09.06.2020

7:00

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Środa 10.06.2020

7:00 + Leszek Korniewski (30dz.)

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 W 13 r. ślubu Ewy i Pawła o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne laski

 

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa Czwartek - 11.06.2020

8:00 + Czesława (k) Bohdan, Inocenta (k), Wojciech, Stanisław Palonka

10:00 Za Parafian

10:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00

 

Piątek - 12.06.2020

7:00

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Sobota - 13.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Czesław Rodziewicz (10r.)

18:00 Ku czci Niepokalanego Serca Maryi

 

 

 

 INTENCJE MSZALNE

17-24.05.2020

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Niedziela -24.05.2020

8:00 + Jerzy Szast (od siostrzeńca Krzysztofa)

8:00 + Marian Serafin, zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

10:00 + Regina, Mieczysław Tomicki

12:00 + Jan Bamburski, Zofia, Janusz Bochenko

18:00 W intencji mieszkańców Kalinowic z okazji poświęcenia pól, ogrodów

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Poniedziałek – 25.05.2020

7:00 + Krzysztof Bednarczuk (od Jerzego Górskiego z rodziną)

18:00 + Cecylia Tyszko (od bratowej z rodziną)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Wtorek26.05.2020

7:00 + Tadeusz Bielak (od Jerzego z rodziną)

18:00 + Izabela Szarafin – od córki i synów z rodzinami

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Środa27.05.2020

7:00 Dziękczynna za wszelkie dary otrzymane od Pana Boga w dniu urodzin

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Czwartek - 28.05.2020

7:00

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Piątek - 29.05.2020

7:00 + Aniela Tucka w r. śm., zm. z r. Tuckich, Bartników

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Sobota - 30.05.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 Urodzinowo- imieninowa, dziękczynno-błagalna dla solenizantki Wiesławy, o Boże błog. dla całej rodziny

 

 

 

 

 

 

 

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego Niedziela -31.05.2020

8:00 + Andrzej Skulski (w rocz. śm.), Kazimiera Skulska, Jan Skulski, Eugeniusz Ćwik

8:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Turczynów i Ryńków)

10:00 + Henryk i Stanisława (k) Turczyn ( od córki Irenki z mężem )

12:00 + Wincenty Wojtas, zm. z r. Wojtasów

18:00 + Dziękczynna za otrzymane łaski i dalsze dary Ducha Świętego w hołdzie i Jego czci oraz za dusze śp. Anieli Ożga, Anieli Juszczakwe wspomnieniu imieninowym

18:00 W intencji mieszkańców Wólki Panieńskiej z okazji poświęcenia pól, ogrodów

 

Poniedziałek – 01.06.2020

8:00 + Leszek Korniewski (od rodziny Łysakowskich)

8:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 W 7 rocz. ślubu Bartosza i Agnieszki o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski

18:00 W intencji mieszkańców Jatutowa i Łabuniek II z okazji poświęcenia pól, ogrodów

 

Wtorek02.06.2020

7:00

18:00 O Boże błog., dary Ducha Świętego dla Szymona, pomyślne zdanie matury i dostanie się na studia

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Środa03.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek - 04.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 W 18 r. urodzin Bartłomieja

18:00 W intencji kałanów: ks. Jan, ks. Adama, O. Roberta, ks. Jacka, ks. Waldemara, ks. Mariana, ks. prof. Tadeusza ( od Apostolatu Margaretek)

 

Piątek - 05.06.2020

7:00

18:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

 

Sobota - 06.06.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa(greg.)

18:00 + Seweryna (k) Jurczak, zm. z r. Jurczaków

 

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej Niedziela -07.06.2020

8:00 +Eugeniusz Lupa(greg.)

8:00 Ryszard Dragan (8r.), Lmilia i Tadeusz Dragan

10:00 + Damian, Marianna, Jan, zm. z r. Drozdowskich

10:00 Komunia Rocznicowa

12:00 O Boże błog., opiekę Maki Bożej dla Igusi Gałan w 5 r. urodzin

12:00 W 1r. ślubu Pauliny i Pawła, o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

18:00 W intencji mieszkańców Wólki Panieńskiej z okazji poświęcenia pól, ogrodów

18:00 W 60 r. urodzin Grażyny, o Boże błog., opiekę Matki Bożej

 

 

INTENCJE MSZALNE

17-24.05.2020

 

VI Niedziela Wielkanocna- 17.05.2020

8:00 + W intencji Krzysztofa Bednarczuka (od sąsiadów r. Waszczak)

8:00 + Czesława (k) Dziwura (7r.)

10:00 + Henryk Turczyn (od rodziny Szykułów)

12:00 + Piotr Jabłoński (8r. śm.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Poniedziałek – 18.05.2020

7:00 + Andrzej Hejzner, Jan Burda

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Wtorek19.05.2020

7:00 + Maria, Tomasz, Zenon, Stanisław, Mirosław i Grzegorz Łasocha

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Środa20.05.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (5msc.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Czwartek - 21.05.2020

7:00 + Mieczysław Bondyra (2r.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Piątek - 22.05.2020

7:00 + Krzysztof Kostek (od Katarzyny Margol z rodziną)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Sobota - 23.05.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Antoni Chwedyk (31r.)

 

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Niedziela -24.05.2020

8:00 + Jerzy Szast (od siostrzeńca Krzysztofa)

8:00 + Marian Serafin, zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

10:00 + Regina, Mieczysław Tomicki

12:00 + Jan Bamburski, Zofia, Janusz Bochenko

18:00 W intencji mieszkańców Kalinowic z okazji poświęcenia pól, ogrodów

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

 

 

Poniedziałek – 25.05.2020

7:00 + Krzysztof Bednarczuk (od Jerzego Górskiego z rodziną)

18:00 + Cecylia Tyszko (od bratowej z rodziną)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Wtorek26.05.2020

7:00 + Tadeusz Bielak (od Jerzego z rodziną)

18:00 + Izabela Szarafin – od córki i synów z rodzinami

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Środa27.05.2020

7:00 Dziękczynna za wszelkie dary otrzymane od Pana Boga w dniu urodzin

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Czwartek - 28.05.2020

7:00

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Piątek - 29.05.2020

7:00 + Aniela Tucka w r. śm., zm. z r. Tuckich, Bartników

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Sobota - 30.05.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 Urodzinowo- imieninowa, dziękcz. Błag dla solenizantki Wiesławy, o Boże błog. dla całej rodziny

 

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego Niedziela -31.05.2020

8:00 + Andrzej Skulski (w rocz. śm.), Kazimiera Skulska, Jan Skulski, Eugeniusz Ćwik

8:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Turczynów i Ryńków)

10:00 + Henryk i Stanisława (k) Turczyn ( od córki Irenki z mężem )

12:00 + Wincenty Wojtas, zm. z r. Wojtasów

18:00 + Dziękczynna za otrzymane łaski i dalsze dary Ducha Świętego w hołdzie i Jego czci oraz za dusze śp. Anieli Ożga, Anieli Juszczakwe wspomnieniu imieninowym

18:00 W intencji mieszkańców Wólki Panieńskiej z okazji poświęcenia pól, ogrodów

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

07-10.05.2020

V Niedziela Wielkanocna- 10.05.2020

8:00 +Jarzy Szast (greg.)

8:00 Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Faustyny przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski o cudowne uzdrowienie dla Michała i o zdrowie dla Krzysztofa.

10:00 + Bolesław Lubaś (14r.), zm. z r. Lubasiów i Marczaków

12:00 Dziękczynna za ofiarodawców i budowniczych kapliczki w Jatutowie II

12:00 +Jarzy Szast (od syna chrzestnego Piotra z Krakowa)

18:00 + O życie wieczne dla Łukasza Włodarczyka w 33 r. urodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Poniedziałek – 11.05.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od Agnieszki Pintal z mężem)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Wtorek12.05.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Aniela Kycko

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Środa13.05.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Henryk Turczyn (30dz.)

18:00 Ku czci Matki Bożej Fatimskiej, o tryumf Jej Niepokalanego Serca jako dziękczynna od Anny za otrzymane łaski

 

Czwartek - 14.05.2020

7:00 + Cecylia Tyszko (od Leokadii i Andrzeja Górskich)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Piątek - 15.05.2020

7:00 + Tadeusz Bielak (od sąsiadów Genowefa Lupa, Całka, Gumiela i Sołoducha)

18:00 + Tadeusz Skrzyński

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Sobota - 16.05.2020

7:00 + Cecylia Tyszko (od Pracowników Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

VI Niedziela Wielkanocna- 17.05.2020

8:00 + W intencji Krzysztofa Bednarczuka (od sąsiadów r. Waszczak)

8:00 + Czesława (k) Dziwura (7r.)

10:00 + Henryk Turczyn (od rodziny Szykułów)

12:00 + Piotr Jabłoński (8r. śm.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Poniedziałek – 18.05.2020

7:00 + Andrzej Hejzner, Jan Burda

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Wtorek19.05.2020

7:00 + Maria, Tomasz, Zenon, Stanisław, Mirosław i Grzegorz Łasocha

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Środa20.05.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (5msc.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Czwartek - 21.05.2020

7:00 + Mieczysław Bondyra (2r.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Piątek - 22.05.2020

7:00

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Sobota - 23.05.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Antoni Chwedyk (31r.)

 

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Niedziela -24.05.2020

8:00 + Jerzy Szast (od siostrzeńca Krzysztofa)

8:00 + Marian Serafin, zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

10:00 + Regina, Mieczysław Tomicki

12:00 + Jan Bamburski, Zofia, Janusz Bochenko

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

 

INTENCJE MSZALNE: 03-10.05.2020

 

IV Niedziela Wielkanocna- 03.05.2020

8:00 + Tadeusz Dziuba (3r.)

8:00 + Tomasz, Genowefa Czerniak, Karol, Feliksa Szatała

10:00 + Franciszek Perdun (14r.), zm. z r. Stachurów, Perdunów

12:00 Patryk Pyś (8r.), za dusze czyśćcu cierpiące

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

Poniedziałek – 04.05.2020

7:00 + Krzysztof Kostek (od Jerzego Soroka z rodziną)

7:00 + Helena (2r.) z prośbą o Boże miłosierdzie

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Izabela Szarafin (od Stanisławy i Zygmunta Tukiendorf)

 

Wtorek05.05.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Bronisław Tukiendorf (w rocz. śmierci)

 

Środa06.04.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Izabela Szarafin (od Agnieszki Tukiendorf z Magdalena i Łukaszem)

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa. O opiekę nad Moniką, o dar potomstwa.

 

Czwartek - 07.05.2020

7:00 + Krzysztof Kostek (od Józefa Soroka, rodzina Grymuza i Brzycki)

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Krzysztof Bednarczuk (30dz.)

18:00 W intencji kapłanów: ks. Jana, ks. Adama, ks. prof. Tadeusza i O. Roberta (intencja od Apostolatu Margaretek)

 

Piątek - 08.05.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Bednarz i Magryta)

18:00 Rez.

 

Sobota - 09.05.2020

7:00 + Krzysztof Kostek (od rodziny Piskorów)

18:00 + Cecylia Tyszko (30dz.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

 

 

V Niedziela Wielkanocna- 10.05.2020

8:00 +Jarzy Szast (greg.)

10:00 + Bolesław Lubaś (14r.), zm. z r. Lubasiów i Marczaków

12:00 Dziękczynna za ofiarodawców i budowniczych kapliczki w Jatutowie II

12:00 +Jarzy Szast (od syna chrzestnego Piotra z Krakowa)

18:00 + O życie wieczne dla Łukasza Włodarczyka w 33 r. urodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Poniedziałek – 11.05.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od Agnieszki Pintal z mężem)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Wtorek12.05.2020

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Aniela Kycko

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Środa13.05.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Henryk Turczyn (30dz.)

18:00 Ku czci Matki Bożej Fatimskiej, o tryumf Jej Niepokalanego Serca jako dziękczynna od Anny za otrzymane łaski

 

Czwartek - 14.05.2020

7:00 + Cecylia Tyszko (od Leokadii i Andrzeja Górskich)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Piątek - 15.05.2020

7:00 + Tadeusz Bielak (od sąsiadów Genowefa Lupa, Całka, Gumiela i Sołoducha)

18:00 + Tadeusz Skrzyński

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Sobota - 16.05.2020

7:00 + Cecylia Tyszko (od Pracowników Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

VI Niedziela Wielkanocna- 17.05.2020

8:00 + W intencji Krzysztofa Bednarczuka (od sąsiadów r. Waszczak)

10:00 + Henryk Turczyn (od rodziny Szykułów)

12:00 + Piotr Jabłoński (8r. śm.)

 

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

INTENCJE MSZALNE: 26.04-03.05.2020

 

III Niedziela Wielkanocna- 26.04.2020

8:00 + Michał Łygas (63r.), Jan, Bronisław

8:00 + Tadeusz Lupa (5r.), Anna Lupa

10:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

12:00 Z okazji 25 r. ślubu Beaty i Tadeusza Boguckich o błog. Boże, potrzebne łaski

12:00 Z okazji 25r. ślubu Jarosław i Dorota Zaborowscy i w 51 r. ślubu Bronisław i Wanda Oluchowie , o błog. Boże i potrzebne łaski

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (1r. śm.)

 

Poniedziałek – 27.04.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Wancisiewiczów z Józefowa)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Wtorek28.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 W 30r. ślubu Janusza i Ewy

 

Środa29.04.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Nowaków z Józefowa )

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 W intencji Małgorzaty w 33 r. urodzin

 

Czwartek - 30.04.2020

7:00 + Irena Turczyn ( od sąsiadów –rodzina Grabowskich)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Piątek - 01.05.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

Uroczystość NMP Królowej Polski Sobota - 02.05.2020

8:00 + Jarzy Szast (greg.)

10:00 + Izabela Szarafin (30dz.)

18:00 + Zofia Mołodeńko

18:00 Int. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP od Kół Różańcowych

IV Niedziela Wielkanocna- 03.05.2020

8:00 + Tadeusz Dziuba (3r.)

8:00 + Tomasz, Genowefa Czerniak, Karol, Feliksa Szatała

10:00 + Franciszek Perdun (14r.), zm. z r. Stachurów, Perdunów

12:00 Patryk Pyś (8r.), za dusze czyśćcu cierpiące

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

Poniedziałek – 04.05.2020

7:00 + Krzysztof Kostek (od Jerzego Soroka z rodziną)

7:00 + Helena (2r.) z prośbą o Boże miłosierdzie

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Izabela Szarafin (od Stanisławy i Zygmunta Tukiendorf)

 

Wtorek05.05.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Bronisław Tukiendorf (w rocz. śmierci)

 

Środa06.04.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Izabela Szarafin (od Agnieszki Tukiendorf z Magdalena i Łukaszem)

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa. O opiekę nad Moniką, o dar potomstwa.

 

Czwartek - 07.05.2020

7:00 + Krzysztof Kostek (od Józefa Soroka, rodzina Grymuza i Brzycki)

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Krzysztof Bednarczuk (30dz.)

18:00 W intencji kapłanów: ks. Jana, ks. Adama, ks. prof. Tadeusza i O. Roberta (intencja od Apostolatu Margaretek)

 

Piątek - 08.05.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

18:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Bednarz i Magryta)

18:00 Rez.

 

Sobota - 09.05.2020

7:00 + Krzysztof Kostek (od rodziny Piskorów)

18:00 + Cecylia Tyszko (30dz.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

V Niedziela Wielkanocna- 10.05.2020

8:00 +Jarzy Szast (greg.)

10:00 + Bolesław Lubaś (14r.), zm. z r. Lubasiów i Marczaków

12:00 Dziękczynna za ofiarodawców i budowniczych kapliczki w Jatutowie II

12:00 +Jarzy Szast (od syna chrzestnego Piotra z Krakowa)

 

18:00 + O życie wieczne dla Łukasza Włodarczyka w 33 r. urodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

INTENCJE MSZALNE: 19-26.04.2020

 

Niedziela Miłosierdzia - 19.04.2020

8:00 +Ewa Rzeżawska (greg.)

10:00 + Henryk Wilkiewicz (15r.), rodziców z obojga stron: Jana i Leokadię, Pawła i Katarzyna

11:00 + Janina (1r.), Jan Momot

12:00 + Zenon (19r.) Krupa i Anna

15:00 Nabożeństwo do miłosierdzia Bożego ze Mszą św. w int. ustania pandemii korona wirusa.

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodziny Anny i Ryszarda

18:00 + Jadwiga (39r), Stanisław (7r.) Marcola

 

Poniedziałek – 20.04.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Bieleckich z dziećmi i całą rodziną)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Jan Bednarz (3r.)

 

Wtorek21.04.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od Jan Smutniaka z rodziną)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Środa22.04.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od koleżanek z klasy: Hanny Szczupak i Urszuli Gontarz)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Czwartek - 23.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Lucjan Koman (25r.), zm. z r. Koman

 

Piątek - 24.04.2020

7:00 + Henryk Turczyn (od córki Stanisława (k) z rodziną)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Sobota - 25.04.2020

7:00 + Krzysztof Kostek (od Dariusza Wilkiewicza z rodziną)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

 

 

 

 

III Niedziela Wielkanocna- 26.04.2020

8:00 + Michał Łygas (63r.), Jan, Bronisław

8:00 + Tadeusz Lupa (5r.), Anna Lupa

10:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

12:00 Z okazji 25 r. ślubu Beaty i Tadeusza Boguckich o błog. Boże, potrzebne łaski

12:00 Z okazji 25r. ślubu Jarosław i Dorota Zaborowscy i w 51 r. ślubu Bronisław i Wanda Oluchowie , o błog. Boże i potrzebne łaski

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (1r. śm.)

 

Poniedziałek – 27.04.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Wancisiewiczów z Józefowa)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Wtorek28.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 W 30r. ślubu Janusza i Ewy

 

Środa29.04.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Nowaków z Józefowa )

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 W intencji Małgorzaty w 33 r. urodzin

 

Czwartek - 30.04.2020

7:00 + Irena Turczyn ( od sąsiadów –rodzina Grabowskich)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Piątek - 01.05.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

 

Sobota - 02.05.2020

7:00 + Jarzy Szast (greg.)

7:00 + Izabela Szarafin (30dz.)

18:00 + Zofia Mołodeńko

18:00 Int. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP od Kół Różańcowych

 

IV Niedziela Wielkanocna- 03.05.2020

8:00 + Tadeusz Dziuba (3r.)

8:00 + Tomasz, Genowefa Czerniak, Karol, Feliksa Szatała

10:00 + Franciszek Perdun (14r.), zm. z r. Stachurów, Perdunów

12:00 Patryk Pyś (8r.), za dusze czyśćcu cierpiące

 

18:00 + Jarzy Szast (greg.)

INTENCJE MSZALNE: 12-26.04.2020

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 12.04.2020

6:00 + Regina, Bolesław Magryta, Maria, Feliks Piłat

9:00 Za Parafian

10:00 Dziękczynna za opiekę nad rodziną

11:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

12:00 + Krystyna Smyk (3r.)

18:00 O błog. Jezusa Zmartwychwstałego i dary Ducha Świętego w wypełnieniu woli Bożej dla Anny i Barbary

 

Poniedziałek Wielkanocny - 13.04.2020

8:00 +Ewa Rzeżawska (greg.)

10:00 + Cecylia Kozłowska (2r.)

11:00 + Józef, Jadwiga Bednarczuk

12:00 W 40 r. ślubu Anny i Stanisława Oszewskich, o Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski dla rodziny

18:00 O ogłoszenie V dogmatu Maryjnego jako dziękczynna za zapowiadany tryumf Niepokalanego Serca Maryi w łasce pokoju w Polsce i na świecie

 

Wtorek Wielkanocny 14.04.2020

7:00 + Waclawa (k), Mieczysław Łysakowscy

18:00 + Jan Kapciak (4r.), zm. z r. Kapciaków, Skorniewskich, Juszczaków, rodziców z obojga stron

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Środa Wielkanocna15.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Janina Wojtas, zm. z r. Wojtas i Zwolaków

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Czwartek Wielkanocny - 16.04.2020

7:00 + Helena Weremczuk (16r.)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Piątek Wielkanocny - 17.04.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Soroków z dziećmi)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Sobota Wielkanocna - 18.04.2020

7:00 + Krzysztof Kostek (30dz.)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 W 60 r. urodzin Stanisław Choma

Niedziela Miłosierdzia - 19.04.2020

8:00 +Ewa Rzeżawska (greg.)

10:00 + Henryk Wilkiewicz (15r.), rodziców z obojga stron: Jana i Leokadię, Pawła i Katarzyna

11:00 + Janina (1r.), Jan Momot

12:00 + Zenon (19r.) Krupa i Anna

18:00 + Jadwiga (39r), Stanisław (7r.) Marcola

 

Poniedziałek – 20.04.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od rodziny Bieleckich z dziećmi i całą rodziną)

17:30 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Jan Bednarz (3r.)

 

Wtorek21.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Izabela Szarafin (od Jan Smutniaka z rodziną)

 

Środa22.04.2020

7:00 + Izabela Szarafin (od koleżanek z klasy: Hanny Szczupak i Urszuli Gontarz)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Czwartek - 23.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Lucjan Koman (25r.), zm. z r. Koman

 

Piątek - 24.04.2020

7:00

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Sobota - 25.04.2020

7:00 + Krzysztof Kostek (od Dariusza Wilkiewicza z rodziną)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

III Niedziela Wielkanocna- 26.04.2020

8:00 + Michał Łygas (63r.), Jan, Bronisław

8:00 + Tadeusz Lupa (5r.), Anna Lupa

10:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

12:00 Z okazji 25 r. ślubu Beaty i Tadeusza Boguckich o błog. Boże, potrzebne łaski

12:00 Z okazji 25r. ślubu Jarosław i Dorota Zaborowscy i w 51 r. ślubu Bronisław i Wanda Oluchowie , o błog. Boże i potrzebne łaski

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (1r. śm.)

 

 

INTENCJE MSZALNE: 05-19.04.2020

 

Niedziela - 05.04.2020

8:00 + Eugeniusz Juszczak (8r.), zm. z r. Durasów

10:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

11:00 + Feliksa (k), Karol z rodz. Szatałów

12:00 + Władysław Juszczak, Maria, Józefa (k)

17:00 Za Parafian

18:00 + Janina Mielniczek (1r.)

 

Wielki Poniedziałek 06.04.2020

7:00 W intencji Barbary – urodzinowa, o Boże błog. , opiekę Matki Bożej

17:30 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Kazimiera, Jan Farion

 

Wielki Wtorek07.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

7:00 W int. rodz. Łysakowskich i Kozłowskich

18:00 + Eugeniusz Lupa (od rodziny Lupów)

 

Wielka Środa08.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Izabela Szarafin

TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek - 09.04.2020

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 Dziękczynna za dar kapłaństwa

 

Wielki Piątek - 10.04.2020

17:00 Liturgia Wielkiego Piątku

 

Wielki Sobota - 11.04.2020

19:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

19:00 + Zofia Bochenko (1r.)

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 12.04.2020

6:00 + Regina, Bolesław Magryta, Maria, Feliks Piłat

9:00 Za Parafian

10:00 Dziękczynna za opiekę nad rodziną

11:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

12:00 + Krystyna Smyk (3r.)

18:00 O błog. Jezusa Zmartwychwstałego i dary Ducha Świętego w wypełnieniu woli Bożej dla Anny i Barbary

 

Poniedziałek Wielkanocny - 13.04.2020

8:00 +Ewa Rzeżawska (greg.)

10:00 + Cecylia Kozłowska (2r.)

11:00 + Józef, Jadwiga Bednarczuk

12:00 W 40 r. ślubu Anny i Stanisława Oszewskich, o Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski dla rodziny

18:00 O ogłoszenie V dogmatu Maryjnego jako dziękczynna za zapowiadany tryumf Niepokalanego Serca Maryi w łasce pokoju w Polsce i na świecie

 

Wtorek Wielkanocny 14.04.2020

7:00 + Waclawa (k), Mieczysław Łysakowscy

18:00 + Jan Kapciak (4r.), zm. z r. Kapciaków, Skorniewskich, Juszczaków, rodziców z obojga stron

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Środa Wielkanocna15.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Janina Wojtas, zm. z r. Wojtas i Zwolaków

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Czwartek Wielkanocny - 16.04.2020

7:00 + Helena Weremczuk (16r.)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Piątek Wielkanocny - 17.04.2020

7:00

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Sobota Wielkanocna - 18.04.2020

7:00 + Krzysztof Kostek (30dz.)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 W 60 r. urodzin Stanisław Choma

 

Niedziela Miłosierdzia - 19.04.2020

8:00 +Ewa Rzeżawska (greg.)

10:00 + Henryk Wilkiewicz (15r.), rodziców z obojga stron: Jana i Leokadię, Pawła i Katarzyna

12:00 + Janina (1r.), Jan Momot

12:00 + Zenon (19r.) Krupa i Anna

18:00 + Jadwiga (39r), Stanisław (7r.) Marcola

 

 

INTENCJE MSZALNE: 22-28.03.2020

 

Niedziela - 29.03.2020

8:00 + Władysław Popławski {16r.)

10:00 + Ryszard Stroczyński (3r.)

11:00 Za Parafian

12:00 + Edward Szwal

17:00 + Franciszek Cyc (52r.) i Halina Cyc (24r.)

18:00 + Maria Haperszajd (greg.)

 

Poniedziałek 30.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

17:30 + Eugeniusz Lupa (od pracowników sklepu DC i piekarni Jutrzenka)

18:00 + Anna Machałek (31r.), zm. z r. Machałków i Gresztów

 

Wtorek31.03.2020

7:00 + Irena Turczyn (od pracowników sklepu nr 10)

17:30 Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie, o Boże błog. dla dziecka, rodziców i całej rodziny

18:00 + Emilia Soroka (2r.), zm. z r. Soroków i Petryków, Nadzieja Sachajko (3r.), zm. z r. Sachajków i Kupiczów

 

Środa01.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Ku czci przeczystego Serca św. Józefa przez Jego wstawiennictwo o łaski zdrowia w Opaczności Bożej i opieki Maryi dla Ryszarda Ożga z okazji imienin

 

Czwartek - 02.04.2020

7:00 + Irena Turczyn (30dz.)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Piątek - 03.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

17:00 O Boże błog. i opiekę Maryi dla Ryszarda Ożga z okazji imienin

18:00 + Wiktoria (w rocz. śmierci), zm. z r. Lupów, Siciechowiczów, Bałów, Sałków i Durasów

 

Sobota - 04.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 Intencja Kółka Różańcowego

 

 

Niedziela - 05.04.2020

8:00 + Eugeniusz Juszczak (8r.), zm. z r. Durasów

8:00 + Feliksa (k), Karol z rodz. Szatałów

10:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

12:00 + Władysław Juszczak, Maria, Józefa (k)

12:00 Za Parafian

18:00 + Janina Mielniczek (1r.)

 

Wielki Poniedziałek 06.04.2020

 

7:00 W intencji Barbary – urodzinowa, o Boże błog. , opiekę Matki Bożej

17:30 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Kazimiera, Jan Farion

 

Wielki Wtorek07.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od rodziny Lupów)

 

Wielka Środa08.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 Za Parafian

TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek - 09.04.2020

 

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 Dziękczynna za dar kapłaństwa

 

Wielki Piątek - 10.04.2020

 

17:00 Liturgia Wielkiego Piątku

 

Wielki Sobota - 11.04.2020

19:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

19:00 + Zofia Bochenko (1r.)

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 12.04.2020

6:00 + Regina, Bolesław Magryta, Maria, Feliks Piłat

6:00 Za Parafian

10:00 Dziękczynna za opiekę nad rodziną

10:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

12:00 + Krystyna Smyk (3r.)

18:00

 

 

INTENCJE MSZALNE

22-28.03.2020

Niedziela - 22.03.2020

8:00 +Maria Haperszajd (greg.)

8:00 + Helena Chwaleba (21r.)

10:00 + Konrad (5r.), zm. z r. Szprengierów i Tomalów

12:00 + Mieczysław Ponachajba (1r.), Franciszka (k), Paweł

12:00 Urodzinowa córki Dominiki, o zdrowie duszy i ciała i jej rodziny

18:00 + Antonina (k) Wróbel, Karol, Adol, Czesława (k)

 

Poniedziałek 23.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Kazimierz Weremczuk (10r.)

 

Wtorek24.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 W 60 r. urodzin Grażyny: dziękczynno-błagalna za wszelkie potrzebne łaski z prośbą o błog. od Boga

18:00 + Eugeniusz Lupa (od r. Kołaszewskich)

 

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego -Środa25.03.2020

8:00 + Maria Haperszajd (greg.)

8:00 + Stanisława (k) Łygas (40r.)

18:00 + Małgorzata Greszta 910r.)

18:00 Przez Fiat Maryi o opatrzność Bożą przez miłosierdzie Boże o łaskę potomstwa dla małżeństwa Moniki i Kamila

 

Czwartek - 26.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Franciszka (k) Lubaś (5r.), zm. z r. Lubasiów i Marczaków

 

Piątek - 27.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 +Stanisław Kukiełka (3r.)

18:00 + Edward Kuśmierz (22r.), Genowefa i Wiesław

 

Sobota - 28.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Helena Piłat (42r.)

18:00 + Marek Kołaszewski (13r.), zm. z r. Kołaszewskich

 

 

 

Niedziela - 29.03.2020

8:00 + Władysław Popławski {16r.)

8:00 + Franciszek i Halina Cyc

10:00 + Ryszard Stroczyński (3r.)

12:00 + Edward Szwal

12:00 Za Parafian

18:00 + Maria Haperszajd (greg.)

 

Poniedziałek 30.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od pracowników sklepu DC i piekarni Jutrzenka)

18:00 + Anna Machałek (31r.), zm. z r. Machałków i Gresztów

 

Wtorek31.03.2020

7:00 + Irena Turczyn (od pracowników sklepu nr 10)

18:00 + Emilia Soroka (2r.), zm. z r. Soroków i Petryków, Nadzieja Sachajko (3r.), zm. z r. Sachajków i Kupiczów

 

Środa01.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Ku czci przeczystego Serca św. Józefa przez Jego wstawiennictwo o łaski zdrowia w Opaczności Bożej i opieki Maryi dla Ryszarda Ożga z okazji imienin

 

Czwartek - 02.04.2020

7:00 + Irena Turczyn (30dz.)

18:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

 

Piątek - 03.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 + Wiktoria (w rocz. śmierci), zm. z r. Lupów, Siciechowiczów, Bałów, Sałków i Durasów

 

Sobota - 04.04.2020

7:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

18:00 Intencja Kółka Różańcowego

Niedziela - 05.04.2020

8:00 + Eugeniusz Juszczak (8r.), zm. z r. Durasów

8:00 + Feliksa (k), Karol z rodz. Szatałów

10:00 + Ewa Rzeżawska (greg.)

12:00 + Władysław Juszczak, Maria, Józefa (k)

12:00 Za Parafian

 

18:00 + Janina Mielniczek (1r.)

INTENCJE MSZALNE

15-21.03.2020

 

Niedziela - 15.03.2020

8:00 + Zm. z r. Dębskich: Aniela, Józef, Mirosław, Lucjan, Ewelina

8:00 + Franciszka (k) -13r., Wacław, Jan

10:00 + Maria Haperszajd (greg.)

12:00 Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii Hulak z okazji 94urodzin

12:00 + Genowefa Sokołowska (10r.), zm. z r. Sokołowskich i Nieciów

18:00 + Władysław Łasocha

 

Poniedziałek 16.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od r. Machometów i Kołtunów)

18:00 + Aniela, Czesław w rocz. śmierci

 

Wtorek17.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Irena Turczyn (od Dyrekcji ZSPiP w Kalinowicach)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od r. Majdanów i Kwarcianych)

 

Środa18.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jerzy Szast (od Czesławy Łukaszczyk z rodziną)

 

Czwartek - 19.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Józef Dębski, Józef Szykuła, Józef Mazur

18:00 Dziękczynna św. Józefowi za wypraszane łaski i o dalszą jego opiekę nad rodziną z Domu św. Józefa, nad Parafią i jej kapłanami Janem i Adamem

 

Piątek - 20.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00+Eugeniusz Lupa (od przyjaciół ze wspólnoty Odnowy wDuchu Świętym)

18:00 + Ewa Rzeżawska (3msc.)

 

Sobota - 21.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od przyjaciół z grupy Ani)

18:00 + Lucjan, Karolina i Józef z r. Kawalców

 

 

Niedziela - 22.03.2020

8:00 +Maria Haperszajd (greg.)

8:00 + Helena Chwaleba (21r.)

10:00 + Konrad (5r.), zm. z r. Szprengierów i Tomalów

12:00 + Mieczysław Ponachajba (1r.), Franciszka (k), Paweł

12:00 Urodzinowa córki Dominiki, o zdrowie duszy i ciała i jej rodziny

18:00 + Antonina (k) Wróbel, Karol, Adol, Czesława (k)

 

Poniedziałek 23.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Kazimierz Weremczuk (10r.)

 

Wtorek24.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 W 60 r. urodzin Grażyny: dziękczynno-błagalna za wszelkie potrzebne łaski z prośbą o błog. od Boga

18:00 + Eugeniusz Lupa (od r. Kołaszewskich)

 

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego -Środa25.03.2020

8:00 + Maria Haperszajd (greg.)

8:00 + Stanisława (k) Łygas (40r.)

18:00 + Małgorzata Greszta 910r.)

18:00 Przez Fiat Maryi o opatrzność Bożą przez miłosierdzie Boże o łaskę potomstwa dla małżeństwa Moniki i Kamila

 

Czwartek - 26.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Franciszka (k) Lubaś (5r.), zm. z r. Lubasiów i Marczaków

 

Piątek - 27.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 +Stanisław Kukiełka (3r.)

18:00 + Edward Kuśmierz (22r.), Genowefa i Wiesław

 

Sobota - 28.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Helena Piłat (42r.)

18:00 + Marek Kołaszewski (13r.), zm. z r. Kołaszewskich

 

 

INTENCJE MSZALNE

01-08.03.2020

Niedziela - 08.03.2020

8:00 + Maria Haperszajd (greg.)

8:00 + Kazimiera, Józefa (k), Stefan, Barbara z rodz. Szyprów

10:00 + Czesław Szykuła, zm. z r. Szykułów i Jachtomów

12:00 W 100 lecie urodzin Marianny Cyc: dziękczynno-błagalna

12:00 W 90 r. urodzin, dziękczynna z prośbą o błog. dla Romana

18:00 + Eugeniusz Lupa (od Andrzeja i Katarzyny Suchowierzch )

 

Poniedziałek 09.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Irena Turczyn (od sąsiadów)

 

Wtorek10.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 O Boże błogosławieństwo dla rodziny

 

Środa11.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jan Juszczak (16r.)

18:00 + Jerzy Szast (od Sołtysów Gminy Zamość)

 

Czwartek - 12.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Szykułów)

 

Piątek - 13.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Antoni Góra (33r.), Aniela, Marian, Jan

18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o opaczność Bożą, opiekę Maryi , łaski zdrowia i pokoju serca dla Bożeny Berus z okazji imienin oraz o radość wieczną w niebie dla śp. Krystyny Miksa we wspomnienie imieninowe

 

Sobota - 14.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od wnuków)

 

Niedziela - 15.03.2020

8:00 + Zm. z r. Dębskich: Aniela, Józef, Mirosław, Lucjan, Ewelina

8:00 + Franciszka (k) -12r., Wacław, Jan

10:00 + Maria Haperszajd (greg.)

12:00 Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii Hulak z okazji 94urodzin

12:00 + Genowefa Sokołowska (10r.), zm. z r. Sokołowskich i Nieciów

18:00 + Władysław Łasocha

 

Poniedziałek 16.03.2020

9:00 + Maria Haperszajd (greg.)

11:00 Za Parafian

18:00 + Eugeniusz Lupa (od r. Machometów i Kołtunów)

18:00 + Aniela, Czesław w rocz. śmierci

 

Wtorek17.03.2020

9:00 + Maria Haperszajd (greg.)

11:00 + Irena Turczyn (od Dyrekcji ZSPiP w Kalinowicach)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od r. Majdanów i Kwarcianych)

 

Środa18.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jerzy Szast (od Czesławy Łukaszczyk z rodziną)

 

Czwartek - 19.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Józef Dębski, Józef Szykuła, Józef Mazur

18:00 Dziękczynna św. Józefowi za wypraszane łaski i o dalszą jego opiekę nad rodziną z Domu św. Józefa, nad Parafią i jej kapłanami Janem i Adamem

 

Piątek - 20.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00+Eugeniusz Lupa (od przyjaciół ze wspólnoty Odnowy wDuchu Świętym)

18:00 + Ewa Rzeżawska (3msc.)

 

Sobota - 21.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od przyjaciół z grupy Ani)

18:00 + Lucjan, Karolina i Józef z r. Kawalców

 

Niedziela - 22.03.2020

8:00 +Maria Haperszajd (greg.)

8:00 + Helena Chwaleba (21r.)

10:00 + Konrad (5r.), zm. z r. Szprengierów i Tomalów

12:00 + Mieczysław Ponachajba (1r.), Franciszka (k), Paweł

18:00 + Antonina (k) Wróbel, Karol, Adol, Czesława (k)

 

 

INTENCJE MSZALNE

01-08.03.2020

Niedziela - 01.03.2020

8:00 + Maria Haperszajd (greg.)

8:00 + Julianna, Hipolit Siekierda, Janina, Feliks Jarzownik

10:00 + Jan Pyś (42r.), zm. z r. Pysiów i Zawrotniaków

12:00 + Marek Szykuła (7r.), Anna Paluchowska, zm. z r. Szykułów

18:00 + Jerzy Szast (od brata Zdzisława i syna chrzestnego Bogdana)

 

Poniedziałek 02.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

7:00 + Helenę – o Boże miłosierdzie – intencja imieninowa

18:00 + Jerzy Szast (od Dyrektora i całej społeczności ZSPiP w Kalinowicach)

 

Wtorek03.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jan Suchara (12r.)

 

Środa04.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

7:00 Intencja urodzinowa z podziękowaniem za przeżyte lata z prośbą o opiekę Niepokalanej i pełnię Bożego błog. na dalsze lata życia dla Lucyny

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa i za Jego wstawiennictwem o łaskę pokoju serca i Opaczność Bożą dla Heleny z okazji imienin

 

Czwartek - 05.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od sąsiadów r. Machometa, Gumiela i Lupa)

 

Piątek - 06.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od sąsiadów Całków i Saputów)

 

Sobota - 07.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 Intencja Kółka Różańcowego

18:00 + Elżbieta Piłat

 

 

 

 

 

 

Niedziela - 08.03.2020

8:00 + Maria Haperszajd (greg.)

8:00 + Kazimiera, Józefa (k), Stefan, Barbara z rodz. Szyprów

10:00 W 100 lecie urodzin : Dziękczynno-błaga.

12:00 + Czesław Szykuła, zm. z r. Szykułów i Jachtomów

12:00 W 90 r. urodzin, dziękczynna z prośbą o błog. dla Romana

18:00 + Eugeniusz Lupa (od Andrzeja i Katarzyny Suchowierzch )

 

Poniedziałek 09.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00

 

Wtorek10.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00

 

Środa11.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jan Juszczak (16r.)

18:00 + Jerzy Szast (od Sołtysów Gminy Zamość)

 

Czwartek - 12.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Szykułów)

 

Piątek - 13.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Antoni Góra (33r.), Aniela, Marian, Jan

18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o opaczność Bożą, opiekę Maryi , łaski zdrowia i pokoju serca dla Bożeny Berus z okazji imienin oraz o radość wieczną w niebie dla śp. Krystyny Miksa we wspomnienie imieninowe

 

Sobota - 14.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od wnuków)

 

Niedziela - 15.03.2020

8:00 + Zm. z r. Dębskich: Aniela, Józef, Mirosław, Lucjan, Ewelina

8:00 + Franciszka (k) -12r., Wacław, Jan

10:00 + Maria Haperszajd (greg.)

12:00 Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii Hulak z okazji 94urodzin

 

18:00 + Władysław Łasocha 

INTENCJE MSZALNE

23-29.02.2020

Niedziela - 23.02.2020

8:00 + Ela Ziemniak

10:00 + Wanda i Jan Drzygało, Halina i Andrzej Graboś

12:00 + Janina Struzik(2r.), Stanisław Struzik, zm. z r. Kowalskich

12:00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej, Anioła Stróża dla Hanny Mróz z racji chrztu św.

18:00 + Jerzy Szast – od rodziny Juszczaków

18:00 W 18 r. urodzin Arlety – o Boże błog., opiekę Matki Bożej

 

Poniedziałek 24.02.2020

7:00 + Helena Wołoszyn (21r.), Tadeusz, Stanisława (k), Jan, Grzegorz

18:00 + Jerzy Szast (od Rady Parafialnej)

 

Wtorek25.02.2020

7:00 + Adolf Wróbel (10r.), Czesława (k) Wróbel

18:00 + Irena Juszczak (2r.)

18:00 + Jan Kycko

 

Środa Popielcowa26.02.2020

8:00 + Jerzy Szast (od rodziny Jurczaków)

18:00 + Helena Wrona (34r.), zm. z r. Wronów i Furmańczuków

 

Czwartek -27 .02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od Teresy Gil i rodziny Słotwińskich)

18:00 + O miłosierdzie Boże dla śp. Tomasza Oziomek (29r.), zm. z r. Oziomek, dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Marian Emerle (18r.)

 

Piątek - 28.02.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa (od Doroty, Teresy i Ani))

18:00+ Wiesław Żuk, Marcin, Katarzyna Winiarscy

18:00 + Leonia Saputa (3r.), Jan, Jarosław, Tomasz, Ewa z r. Saputów

 

Sobota - 29.02.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa (od rodziny Wróblów)

18:00 W 1 r. urodzin Kaspiana, o Boże błog. , zdrowie

 

 

 

 

 

Niedziela - 01.03.2020

8:00 + Maria Haperszajd (greg.)

8:00 + Julianna, Hipolit Siekierda, Janina, Feliks Jarzownik

10:00 + Jan Pyś (42r.), zm. z r. Pysiów i Zawrotniaków

12:00 + Marek Szykuła (7r.), Anna Paluchowska, zm. z r. Szykułów

18:00 + Jerzy Szast (od brata Zdzisława i syna chrzestnego Bogdana)

 

Poniedziałek 02.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jerzy Szast (od Dyrektora i całej społeczności ZSPiP w Kalinowicach)

 

Wtorek03.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Jan Suchara (12r.)

 

Środa04.03.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa i za Jego wstawiennictwem o łaskę pokoju serca i Opaczność Bożą dla Heleny z okazji imienin

 

Czwartek - 05.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od sąsiadów r. Machometa, Gumiela i Lupa)

 

Piątek - 06.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (od sąsiadów Całków i Sapuków)

 

Sobota - 07.02.2020

7:00 + Maria Haperszajd (greg.)

18:00 Intencja Kółka Różańcowego

18:00 Elżbieta Piłat

 

Niedziela - 08.03.2020

8:00 + Maria Haperszajd (greg.)

8:00 + Kazimiera, Józefa (k), Stefan, Barbara z rodz. Szyprów

10:00 W 100 lecie urodzin : Dziękczynno-błaga.

12:00 + Czesław Szykuła, zm. z r. Szykułów i Jachtomów

12:00 W 90 r. urodzin, dziękczynna z prośbą o błog. dla Romana

18:00 + Eugeniusz Lupa (od Andrzeja i Katarzyny Suchowierzch )

 

 

INTENCJE MSZALNE

16-23.02.2020

Niedziela - 16.02.2020

8:00 + Jan Gramatyka (6r.), zm. z r. Gramatyków

10:00 Dziękczynna w 3 r. urodzin Madzi , z prośbą o dary Ducha Świętego i dalszą opiekę Matki Bożej

12:00 + Teresa Malec (6 r. ), Edward Malec

12:00 + Jerzy Szast (od siostry Jadwigi z Łabuń)

18:00 + Piotr Gwiazdowski (30r.) Hipolit (28r.)

 

Poniedziałek 17.02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od Sołtysa i Rady Sołectwa Jatutów)

18:00 W 23 r. urodzin Kacpra

18:00 + Jerzy Szast (od byłych i obecnych członków KGW w Jatutowie)

 

Wtorek18.02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od Przewodniczącego Rady Gminy Zamość V i VI kadencji Jerzy Bondyra wraz z Radnymi)

18:00 + Jerzy Szast (od Wójta, Rady Gminy Administracji Gminy Zamość)

18:00 + Janina Lorenc (13r.), zm. z r. Lorenców i Szprengierów

 

Środa19.02.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa ( od rodziny Juszczaków)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Sierierdów i Kapłonów)

18:00 W 38 r. urodzin Wiesławy

 

Czwartek -20 .02.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa (od r. Kierepków i Pupców)

18:00 + Ewa Rzeżawska (2msc.)

 

Piątek - 21.02.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa (od Adama Lupy i rodz. Konstantynowicz)

18:00+Jadwiga Blonka i jej brata Jana Sagana (od Zofii Kołodziejczuk z Łabuń)

 

Sobota - 22.02.2020

7:00 + Marian Emerle (18r.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (30dz.)

18:00 W 20 r. urodzin Aleksandry

 

 

 

 

 

Niedziela - 23.02.2020

8:00 + Ela Ziemniak

10:00 + Wanda i Jan Drzygało, Halina i Andrzej Graboś

12:00 + Janina Struzik(2r.), Stanisław Struzik, zm. z r. Kowalskich

12:00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej, Anioła Stróża dla Hanny Mróż z racji chrztu św.

18:00 + Jerzy Szast – od rodziny Juszczaków

18:00 W 18 r. urodzin Arlety – o Boże błog., opiekę Matki Bożej

 

Poniedziałek 24.02.2020

7:00 + Helena Wołoszyn (21r.), Tadeusz, Stanisława (k), Jan, Grzegorz

18:00 + Jerzy Szast (od Rady Parafialnej)

 

Wtorek25.02.2020

7:00 + Adolf Wróbel (10r.), Czesława (k) Wróbel

18:00 + Irena Juszczak (2r.)

18:00 + Jan Kycko

 

Środa26.02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od rodziny Jurczaków)

18:00 + Helena Wrona (34r.), zm. z r. Wronów i Furmańczuków

 

Czwartek -27 .02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od Teresy Gil i rodziny Słotwińskich)

18:00 + O miłosierdzie Boże dla śp. Tomasza Oziomek (29r.), zm. z r. Oziomek, dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek - 28.02.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa (od Doroty, Teresy i Ani))

18:00+ Wiesław Żuk, Marcin, Katarzyna Winiarscy

18:00 + Leonia Saputa (3r.), Jan, Jarosław, Tomasz, Ewa z r. Saputów

 

Sobota - 29.02.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa (od rodziny Wróblów)

18:00 W 1 r. urodzin Kaspiana, o Boże błog. , zdrowie

 

Niedziela - 01.03.2020

8:00 + Maria Haperszajd (greg.)

8:00 + Hipolit Siekierda, Janina, Feliks Jarzownik

10:00 + Jan Pyś (42r.), zm. z r. Pysiów i Zawrotniaków

12:00 + Marek Szykuła (7r.), Anna Paluchowska, zm. z r. Szykułów

18:00 + Jerzy Szast (od brata Zdzisława i syna chrzestnego Bogdana)

 

 

INTENCJE MSZALNE

09-16.02.2020

Niedziela - 09.02.2020

8:00 + Ewa Rzeżawska ( od Stanisław Mojsses z rodziną )

10:00 + Łukasz Dużyński (7r.)

12:00 + Marian Zawrotniak, zm. z r. Świergoniów: Leokadia, Jan, Stanisław

12:00 + Jan Węgliński (5r.), Anna Węglińska (13r.)

18:00 + Marianna Szymańska (1r.)

 

Poniedziałek 10.02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od Łukasza Car z żoną, Edward Car z żoną)

18:00 + Mieczysław

 

Wtorek11.02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od rodziny Łukaszczuków)

18:00 + Jerzy Szast (od r. Pawełczuk, Grymuza, Brzycki, Soroka, Kania)

 

Środa12.02.2020

7:00 + Jadwiga Blonka (30dz.)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Swatowskich)

18:00 + Elżbieta Korkosz

 

Czwartek -13 .02.2020

7:00 + Ryszard Zawrotniak (30dz.)

18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o Opaczność Bożą, łaskę zdrowia i darów Ducha Świętego na wypełnienie woli Bożej dla Dominika z okazji urodzin

18:00 + Bogdan Wicha (2r.), zm. z r. Wichów

 

Piątek - 14.02.2020

7:00 + Lucyna Gniwek

18:00 + Eugeniusz Lupa (od rodziny Momotów)

18:00 + Czesław Radziewicz (10r.)

Sobota - 15.02.2020

7:00 + Albina Mołdoch (30dz.)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Sachajko, Tadeusza Kuśmierza))

Niedziela - 16.02.2020

8:00 + Jan Gramatyka (6r.), zm. z r. Gramatyków

10:00 Dziękczynna w 3 r. urodzin Madzi , z prośbą o dary Ducha Świętego i dalszą opiekę Matki Bożej

12:00 + Teresa Malec (6 r. ), Edward Malec

12:00 + Jerzy Szast (od siostry Jadwigi z Łabuń)

18:00 + Piotr Gwiazdowski (30r.) Hipolit (28r.)

Poniedziałek 17.02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od Sołtysa i Rady Sołectwa Jatutów)

18:00 W 23 r. urodzin Kacpra

18:00 + Jerzy Szast (od byłych i obecnych członków KGW w Jatutowie)

 

Wtorek18.02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od Przewodniczącego Rady Gminy Zamość V i VI kadencji Jerzy Bondyra wraz z Radnymi)

18:00 + Jerzy Szast (od Wójta, Rady Gminy Administracji Gminy Zamość))

 

Środa19.02.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa ( od rodziny Juszczaków)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Sierierdów i Kapłonów)

18:00 W 38 r. urodzin Wiesławy

 

Czwartek -20 .02.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa (od r. Kierepków i Pupców)

18:00 + Ewa Rzeżawska (2msc.)

 

Piątek - 21.02.2020

7:00 + Eugeniusz Lupa (od Adama Lupy i rodz. Konstantynowicz)

18:00+Jadwiga Blonka i jej brata Jana Sagana (od Zofii Kołodziejczuk z Łabuń)

 

Sobota - 22.02.2020

7:00 + Marian Emerle (18r.)

18:00 + Eugeniusz Lupa (30dz.)

18:00 W 20 r. urodzin Aleksandry

 

Niedziela - 23.02.2020

8:00 + Ela Ziemniak

10:00 + Wanda i Jan Drzygało, Halina i Andrzej Graboś

12:00 + Janina Struzik(2r.), Stanisław Struzik, zm. z r. Kowalskich

12:00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej, Anioła Stróża dla Hanny Mróż z racji chrztu św.

18:00 + Jerzy Szast – od rodziny Juszczaków

 

18:00 W 18 r. urodzin Arlety – o Boże błog., opiekę Matki Bożej 

INTENCJE MSZALNE

02-09.02.2020

Niedziela - 02.02.2020

8:00 + Robert Suchara (3r.)

8:00 + Julian Herda (20r.), Leokadia, Henryk, Zofia

10:00 + Stanisław Landrat (5r.)

12:00 + Zdzisław Górnik, Małgorzata, Karol, Katarzyna i Paweł Michońscy

18:00 + Maria i jej rodzeństwo: Jan, Krystyna, Zofia

 

Poniedziałek 03.02.2020

7:00+ Wacława (k), Mieczysław Łysakowskich

18:00 O zdrowie dla Genowefy i dziękczynna za wszelkie łaski

 

Wtorek04.02.2020

7:00 + Stanisława (k) Rozkres, zm. z r. Rozkresów i Kniaziów

18:00 + Helena Nizio (1r.)

18:00 + Władysław Skrzyński

 

Środa05.02.2020

7:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

18:00 + Jerzy Szast (30dz.)

18:00 + Ewa Rzeżawska ( od koleżanek z WZGS-u)

 

Czwartek -06 .02.2020

7:00 + Kazimierz Duduś

18:00 + Władysław Tuiendorf, Anna, zm. z r. Tukiendorfów, Mieczysław i Bronisław

18:00 + Eugeniusz Lupa (od córek i synów)

 

Piątek - 07.02.2020

7:00 + Pani Komedacka

18:00 + Marianna Łochin (14r.)

 

Sobota - 08.02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od Jerzego Lewickiego z rodziną)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Łygasów)

18:00 + Henryka (k) w 5r. śm. , Paulina, Franciszek

Niedziela - 09.02.2020

8:00 + Ewa Rzeżawska ( od Stanisław Mojsses z rodziną )

10:00 + Łukasz Dużyński (7r.)

12:00 + Marian Zawrotniak, zm. z r. Świergoniów: Leokadia, Jan, Stanisław

12:00 Za Parafian

18:00 + Marianna Szymańska (1r.)

 

Poniedziałek 10.02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od Łukasza Car z żoną, Edward Car z żoną)

18:00 + Mieczysław

 

Wtorek11.02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od rodziny Łukaszczuków)

18:00 + Jerzy Szast (od r. Pawełczuk, Grymuza, Brzycki, Soroka, Kania)

 

Środa12.02.2020

7:00 + Jadwiga Blonka (30dz.)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Swatowskich)

 

Czwartek -13 .02.2020

7:00 + Ryszard Zawrotniak (30dz.)

18:00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o Opaczność Bożą, łaskę zdrowia i darów Ducha Świętego na wypełnienie woli Bożej dla Dominika z okazji urodzin

18:00 + Bogdan Wicha (2r.), zm. z r. Wichów

 

Piątek - 14.02.2020

7:00 + Lucyna Gniwek

18:00 + Eugeniusz Lupa (od rodziny Momotów)

18:00 + Czesław Radziewicz (10r.)

 

Sobota - 15.02.2020

7:00 + Albina Mołdoch (30dz.)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Sachajko, Tadeusza Kuśmierza))

 

Niedziela - 16.02.2020

8:00 + Jan Gramatyka (6r.), zm. z r. Gramatyków

10:00 Dziękczynna w 3 r. urodzin Madzi , z prośbą o dary Ducha Świętego i dalszą opiekę Matki Bożej

12:00 + Teresa Malec (6 r. ), Edward Malec

12:00 + Jezry Szast (od siostry Jadwigi z Łabuń)

18:00 + Piotr Gwiazdowski (30r.) Hipolit (28r.)

 

 

INTENCJE MSZALNE

26.01-02.02.2020

 

Niedziela - 26.01.2020

8:00 + Józef Szykuła (20r.), Teofila Szykuła (12r.)

8:00 + Marta Tukiendorf (w rocz. śmierci)

10:00 + Jan, Kazimiera Farion

12:00 O szczęśliwą operację dla Eugeniusza

18:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 O zdrowie dla syna koleżanki z pracy

 

Poniedziałek 27.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 Dziękcz. – błag.: w 80 r. urodzin taty Gustawa i o Boże błog. dla mamy Bogumiły

18:00 + Wiesław Kuśmierz (12r.), zm. z r. Kuśmierzów i Sachajków

 

Wtorek28.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

7:00 + Tadeusz Kozłowski (4r.), zm. z r. Kozłowskich, Zabicieli, dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Marcin (w rocz. śm. ), zm. z r. Lupów, Sałków, Sieciechowiczów, Bałów, Jonaszów, Podsiadłych

 

Środa29.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Henryka (k) i Macin Mlonek, zm. rodziców z obu stron

18:00 W 30 r. urodzin Mateusza: o dary Ducha Świętego, błog. Boże, opiekę Matki Bożej

 

Czwartek -30.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od Teresy Krajewskiej z rodziną z Sosnowca)

 

Piątek - 31.01.2020

7:00 + Marian Barda

18:00 + Ewa Rzeżawska (od Andrzeja i Krystyny z Borzęty)

 

Sobota - 01.02.2020

7:00 + Eleonora Kukiełka (5r.)

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

 

Niedziela - 02.02.2020

8:00 + Robert Suchara (3r.)

8:00 + Julian Herda (20r.), Leokadia, Henryk, Zofia

10:00 + Stanisław Landrat (5r.)

12:00 + Zdzisław Górnik, Małgorzata, Karol, Katarzyna i Paweł Michońscy

18:00 + Maria i jej rodzeństwo: Jan, Krystyna, Zofia

 

Poniedziałek 03.02.2020

7:00+ Wacława (k), Mieczysław Łysakowskich

18:00 O zdrowie dla Genowefy i dziękczynna za wszelkie łaski

 

Wtorek04.02.2020

7:00 + Stanisława (k) Rozkres, zm. z r. Rozkresów i Kniaziów

18:00 + Helena Nizio (1r.)

 

Środa05.02.2020

7:00 + Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

18:00 + Jerzy Szast (30dz.)

18:00 + Ewa Rzeżawska ( od koleżanek z WZGS-u)

 

Czwartek -06 .02.2020

7:00 + Kazimierz Duduś

18:00 + Władysław Tuiendorf, Anna, zm. z r. Tukiendorfów, Mieczysław i Bronisław

 

Piątek - 07.02.2020

7:00 + Pani Komedacka

18:00 + Marianna Łochin (14r.)

 

Sobota - 08.02.2020

7:00 + Jerzy Szast (od Jerzego Lewickiego z rodziną)

18:00 + Jerzy Szast (od rodziny Łygasów)

18:00 + Henryka (k) w 5r. śm. , Paulina, Franciszek

 

Niedziela - 09.02.2020

8:00 + Ewa Rzeżawska ( od Stanisław Mojsses z rodziną )

10:00 + Łukasz Dużyński (7r.)

12:00 + Marian Zawrotniak, zm. z r. Świergoniów: Leokadia, Jan, Stanisław

 

18:00 + Marianna Szymańska (1r.)

INTENCJE MSZALNE

12-19.01.2020

 

Niedziela - 19.01.2020

8:00 + Henryk Przyczyna, zm. z r. Przyczynów

10:00 + Jan Cieliński (4r.)

10:00 Imieninowa w intencji syna Mariusza. O opaczność Bożą, opiekę Maryi, o dary Ducha Świętego na wypełnienie woli Bożej – proszą rodzice

12:00 W 15 r. ślubu Karoliny i Marcina

18:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

 

Poniedziałek 20.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (30dz.)

 

Wtorek21.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Janina Górska (7r śm.)

 

Środa22.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Krystyna Lupa (w 0,5 roku po śmierci)

 

Czwartek -23.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od Andrzeja Rzeżawskiego z rodziną))

 

Piątek - 24.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Zygmunt Urban (19r.)

 

Sobota - 25.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 W 1 r. ślubu w intencji Eweliny i Edwina

 

Niedziela - 26.01.2020

8:00 + Józef Szykuła (20r.), Teofila Szykuła (12r.)

8:00 + Marta Tukiendorf (w rocz. śmierci)

10:00 + Jan, Kazimiera Farion

12:00 O szczęśliwą operację dla Eugeniusza

18:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

 

 

 

 

Poniedziałek 27.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 Dziękcz. – błag.: w 80 r. urodzin Taty Gustawa i o Boże błog. dla mamy Bogumiły

18:00 + Wiesław Kuśmierz (12r.), zm. z r. Kuśmierzów i Sachajków

 

Wtorek28.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

7:00 + Tadeusz Kozłowski (4r.), zm. z r. Kozłowskich, Zabicieli, dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Marcin (w rocz. śm. ), zm. z r. Lupów, Sałków, Sieciechowiczów, Bałów, Jonaszów, Podsiadłych

 

Środa29.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Henryka (k) i Macin Mlonek, zm. rodziców z obu stron

 

Czwartek -30.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od Teresy Krajewskiej z rodziną z Sosnowca)

 

Piątek - 31.01.2020

7:00 + Marian Barda

18:00 + Ewa Rzeżawska (od Andrzeja i Krystyny z Borzęty)

 

Sobota - 01.02.2020

7:00 + Eleonora Kukiełka (5r.)

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 02.02.2020

8:00 + Robert Suchara (3r.)

8:00 + Julian Herda (20r.), Leokadia, Henryk, Zofia

10:00 + Stanisław Landrat (5r.)

12:00 + Zdzisław Górnik, Małgorzata, Karol, Katarzyna i Paweł Michońscy

18:00 + Maria i jej rodzeństwo: Jan, Krystyna, Zofia

 

 

INTENCJE MSZALNE

12-19.01.2020

Niedziela - 12.01.2020

8:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

10:00 Dziękcz.-błag. w intencji Janiny Swatowskiej w podziękowaniu za 65 lat życia z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski na dalsze lata życia od córki Natalii z mężem i córeczką

12:00 W 40r. ślubu Krystyny i Adama: dziękcz.-błag.

18:00 W intencji dzieci podjętych w modlitewną opiekę w Duchowej Adopcji

 

Poniedziałek 13.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od Stanisławy Głowackiej z rodziną)

 

Wtorek14.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od r. Burlitów z Krakowa)

 

Środa15.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Jan, Katarzyna, Halina, Jadwiga, Krystyna, Wiesław z r. Górskich

 

Czwartek -16.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Jarosław Saputa (9r.), zm. z r. Saputów i Typków

 

Piątek - 17.01.2020

7:00 +  Maria Haperszajd  w dniu pogrzebu 

18:00 + Ewa Rzeżawska (od Wiesława Rzeżawskiego z rodziną)

 

Sobota - 18.01.2020

7:00 + Wolfgang  Haperszajd (greg

18:00 + Józef Dziuba (3r.)

 

Niedziela - 19.01.2020

8:00 + Henryk Przyczyna, zm. z r. Przyczynów

10:00 + Jan Cieliński (4r.)

12:00 W 15 r. ślubu Karoliny i Marcina

18:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

 

 

 

 

Poniedziałek 20.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (30dz.)

 

Wtorek21.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Janina Górska (7r śm.)

 

Środa22.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Krystyna Lupa (w 0,5 roku po śmierci)

 

Czwartek -23.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od Andrzeja Rzeżawskiego z rodziną))

 

Piątek - 24.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Zygmunt Urban (19r.)

 

Sobota - 25.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 W 1 r. ślubu w intencji Eweliny i Edwina

 

Niedziela - 26.01.2020

8:00 + Józef Szykuła (20r.), Teofila Szykuła (12r.)

8:00 + Marta Tukiendorf (w rocz. śmierci)

10:00 + Jan, Kazimiera Farion

12:00 O szczęśliwą operację dla Eugeniusza

18:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

 

 

INTENCJE MSZALNE

05-12.01.2020

Niedziela - 05.01.2020

8:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

10:00 + Ewa Rzeżawska (od rodziny Szopów z Płoskiego)

12:00 + Michał (1r.)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Uroczystość Objawienia Pańskiego Poniedziałek - 06.01.2020

8:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

10:00 W 6 r. urodzin Dawida – o Boże blog. , opiekę Matki Bożej dla niego i rodziców

12:00 + Marian (1r.) i Mirosława (k) Smyk

18:00 + Ewa Rzeżawska (od kolegów męża z pracy)

 

Wtorek07.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Anna Denkiewicz (od KGW Sitaniec Wolica)

 

Środa08.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 W 15 r. urodzin Marii: dziękcz.-błag.

 

Czwartek -09.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Józef Rączka

 

Piątek - 10.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od chrześniaka Kamila)

 

Sobota - 11.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Sabina Soroka

 

Niedziela - 12.01.2020

8:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

10:00 Dziękcz.-błag. w intencji Janiny Swatowskiej w podziękowaniu za 65 lat życia z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski na dalsze lata życia od córki Natalii z mężem i córeczką

12:00 W 40r. ślubu Krystyny i Adama: dziękcz.-błag. O szczęśliwe rozwiązanie problemów zdrowotnych – proszą dzieci

18:00 W intencji dzieci podjętych w modlitewną opiekę w Duchowej Adopcji

Poniedziałek 13.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od Stanisławy Głowackiej z rodziną)

 

Wtorek14.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od r. Burlitów z Krakowa)

 

Środa15.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Jan, Katarzyna, Halina, Jadwiga, Krystyna, Wiesław z r. Górskich

 

 

Czwartek -16.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Jarosław Saputa (9r.), zm. z r. Saputów i Typków

 

Piątek - 17.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od Wiesława Rzeżawskiego z rodziną)

 

Sobota - 18.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Józef Dziuba (3r.)

 

Niedziela - 19.01.2020

8:00 + Henryk Przyczyna, zm. z r. Przyczynów

10:00 + Jan Cieliński (4r.)

12:00 W 15 r. ślubu Karoliny i Marcina Siekierdów

18:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

 

 

INTENCJE MSZALNE

29.12.2019-05.01.2020

Niedziela - 29.12.2019

8:00+ Sebastian Pikuziński (13r.), zm. z r. Pikuzińskich

8:00 W dniu imienin Eugeniusza Dudka

10:00 + Stanisław Struzik (9r.), zm. z r. Struzików

12:00 W 3r. urodzin prawnuczki Lenki – o błog. Boże i opiekę Matki Bożej

18:00 + Anna Denkiewicz (30dz.)

 

Poniedziałek– 30.12.2019

7:00 W itencji ks. Eugeniusza Derdziuka z okazji imienin o Boże błog.

18:00 + Jan Puchacz

 

Wtorek– 31.12.2019

7:00

18:00 + Jan i Anna Wołos

 

Nowy Rok –ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI- Środa 01.01.2020

8:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

10:00 + Ewa Rzeżawska (od rodziny z Borzęty)

12:00 Za Parafian

18:00

 

Czwartek -02.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od rodziny Bajan)

 

Piątek - 03.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od Ewy Tyszko, Zygmunta Tyszko z rodzinami)

 

Sobota - 04.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 Intencja Kół Różańcowych

 

Niedziela - 05.01.2020

8:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

10:00 + Ewa Rzeżawska (od rodziny Szopów z Płoskiego)

12:00 + Michał (1r.)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

 

 

Uroczystość Objawienia Pańskiego Poniedziałek - 06.01.2020

8:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

10:00 W 6 r. urodzin Dawida – o Boże blog. , opiekę Matki Bożej dla niego i rodziców

12:00 + Marian (1r.) i Mirosława (k) Smyk

18:00 + Ewa Rzeżawska (od kolegów męża z pracy)

 

Wtorek07.01.2020

7:00+ Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Anna Denkiewicz (od KGW Sitaniec Wolica)

 

Środa08.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 W 15 r. urodzin Marii: dziękcz.-błag.

 

 

Czwartek -09.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Józef Rączka

 

Piątek - 10.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Ewa Rzeżawska (od chrześniaka Kamila)

 

Sobota - 11.01.2020

7:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

18:00 + Sabina Soroka

 

Niedziela - 12.01.2020

8:00 + Wolfgang Haperszajd (greg)

10:00 Dziękcz.-błag. w intencji Janiny Swatowskiej w podziękowaniu za 65 lat życia z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski na dalsze lata życia od córki Natalii z mężem i córeczką

12:00 W 40r. ślubu Krystyny i Adama

18:00 W intencji dzieci podjętych w modlitewną opiekę w Duchowej Adopcji

 

 

INTENCJE MSZALNE

22-29.12.2019

Niedziela - 22.12.2019

8:00+ Kamila (k) Jurczak, zm. z r. Jurczaków i Plisikiewiczów

8:00 W 95 r. urodzin Reginy Kozłowskiej

10:00 + Janusz i Zofia Bochenko, Jan Bamburski

12:00 Za Parafian

18:00 + Irena i Eugeniusz Kuciec, Ksenia i Antoni Wójcigowie

 

Poniedziałek– 23.12.2019

7:00 Dziękczynna za opiekę Bożą, operację. O Boże błog. dla całej rodziny i szczęśliwe rozwiązanie dla wnuczki

18:00 W intencji ks. Adama - imieninowa

 

Wtorek– 24.12.2019

8:00 Msza św. wigilijna za naszych bliskich zmarłych

 

Uroczystość Bożego Narodzenia Środa - 25.12.2019

0:00 Pasterka

Za Parafian

8:00 + Alina Pliżga (6r.), zm. z r. Pliżgów, Juszczaków i Błaszków

10:00 + Władysława (k), Anna, Adolf Wojnarowicz, zm. z r. Wojnarowiczów

12:00 W 48r. ślubu Anny i Ryszarda Ożga

 

Święto św. Szczepana Czwartek -26.12.2019

8:00 + Józef, Jan Krupa (18r. śm.)

10:00 + Jan Kapusta (17r.), zm. z r. Kapustów i Sawickich

12:00 + Jan Momot (29r.)

18:00 + Genowefa, Mieczysław, Zenon Król

 

Św. Jana Apostoła i Ewangelisty Piątek - 27.12.2019

8:00 + Zbigniew Drążek (25r.), zm. z r. Drążek

18:00 + Jan Saputa (23r.), Leonia Saputa

Sobota -28.12.2019

7:00

18:00 + Wojciech Jękot (7r.)

Niedziela - 29.12.2019

8:00+ Sebastian Pikuziński (13r.), zm. z r. Pikuzińskich

8:00 W dniu imienin Eugeniusza Dudka

10:00 + Stanisław Struzik (9r.)

12:00 Za Parafian (Odnowienie przysięgi małżeńskiej)

12:00 W 3r. urodzin prawnuczki Lenki – o błog. Boże i opiekę Matki Bożej

18:00 + Anna Denkiewicz (30dz.)

Poniedziałek– 30.12.2019

7:00 W itencji ks. Eugeniusza Derdziuka z okazji imienin o Boże błog.

18:00 + Jan Puchacz

 

Wtorek– 31.12.2019

6:30

18:00 + Jan i Anna Wołos

 

Nowy Rok Środa - 01.01.2020

8:00 + Wolfgang (greg)

10:00

12:00

18:00

 

Czwartek -02.01.2020

7:00 + Wolfgang (greg)

18:00

 

Piątek - 03.01.2020

7:00 + Wolfgang (greg)

18:00

 

Sobota - 04.01.2020

7:00 + Wolfgang (greg)

18:00 Intencja Kół Różańcowych

 

Niedziela - 05.01.2020

8:00 + Wolfgang (greg)

10:00

12:00

18:00

 

 

INTENCJE MSZALNE

15-22.12.2019

Niedziela - 15.12.2019

8:00+ Czesława (k) 2r., Zygmunt

10:00 + Krystyna Dziuba (30r.), zm. z r. Dziubów

12:00 + Marian Serafin, zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

18:00 + Stanisław Kozieł (od rodziny Habzów i Skroków)

 

Poniedziałek– 16.12.2019

7:00

18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

+ Anna Denkiewicz (od znajomych z Wólki Panieńskiej)

 

Wtorek– 17.12.2019

6:30

18:00 + Anna Denkiewicz (od Ireny Górskiej)

 

Środa - 18.12.2019

7:00

18:00 + Anna Denkiewicz (od rodziny Siekierdów)

 

Czwartek -19.12.2019

6:30

18:00 + Anna Denkiewicz (od koleżanek emerytek ze SP w Pniówku)

 

Piątek - 20.12.2019

6:30

18:00 + Anna Denkiewicz (od nauczycieli emerytów z Gminy Zamość)

 

Sobota -21.12.2019

7:00

18:00 + Anna Denkiewicz ( od KGW w Pniówku)

 

Niedziela - 22.12.2019

8:00+ Kamila (k) Jurczak, zm. z r. Jurczaków i Plisikiewiczów

8:00 W 95 r. urodzin Reginy Kozłowskiej

10:00 + Janusz Bochenko, Jan Bamburski

12:00 Za Parafian

18:00 + Irena i Eugeniusz Kuciec, Ksenia i Antoni Wójcigowie

 

 

 

 

Poniedziałek– 23.12.2019

7:00

18:00 W intencji ks. Adama - imieninowa

Wtorek– 24.12.2019

8:00 Msza św. wigilijna za naszych bliskich zmarłych

 

Uroczystość Bożego Narodzenia Środa - 25.12.2019

0:00 Pasterka

Za Parafian

8:00 + Alina Pliżga (6r.), zm. z r. Pliżgów, Juszczaków i Błaszków

10:00 + Władysława (k), Anna, Adolf Wojnarowicz, zm. z r. Wojnarowiczów

12:00 W 48r. ślubu Anny i Ryszarda Ożga

 

Święto św. Szczepana Czwartek -26.12.2019

8:00 + Józef, Jan Krupa (18r. śm.)

10:00 + Jan Kapusta (17r.), zm. z r. Kapustów i Sawickich

12:00 + Jan Momot (29r.)

18:00

 

Św. Jana Apostoła i Ewangelisty Piątek - 27.12.2019

8:00 + Zbigniew Drążek (25r.), zm. z r. Drążek

18:00 + Jan Saputa (23r.), Leonia Saputa

 

Sobota -28.12.2019

7:00

18:00 + Wojciech Jękot (7r.)

 

Niedziela - 29.12.2019

8:00+ Sebastian Pikuziński (13r.), zm. z r. Pikuzińskich

10:00 + Stanisław Struzik (9r.)

12:00 Za Parafian (Odnowienie przysięgi małżeńskiej)

18:00 + Anna Denkiewicz (30dz.)

 

 

INTENCJE MSZALNE

08-15.12.2019

Niedziela - 08.12.2019

8:00+ Julian Górski (27r.)

10:00 Z okazji 35 r. urodzin Karoliny, o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu

12:00 Ku czci Niepokalanego Serca Maryi i za wst. Niepokalanie Poczętej dziękczynna za szczególne łaski, dary Ducha Świętego z prośbą o zdrowie dla Anny Leokadii z okazji urodzin i imienin 12:00 W 80r. urodzin Janiny

18:00 + Jan (46r.) i Emilia (27r.) Słomiany

18:00 + Stanisław Kozieł (od r. Jachnów)

Poniedziałek– 09.12.2019

7:00 + Anna Denkiewicz (od rodziny Bilskich i Sucharów)

18:00 Ku czci Niepokalanego Serca Maryji z podziękowaniem za łaski otrzymane od Maryji z okazji urodzin i imienin Leokadii

 

Wtorek– 10.12.2019

6:30

18:00 + Anna Denkiewicz (od KGW Wólka Panieńska)

 

Środa - 11.12.2019

7:00

18:00 + Marianna Juś, Stanisława (k) i Anna w rocz. śm.

 

Czwartek -12.12.2019

6:30

18:00 + Henryk Machałek (30r.)

 

Piątek - 13.12.2019

6:30

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Sobota -14.12.2019

7:00

18:00 + Anna Denkiewicz ( od rodziny Wronów i Jurczaków)

 

Niedziela - 15.12.2019

8:00+ Czesława (k) 2r., Zygmunt

10:00 + Krystyna Dziuba (30r.), zm. z r. Dziubów

12:00 + Marian Serafin, zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

18:00 + Stanisław Kozieł (od rodziny Habzów i Skroków)

 

 

Poniedziałek– 16.12.2019

7:00

18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

+ Anna Denkiewicz (od znajomych z Wólki Panieńskiej)

 

Wtorek– 17.12.2019

6:30

18:00 + Anna Denkiewicz (od Ireny Górskiej)

 

Środa - 18.12.2019

7:00

18:00 + Anna Denkiewicz (od rodziny Siekierdów)

 

Czwartek -19.12.2019

6:30

18:00 + Anna Denkiewicz (od koleżanek emerytek ze SP w Pniówku)

 

Piątek - 20.12.2019

6:30

18:00 + Anna Denkiewicz (od nauczycieli emerytów z Gminy Zamść)

 

Sobota -21.12.2019

7:00

18:00 + Anna Denkiewicz ( od KGW w Pniówku)

 

Niedziela - 22.12.2019

8:00+ Kamila (k) Jurczak, zm. z r. Jurczaków i Plisikiewiczów

10:00 + Janusz Bochenko, Jan Bamburski

12:00 Za Parafian

18:00 + Irena i Eugeniusz Kuciec, Ksenia i Antoni Wójcigowie

 

 

INTENCJE MSZALNE

01-08.12.2019

Niedziela - 01.12.2019

8:00+ Józef Sowa (17r.), zm. z r. Sowów

10:00 + Leonia i Jan Kapłon

10:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

12:00 W 80r. urodzin Janiny

18:00 + Stefan Szymański

 

Poniedziałek– 02.12.2019

7:00 + Wolfgang

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

 

Wtorek– 03.12.2019

6:30 + Wolfgang

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

Środa - 04.12.2019

7:00 + Wolfgang

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa i w itencji Barbary Kryń i Barbary -imieninowa

18:00 O zdrowie, Boże błog. z okazji imienin dla Barbary

Czwartek -05.12.2019

6:30 + Wolfgang

18:00 + Anna Denkiewicz (od Henryki Jurczak z rodziną)

Rekolekcje Adwentowe 6-8 XII 2019

Piątek - 06.12.2019

9:00 + Anna Denkiewicz (od rodziny Sołoduchów)

11:00

18:00 + Anna Denkiewicz (od II Koła Różańcowego)

Sobota -07.12.2019

9:00 Anna Denkiewicz (od funkcjonariuszy i pracowników Zakładu Karnego w Zamościu)

16:00

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

Niedziela - 08.12.2019

8:00+ Julian Górski (27r.)

10:00 Z okazji 35 r. urodzin Karoliny, o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu

12:00 Ku czci Niepokalanego Serca Maryi i za wst. Niepokalanie Poczętej dziękczynna za szczególne łaski, dary Ducha Świętego z prośbą o zdrowie dla Anny Leokadii z okazji urodzin i imienin 12:00 W 80r. urodzin Janiny

18:00 + Jan (46r.) i Emilia (27r.) Słomiany

18:00 + Stanisław Kozieł (od r. Jachnów)

Poniedziałek– 09.12.2019

7:00 + Anna Denkiewicz (od rodziny Bilskich i Sucharów)

18:00 Ku czci Niepokalanego Serca Maryji z podziękowaniem za łaski otrzymane od Maryji z okazji urodzin i imienin Leokadii

 

Wtorek– 10.12.2019

6:30

18:00 + Anna Denkiewicz (od KGW Wólka Panieńska)

 

Środa - 11.12.2019

7:00

18:00 + Marianna Juś, Stanisława (k) i Anna w rocz. śm.

 

Czwartek -12.12.2019

6:30

18:00 + Henryk Machałek (30r.)

 

Piątek - 13.12.2019

6:30

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Sobota -14.12.2019

7:00

18:00 + Anna Denkiewicz ( od rodziny Wronów i Jurczaków)

 

Niedziela - 15.12.2019

8:00+ Czesława (k) 2r., Zygmunt

10:00 + Krystyna Dziuba (30r.), zm. z r. Dziubów

12:00 + Marian Serafin, zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

18:00 + Stanisław Kozieł (od rodziny Habzów i Skroków)

 

 

INTENCJE MSZALNE

17-24.11.2019

Niedziela - 24.11.2019

8:00+ Zm. z r. Górskich: Julian, Weronika, Katarzyna, Antoni; z r. Dziubów: Marianna, Marcin

10:00 + Janina Popławska (15r.)

12:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 O łaskę intronizacji Jezusa Króla w sercach, rodzinach i w Ojczyźnie jako Król Polski

 

Poniedziałek– 25.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

 

Wtorek– 26.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

 

Środa - 27.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

18:00 Urodzinowa Ryszarda: o łaskę zdrowia, opiekę Maryji, św. Józefa i patronów, o dary Ducha Świętego, wypełnienie woli Bożej

 

Czwartek -28.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

 

Piątek - 29.11.2019

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 W 29 r. urodzin Andrzeja – o opiekę Matki Bożej Bolesnej na każdy dzień jego życia

 

Sobota -30.11.2019

7:00

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

 

Niedziela - 01.12.2019

8:00+ Józef Sowa (17r.), zm. z r. Sowów

10:00 + Leonia i Jan Kapłon

10:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników Janina Popławska (15r.)

12:00 W 80r. urodzin Janiny

18:00 + Stefan Szymański

 

Poniedziałek– 02.12.2019

7:00 + Wolfgang

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

 

Wtorek– 03.12.2019

7:00 + Wolfgang

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

 

Środa - 04.12.2019

 

7:00 + Wolfgang

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa i w itencji Barbary Kryń i Barbary -imieninowa

18:00 O zdrowie, Boże błog. z okazji imienin dla Barbary

 

Czwartek -05.12.2019

 

7:00 + Wolfgang

18:00

Rekolekcje Adwentowe 6-8 XII 2019

Piątek - 06.12.2019

8:00

11:00

18:00

 

Sobota -07.12.2019

8:00

11:00

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 08.12.2019

 

8:00+ Julian Górski (27r.)

10:00 Z okazji 35 r. urodzin Karoliny, o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu

12:00 Ku czci Niepokalanego Serca Maryi i za wst. Niepokalanie Poczętej dziękczynna za szczególne łaski, dary Ducha Świętego z prośbą o zdrowie dla Anny Leokadii z okazji urodzin i imienin 12:00 W 80r. urodzin Janiny

18:00 + Jan (46r.) i Emilia (27r.) Słomiany

18:00 + Stanisław Kozieł (od r. Jachnów)

 

 

INTENCJE MSZALNE

17-24.11.2019

Niedziela - 17.11.2019

8:00+ Teofila (k) Piłat (greg.)

10:00 + Mieczysław, Feliksa (k), Stefania (k), Adam, zm. z r. Wójcików i Ostarczuków

12:00 + Maria Czyżewska (20r.), Dominik Czyżewski (22r.), zm. z r. Czyżewskich i Sowów

18:00 + Jan i Janina Mielniczek

 

Poniedziałek– 18.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 O zdrowie dla Heleny

 

Wtorek– 19.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Z r. Szwalów: Marianna, Bronisław, Edward, Józef, Anna z r. Korkoszów: Tadeusz, Mieczysława, Anna, Stanisław, Maria, Bert, Marajka

 

Środa - 20.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Elżbieta Krupa (12r.), zm. z r. Krupów

 

Czwartek -21.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marianna, Józef, Marianna, Bolesław Szarafin, zm. z rodziny

 

Piątek - 22.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Krystyna Lupa

 

Sobota 23.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Helena i Witold z r. Muda

Niedziela - 24.11.2019

8:00+ Zm. z r. Górskich: Julian, Weronika, Katarzyna, Antoni; z r. Dziubów: Marianna, Marcin

10:00 + Janina Popławska (15r.)

12:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 O łaskę intronizacji Jezusa Króla w sercach, rodzinach i w Ojczyźnie jako Król Polski

Poniedziałek– 25.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

 

Wtorek– 26.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

 

Środa - 27.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

18:00 Urodzinowa Ryszarda: o łaskę zdrowia, opiekę Maryji, św. Józefa i patronów, o dary Ducha Świętego, wypełnienie woli Bożej

 

Czwartek -28.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

 

Piątek - 29.11.2019

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 W 29 r. urodzin Andrzeja – o opiekę Matki Bożej Bolesnej na każdy dzień jego życia

 

Sobota -30.11.2019

7:00

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników

 

Niedziela - 31.11.2019

 

8:00+ Józef Sowa (17r.), zm. z r. Sowów

10:00 + Leonia i Jan Kapłon

10:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące celników Janina Popławska (15r.)

12:00 W 80r. urodzin Janiny

18:00 + Stefan Szymański

 

 

INTENCJE MSZALNE

10-17.11.2019

Niedziela - 10.11.2019

8:00+ Władysław Żuk

8:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

10:00 + Zygmunt (1r.)

12:00 + Witold Frąc (1r.)

18:00 + Dariusz Dębski (14r.)

 

Narodowe Święto Niepodległości Poniedziałek– 11.11.2019

8:00 + Marian Garbacz

11:30 Modlitwa za zmarłych radnych, pracowników administracji, samorządowców

12:00 Msza św. w intencji Ojczyzny

18:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

 

Wtorek– 12.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

 

Środa - 13.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

 

Czwartek -14.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Stanisława (k) Serafin (19r.)

 

Piątek - 15.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 O miłosierdzie Boże przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia za zm. z rodziny Anny i Ryszarda Ożga, za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Henryk Zwolan (30dz.) – (od Wydziału Handlu PKP LHS)

 

Sobota 16.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

18:00 + Henryk Lupa (16r.), zm. z r. Podsiadłych, Jonaszów, Bałów, Durasów

 

 

 

 

Niedziela - 17.11.2019

8:00+ Teofila (k) Piłat (greg.)

10:00 + Mieczysław, Feliksa (k), Stefania (k), Adam, zm. z r. Wójcików i Ostarczuków

12:00 + Maria Czyżewska (20r.), Dominik Czyżewski (22r.), zm. z r. Czyżewskich i Sowów

18:00 + Jan i Janina Mielniczek

 

Poniedziałek– 18.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 O zdrowie dla Heleny

 

Wtorek– 19.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Z r. Szwalów: Marianna, Bronisław, Edward, Józef, Anna z r. Korkoszów: Tadeusz, Mieczysława, Anna, Stanisław, Maria, Bert, Marajka

 

Środa - 20.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Elżbieta Krupa (12r.), zm. z r. Krupów

 

Czwartek -21.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marianna, Józef, Marianna, Bolesław Szarafin, zm. z rodziny

 

Piątek - 22.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Krystyna Lupa

 

Sobota 23.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Helena i Witold z r. Muda

 

Niedziela - 24.11.2019

8:00+ Zm. z r. Górskich: Julian, Weronika, Katarzyna, Antoni; z r. Dziubów: Marianna, Marcin

10:00 + Janina Popławska (15r.)

12:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

 

18:00 O łaskę intronizacji Jezusa Króla w sercach, rodzinach i w Ojczyźnie jako Król Polski

INTENCJE MSZALNE

03-10.11.2019

Niedziela - 03.11.2019

8:00+ Maria Adamczuk, Jan, Józefa (k)

10:00 + Tomasz Grygorczyk, Jan Landrat, Leonia, Stanisław, Zofia

12:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Emil Marcola (13r.), Feliksa (k), Jan, Danuta Marcola, Agnieszka, Franciszek Brzozowscy

 

Poniedziałek– 04.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

 

Wtorek– 05.11.2019

7:00 + Leonia, Jan Kwitek, zm. z r. Kwitków

18:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 W 18r. urodzin Karola – o zdrowie, błog. Boże na dorosłe życie

 

Środa - 06.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Helena Urban (11r.)

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek -07.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

 

Piątek - 08.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 W 80 r. urodzin Marii

 

Sobota 09.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

18:00 W int. Krzysztofa Kozłowskiego w 60 r. urodzin i w intencji jego rodziny

 

Niedziela - 10.11.2019

8:00+ Władysław Żuk

8:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

10:00 + Zygmunt (1r.)

12:00 + Witold Frąc (1r.)

18:00 + Dariusz Dębski (14r.)

Narodowe Święto Niepodległości - Poniedziałek– 11.11.2019

8:00 + Marian Garbacz

11:30 Modlitwa za zmarłych radnych, pracowników administracji, samorządowców

12:00 Msza św. i intencji Ojczyzny

18:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

 

Wtorek– 12.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

 

Środa - 13.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

 

Czwartek -14.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Stanisława (k) Serafin (19r.)

 

Piątek - 15.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 O miłosierdzie Boże przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia za zm. z rodziny Anny i Ryszarda Ożga, za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Henryk Zwolan (30dz.) – (od Wydziału Handlu PKP LHS)

 

Sobota 16.11.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

18:00 + Henryk Lupa (16r.), zm. z r. Podsiadłych, Jonaszów, Bałów, Durasów

 

Niedziela - 17.11.2019

8:00+ Teofila (k) Piłat (greg.)

10:00 + Mieczysław, Feliksa (k), Stefania (k), Adam, zm. z r. Wójcików i Ostarczuków

12:00 + Maria Czyżewska (20r.), Dominik Czyżewski (22r.), zm. z r. Czyżewskich i Sowów

18:00 + Jan i Janina Mielniczek

 

 

INTENCJE MSZALNE

27.10-03.11.2019

Niedziela - 27.10.2019

8:00+ Janina Momot (greg.)

8:00 + Krzysztof Tyszko

10:00 W 10r. ślubu Jacka i Agnieszki

12:00 W 25r. ślubu Wioletty i Zbigniewa

12:00 W 50r. ślubu Maria i Edward Skrzyńscy

18:00 W 30r. ślubu Mirosława i Barbary- dziękczynna

 

Poniedziałek– 28.10.2019

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej z racji imienin Tadeusza -kościelnego

18:00 + Tadeusz Kozłowski (36r.)

 

Wtorek– 29.10.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Środa - 30.10.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Czwartek -31.10.2019

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

 

Uroczystość Wszystkich Świętych Piątek - 01.11.2019

8:00 + Ryszard, Zygmunt, Czesława (k), Wawrzyniec, Katarzyna, Karolina, Szymon, zm. z r. Draganów, Sieczków, Sokołowskich

10:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Zm. z r. Bodysów i Kuśmierzów

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych -Sobota 02.11.2019

8:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

10:00 Za Parafian

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

Niedziela - 03.11.2019

8:00+ Maria Adamczuk, Jan, Józefa (k)

10:00 + Tomasz Grygorczyk, Jan Landrat, Leonia, Stanisław, Zofia

12:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Emil Marcola (13r.), Feliksa (k), Jan, Danuta Marcola, Agnieszka, Franciszek Brzozowscy

Poniedziałek– 04.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

 

Wtorek– 05.11.2019

 

7:00 + Leonia, Jan Kwitek, zm. z r. Kwitków

18:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 W 18r. urodzin Karola – o zdrowie, błog. Boże na dorosłe życie

 

Środa - 06.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Helena Urban (11r.)

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek -07.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

 

Piątek - 08.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 W 80 r. urodzin Marii

 

Sobota 09.11.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

18:00 W int. Krzysztofa Kozłowskiego w 60 r. urodzin i w intencji jego rodziny

 

Niedziela - 10.11.2019

8:00+ Władysław Żuk

8:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

10:00 + Zygmunt (1r.)

12:00 + Witold Frąc (1r.)

18:00 + Dariusz Dębski (14r.)

 

INTENCJE MSZALNE

20-27.10.2019

Niedziela - 20.10.2019

8:00+ Janina Momot (greg.)

8:00 W 45r. ślubu Haliny i Andrzeja: o zdrowie, opiekę Matki Bożej

10:00 + Hipolit Grad (30dz.)

12:00 + Jan Gumiela, Marianna i Władysław

18:00 + Maria i Ryszard Chomik, Zofia i Józef Chomik

 

Poniedziałek– 21.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 + Zm. z r. Mokrzeckich: Apolinary, Stanisława (k), Mieczysław, Adolf

 

Wtorek– 22.10.2019

7:00 + Henryk Juszczak (34r.), zm. z r. Juszczaków

18:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 + Edward Jurczak (37r.), zm. z r. Jurczaków

 

Środa - 23.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Czwartek -24.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Piątek - 25.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Sobota - 26.10.2019

7:00 + Henryk Juszczak (4r.), zm. z r. Juszczaków

15:00 Chrzest: Gabriela Szewczuk

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Niedziela - 27.10.2019

8:00+ Janina Momot (greg.)

8:00 + Krzysztof Tyszko

10:00 W 10r. ślubu Jacka i Agnieszki

12:00 W 25r. ślubu Wioletty i Zbigniewa

12:00 W 50r. ślubu Maria i Edward Skrzyńscy

18:00 W 30r. ślubu Mirosława i Barbary- dziękczynna

Poniedziałek– 28.10.2019

 

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej z racji imienin Tadeusza -kościelnego

18:00 + Tadeusz Kozłowski (36r.)

 

Wtorek– 29.10.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Środa - 30.10.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Czwartek -31.10.2019

 

7:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Marian Garbacz

 

Uroczystość Wszystkich Świętych Piątek - 01.11.2019

 

8:00 + Ryszard, Zygmunt, Czesława (k), Wawrzyniec, Katarzyna, Karolina, Szymon, zm. z r. Draganów, Sieczków, Sokołowskich

10:00 + Zm. z r. Bodysów i Kuśmierzów

12:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

 

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych -Sobota 02.11.2019

 

8:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

10:00 Za Parafian

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 03.11.2019

 

8:00+ Maria Adamczuk, Jan, Józefa (k)

10:00 + Tomasz Grygorczyk, Jan Landrat, Leonia, Stanisław, Zofia

12:00 + Teofila (k) Piłat (greg.)

18:00 + Emil Marcola (13r.), Feliksa (k), Jan, Danuta Marcola, Agnieszka, Franciszek Brzozowscy

 

 

INTENCJE MSZALNE

13-20.10.2019

Niedziela - 13.10.2019

8:00+ Janina Momot (greg.)

8:00 + Maria Juszczak, Władysław, Józefa (k)

10:00 + Tadeusz Jakubiak (30r.), Janina, Teodora, Mikołaj z r. Jakubiaków, Maria i Franciszek Hajduk

12:00 W 40r. ślubu Jan i Teresa Wojtala

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

Poniedziałek– 14.10.2019

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

W 13r, ślubu Karoliny i Marka –dziękczynna

 

Wtorek– 15.10.2019

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 W 14r. ślubu Jerzego i Jagody -dziękczynna

 

Środa - 16.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Czwartek -17.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Piątek - 18.10.2019

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 + Łukasz Włodarczyk (32r. chrztu) o wstawiennictwo św. Łukasza Ewangelisty jego patrona o wieczny odpoczynek

 

Sobota - 19.10.2019

7:00 + Janina Momot (greg.)

15:00 Ślub: Paweł Soroka i Dorota Kowalczyk

18:00 W intencji młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania i ich rodzin

 

Niedziela - 20.10.2019

8:00+ Janina Momot (greg.)

8:00 W 45r. ślubu Haliny i Andrzeja: o zdrowie, opiekę Matki Bożej

10:00 + Hipolit Grad (30dz.)

12:00 + Jan Gumiela, Marianna i Władysław

18:00 + Maria i Ryszard Chomik, Zofia i Józef Chomik

Poniedziałek– 21.10.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 + Zm. z r. Mokrzeckich: Apolinary, Stanisława (k), Mieczysław, Adolf

 

Wtorek– 22.10.2019

 

7:00 + Henryk Juszczak (34r.), zm. z r. Juszczaków

18:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 + Edward Jurczak (37r.), zm. z r. Jurczaków

 

Środa - 23.10.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Czwartek -24.10.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Piątek - 25.10.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Sobota - 26.10.2019

 

7:00 + Henryk Juszczak (4r.), zm. z r. Juszczaków

15:00 Chrzest: Gabriela Szewczuk

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Niedziela - 27.10.2019

 

8:00+ Janina Momot (greg.)

8:00 + Krzysztof Tyszko

10:00 W 10r. ślubu Jacka i Agnieszki

12:00 W 25r. ślubu Wioletty i Zbigniewa

12:00 W 50r. ślubu Maria i Edward Skrzyńscy

 

18:00 W 30r. ślubu Mirosława i Barbary- dziękczynna

INTENCJE MSZALNE

06-13.10.2019

Niedziela - 06.10.2019

8:00 + Zbigniew Mołodeńko (15r.), Zofia

10:00 + Janina Momot (greg.)

12:00 + Stanisław Wrona (27r.), zm. z r. Wronów, Furmańczuków i Rychlaków

18:00 + Zm. z r. Głowackich: Jan, Natalia, Anna i Barbara, wszystkie dusze zapomniane

 

Poniedziałek– 07.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Wtorek– 08.10.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Środa - 09.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 + Ludomir Dziuba (24r.), zm. z r. Dziubów

 

Czwartek -10.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Piątek - 11.10.2019

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Sobota - 12.10.2019

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 + Albina Kwarciana (1r.)

 

Niedziela - 13.10.2019

 

8:00+ Janina Momot (greg.)

8:00 + Maria Juszczak, Władysław, Józefa (k)

10:00 + Tadeusz Jakubiak (30r.), Janina, Teodora, Mikołaj z r. Jakubiaków, Maria i Franciszek Hajduk

12:00 W 40r. ślubu Jan i Teresa Wojtala

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

Poniedziałek– 14.10.2019

 

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

W 13r, ślubu Karoliny i Marka –dziękczynna

 

Wtorek– 15.10.2019

 

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 W 14r. ślubu Jerzego i Jagody -dziękczynna

 

Środa - 16.10.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Czwartek -17.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Piątek - 18.10.2019

 

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 + Łukasz Włodarczyk (32r. chrztu) o wstawiennictwo św. Łukasza Ewangelisty jego patrona o wieczny odpoczynek

 

Sobota - 19.10.2019

7:00 + Janina Momot (greg.)

15:00 Ślub: Paweł Soroka i Dorota Kowalczyk

18:00 W intencji młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania ich rodzin

 

Niedziela - 20.10.2019

 

8:00+ Janina Momot (greg.)

8:00 W 45r. ślubu Haliny i Andrzeja: o zdrowie, opiekę Matki Bożej

10:00 + Hipolit Grad (30dz.)

12:00 + Jan Gumiela, Marianna i Władysław

18:00 + Maria i Ryszard Chomik, Zofia i Józef Chomik

 

 

INTENCJE MSZALNE

29.09-06.10.2019

Niedziela - 29.09.2019

8:00 + Stanisław Panasiewicz (1r.)

10:00 + Jan, Kazimiera Farion

12:00 + Józef Soroka (39r.), Emilia, Anna i Michał z r. Soroków; Stefania i Andrzej z r. Petryków

18:00 + Edward Malec (5r.), Teresa Malec, zm. z r. Malców i Traczukó

 

Poniedziałek– 30.09.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Krystyna Lupa

 

Wtorek– 01.10.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Środa - 02.10.2019

 

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 + Stanisław Rozkres (42r.), zm. z r. Rozkresów i Kniaziów

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek -03.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Piątek - 04.10.2019

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo z racji 60 urodzin dla Krystyny

 

Sobota - 05.10.2019

7:00 + Janina Momot (greg.)

16:30

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 06.10.2019

8:00 + Zbigniew Mołodeńko (15r.), Zofia

10:00 + Janina Momot (greg.)

12:00 + Stanisław Wrona (27r.), zm. z r. Wronów, Furmańczuków i Rychlaków

18:00 + Zm. z r. Głowackich: Jan, Natalia, Anna i Barbara, wszystkie dusze zapomniane

Poniedziałek– 07.10.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Wtorek– 08.10.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Środa - 09.10.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Czwartek -10.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Piątek - 11.10.2019

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Sobota - 12.10.2019

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 + Albina Kwarciana (1r.)

 

Niedziela - 13.10.2019

 

8:00+ Janina Momot (greg.)

8:00 + Maria Juszczak, Władysław, Józefa (k)

10:00 + Tadeusz Jakubiak (30r.), Janina, Teodora, Mikołaj z r. Jakubiaków, Maria i Franciszek Hajduk

12:00 W 40r. ślubu Jan i Teresa Wojtala

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

 

INTENCJE MSZALNE

15-22.09.2019

 

Niedziela - 22.09.2019

 

8:00 + Marcin Stanisławczuk (19r.), Leokadia i Tadeusz

10:00 + Janina Macioch (48r.), zm. z r. Gozdków i Maciochów

10:00 O Boże błog. dla Helenki, zdrowie, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla niej i rodziców

12:00 + Aniela Góra (rocz.), Antoni

18:00 + Eugeniusz Ćwik, Henryka (k) Bisek, Katarzyna i Władysław Kolano(50r.)

 

Poniedziałek– 23.09.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Bolesław Łyś ( w dniu imienin)

 

Wtorek– 24.09.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Paulina i Jan Nowakowskich

 

Środa - 25.09.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Genowefa Kokoć (2r.), zm. z r. Kokociów

 

Czwartek -26.08.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00

 

Piątek - 27.09.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Bronisław Gajewski (26r.)

 

Sobota - 28.07.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Paweł Hulak (25r.), rodziców: Adam i Apolonia, Andrzej i Marianna

 

Niedziela - 29.09.2019

8:00 + Stanisław Panasiewicz (1r.)

10:00 + Jan, Kazimiera Farion

12:00 + Józef Soroka (39r.), Emilia, Anna i Michał z r. Soroków; Stefania i Andrzej z r. Petryków

18:00 + Edward Malec (5r.), Teresa Malec, zm. z r. Malców i Traczuków

Poniedziałek– 30.09.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Krystyna Lupa

 

Wtorek– 01.10.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Środa - 02.10.2019

 

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 + Stanisław Rozkres (42r.), zm. z r. Rozkresów i Kniaziów

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek -03.10.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Janina Momot (greg.)

 

Piątek - 04.10.2019

7:00 + Janina Momot (greg.)

18:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo z racji 60 urodzin dla Krystyny

 

Sobota - 05.10.2019

7:00 + Janina Momot (greg.)

16:30

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 06.10.2019

 

8:00 + Zbigniew Mołodeńko (15r.), Zofia

10:00 + Janina Momot (greg.)

12:00 + Stanisław Wrona (27r.), zm. z r. Wronów, Furmańczuków i Rychlaków

18:00 + Zm. z r. Głowackich: Jan, Natalia, Anna i Barbara, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

 

 

INTENCJE MSZALNE

15-22.09.2019

Niedziela - 15.09.2019

8:00 + Zygmunt (18r.), Czesława (k) Sieczka, ks. Stanisław Sieczka

8:00 + Teofila (k), Stanisław Jachtoma, Mieczysław Ponachajba

10:00 + Czesław Zieliński (14r.), Leonia i Paweł, zm. z rodziny

12:00 W 2 r. ślubu Anny i Adriana i w 50 ą r. urodzin Dariusza

18:00 Za Parafian

 

Poniedziałek– 16.09.2019

7:00 + Roman Zasuwa (30dz.)

18:00 + Genowefa Kuśmierz, Edward, Wiesław

 

Wtorek– 17.09.2019

 

7:00 O zdrowie dla Teresy

18:00 + Jadwiga Machałek (6r.)

 

Środa - 18.09.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Ks. Stanisław Szczepanik (30dz.)- Misjonarz Zakonu św. Wincentego A`Paulo

 

Czwartek -19.08.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Zm. z r. Kuśmerzów i Bodysów

 

Piątek - 20.09.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Zm. z r. Lupów i Garbulów

 

Sobota - 21.07.2019

7:00 + Marian Garbacz

16:00 Msza św. ślubna:

18:00 Msza św. ślubna: Hołowiński -Turczyn

 

Niedziela - 22.09.2019

 

8:00 + Marcin Stanisławczuk (19r.), Leokadia i Tadeusz

10:00 + Janina Macioch (48r.), zm. z r. Gozdków i Maciochów

12:00 + Aniela Góra (rocz.), Antoni

18:00 + Eugeniusz Ćwik, Henryka (k) Bisek, Katarzyna i Władysław Kolano(50r.)

 

Poniedziałek– 23.09.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00

 

Wtorek– 24.09.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Paulina i Jan Nowakowskich

 

Środa - 25.09.2019

 

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Genowefa Kokoć (2r.), zm. z r. Kokociów

 

Czwartek -26.08.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00

 

Piątek - 27.09.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Bronisław Gajewski (26r.)

 

Sobota - 28.07.2019

7:00 + Marian Garbacz

18:00 + Paweł Hulak (25r.), rodziców: Adam i Apolonia, Andrzej i Marianna

 

Niedziela - 29.09.2019

 

8:00 + Stanisław Panasiewicz (1r.)

10:00 + Jan, Kazimiera Farion

12:00 + Józef Soroka (39r.), Emilia, Anna i Michał z r. Soroków; Stefania i Andrzej z r. Petryków

18:00 + Edward Malec (5r.), Teresa Malec, zm. z r. Malców i Traczuków

 

 

INTENCJE MSZALNE

01-08.09.2019

Niedziela - 08.09.2019

8:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

10:00 + Zofia Garbata, Antoni, Julian

12:00 Za Parafian

12:00 O łaskę wiary i zdrowie dla Eweliny i Zbigniewa

18:00 + Krystyna Lupa (od synowej z rodziną)

 

Poniedziałek– 09.09.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 O zdrowie dla Heleny

 

Wtorek– 10.09.2019

7:00 + Stanisława (k) Mokrzecka i Bronisław Kwitek

18:00 + Stanisław i Anastazja Droździel, zm. z r. Droździel i Zarosa

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.) (poza Parafią)

 

Środa - 11.09.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Eugeniusz Niemczuk (25r.), Marianna, Krystyna Niemczuk

 

Czwartek -12.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Stanisława (k) Gradziuk (25r.), Antoni Gradziuk (50r.), zm. z r. Gradziuków

18:00 + Bazyli (10r.), Stefania

 

Piątek - 13.09.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

18:00 + Irena Suchowicz (1r.)

 

Sobota - 14.07.2019

7:00 + Kazimiera (k) Kot (14r.), Marian Kot, zm. z r. Kotów i Pijajków

18:00 Emilia Niemczuk (10r.), Jan Niemczuk, Aniela i Jan Juszczak

20:30 Modlitwa różańcowa przy krzyżu w intencji Ojczyzny

Niedziela - 15.09.2019

8:00 + Zygmunt (18r.), Czesława (k) Sieczka

10:00 + Czesław Zieliński (14r.), Leonia i Paweł, zm. z rodziny

12:00 W 2 r. ślubu Anny i Adriana i w 50 ą r. urodzin Dariusza

18:00 + Teofila (k), Stanisław Jachtoma, Mieczysław Ponachajba

 

Poniedziałek– 16.09.2019

7:00 + Roman Zasuwa (30dz.)

18:00 + Genowefa Kuśmierz, Edward, Wiesław

 

Wtorek– 17.09.2019

 

7:00

18:00 + Jadwiga Machałek (6r.)

 

Środa - 18.09.2019

 

7:00

18:00 + Ks. Stanisław Szczepanik (30dz.)- Misjonarz Zakonu św. Wincentego A`Paulo

 

Czwartek -19.08.2019

7:00

18:00 + Zm. z r. Kuśmerzów i Bodysów

 

Piątek - 20.09.2019

7:00

18:00 + Zm. z r. Lupów i Garbulów

 

Sobota - 21.07.2019

7:00

16:00 Msza św. ślubna:

18:00 Msza św. ślubna: Hołowiński -Turczyn

 

Niedziela - 22.09.2019

 

8:00 + Marcin Stanisławczuk (19r.), Leokadia i Tadeusz

10:00 + Janina Macioch (48r.), zm. z r. Gozdków i Maciochów

12:00 + Aniela Góra (rocz.), Antoni

18:00 + Eugeniusz Ćwik, Henryka (k) Bisek, Katarzyna i Władysław Kolano(50r.)

 

 

INTENCJE MSZALNE

01-08.09.2019

Niedziela - 01.09.2019

8:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

10:00 + Anna Andrzejewicz (15r.)

12:00 + Mieczysław Ponachajba (od wnuczek Sylwii i Agaty)

18:00 + Patryk Pyś, zm. z r. Pysiów i Zasuwów, za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Poniedziałek– 02.09.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

9:30 Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego

18:00 + Marianna i Antoni Bamburski

 

Wtorek– 03.09.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Roman Zasuwa (od rodzin: Brzyckich, Grymuza, Alicja Kokoć, Kania, Pawełczuków)

 

Środa - 04.09.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek -05.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Roman Zasuwa (od Lucyny i Mariana Gil, Zofii Palonka)

 

Piątek - 06.09.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 Z okazji 11 urodzin Michała

 

Sobota - 07.07.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Za zmarłych polecanych modlitwom wspominkowym

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 08.09.2019

 

8:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

10:00 + Zofia Garbata, Antoni, Julian

12:00 Za Parafian

18:00 + Krystyna Lupa (od synowej z rodziną)

Poniedziałek– 09.09.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 O zdrowie dla Heleny

 

Wtorek– 10.09.2019

 

7:00 + Stanisława (k) Mokrzecka i Bronisław Kwitek

18:00 + Stanisław i Anastazja Droździel, zm. z r. Droździel i Zarosa

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

 

Środa - 11.09.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Eugeniusz Niemczuk (25r.), Marianna, Krystyna Niemczuk

 

Czwartek -12.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Stanisława (k) Gradziuk (25r.), Antoni Gradziuk (50r.), zm. z r. Gradziuków

18:00 + Bazyli (10r.), Stefanaia

 

Piątek - 13.09.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

18:00 + Irena Suchowicz (1r.)

 

Sobota - 14.07.2019

7:00

18:00 Emilia Niemczuk (10r.), Jan Niemczuk, Aniela i Jan Juszczak

 

Niedziela - 15.09.2019

 

8:00 + Zygmunt (18r.), Czesława (k) Sieczka

10:00 + Czesław Zieliński (14r.), Leonia i Paweł, zm. z rodziny

12:00 + Teofila (k), Stanisław Jachtoma, Mieczysław Ponachajba

18:00 W 2 r. ślubu Anny i Adriana

 

 

INTENCJE MSZALNE

25.08-01.09.2019

Niedziela - 25.08.2019

8:30 Dziękcz.- błag. o Boże błog. dla Anny i Łukasza w 5 r. ślubu

8:30 + Tadeusz Podgórny (30dz. )

11:00 + Antonina Duda (9r.), Maria i Władysław Piluś

11:00 W 35r. ślubu Janusza i Izabeli

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

 

Poniedziałek –Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej 26.08.2019

8:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 Dziękczynna za syna Andrzeja

 

Wtorek– 27.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Zygmunt Kokoć, zm. z r. Kokociów, Stanisław Dworniczak

 

Środa - 28.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Jan Niezgoda, zm. z r. Niedzielaków

 

Czwartek -29.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 Imieninowa i urodzinowa – Sabina Soroka

 

Piątek - 30.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

7:00 + Elżbieta Kozłowska, zm. z r. Kozłowskich, dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Stanisław Turczyn, Andrzej Podgórski

 

Sobota - 31.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Anna Tukiendorf (22r.), Władysław Tukiendorf (51r.), zm. z r. Tukiendorf (intencja od rodziny)

 

Niedziela - 01.09.2019

 

8:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

10:00 + Anna Andrzejewicz (15r.)

12:00 + Mieczysław Ponachajba (od wnuczek Sylwii i Agaty)

 

18:00 + Patryk Pyś, zm. z r. Pysiów i Zasuwów, za dusze w czyśćcu cierpiące

INTENCJE MSZALNE

18-25.08..2019

 

Niedziela - 18.08.2019

8:30 + Leokadia, Elżbieta, Stanisław, Jan, Mieczysław, Helena, Tadeusz, Henryk

11:00 + Henryka (k) i Marian Mlonek, zm. z r. Mlonków i Wszołów

11:00 + Zmarłych z r. Celińskich

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

 

Poniedziałek– 19.08.2019

7:00 + Anna, Władysława (k) i Adolf Wojnarowicz, zm. z r. Dziaczyńskich

11:00 + Pogrzeb: śp. Roman Zasuwa

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

 

Wtorek– 20.08.2019

7:00 + Lucyna Juszczak (13r.), zm. z r. Bodysów

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Marianna Grad (13r.), Krystyna Bajwoluk (20r.)

 

Środa - 21.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Genowefa i Stansław Kulczyńskich

 

Czwartek -22.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Krystyna Lupa (od brata, bratowej i ich rodzin )

 

Piątek - 23.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Krystyna Lupa (30dz)

 

Sobota - 24.08.2019

7:00 + Franciszek Gramatyka

15:00 W 40r. ślubu Stanisław i Jolanta

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

 

Niedziela - 25.08.2019

8:30 Dziękcz.- błag. o Boże błog. dla Anny i Łukasza w 5 r. ślubu

8:30 + Tadeusz Podgórny (30dz. )

11:00 + Antonina Duda (9r.), Maria i Władysław Piluś

11:00 W 35r. ślubu Janusza i Izabelii

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

Poniedziałek– 26.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 Dziękczynna za syna Andrzeja

 

Wtorek– 27.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Zygmunt Kokoć, zm. z r. Kokociów, Stanisław Dworniczak

 

Środa - 28.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Jan Niezgoda

 

Czwartek -29.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 Imieninowa i urodzinowa – Sabina Soroka

 

Piątek - 30.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Stanisław Turczyn, Andrzej Podgórski

 

Sobota - 31.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Anna Tukiendorf (22r.), Władysław Tukiendorf (51r.), zm. z r. Tukiendorf (intencja od rodziny)

 

Niedziela - 01.09.2019

 

8:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

10:00 + Mieczysław Ponachajba (od wnuczek Sylwii i Agaty)

12:00 Za Parafian

18:00 + Patryk Pyś, zm. z r. Pysiów i Zasuwów, za dusze w czyśćcu cierpiące

 

 

INTENCJE MSZALNE

11-18.08..2019

 

Niedziela - 11.08.2019

8:30 + Seweryna (k), Marianna Pakuła, Wacław i Weronika Ulanowskich

11:00 + Jadwiga Panasiewicz (10r.)

11:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Jan, Czesława Juszczak, Dariusz Dębski

 

Poniedziałek– 12.08.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Jan Machałek (16r.)

 

Wtorek– 13.08.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

Środa - 14.08.2019

 

18:00 + Teofila Piłat (greg.)

 

Czwartek –Uroczystość Wniebowzięcia NMP 15.08.2019

8:30 Dziękczynna w 1 r. ślubu Anny i Pawła Żmińczuk

11:00 + Jan Jurczak (25r.), zm. z r. Jurczaków i Plisikiewiczów

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

 

Piątek - 16.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 +

 

Sobota - 17.08.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

17:00 Msza św. ślubna: Mateusz Tański i Monika Bielecka

18:00

 

Niedziela - 18.08.2019

 

8:30 + Leokadia, Elżbieta, Stanisław, Jan, Mieczysław, Helena, Tadeusz, Henryk

11:00 + Henryka (k) i Marian Mlonek, zm. z r. Mlonków i Wszołów

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

Poniedziałek– 19.08.2019

7:00 + Anna, Władysława (k) i Adolf Wojnarowicz, zm. z r. Dziaczyńskich

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

 

Wtorek– 20.08.2019

 

7:00 + Lucyna Juszczak (13r.), zm. z r. Bodysów

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Marianna Grad (13r.), Krystyna Bajwoluk (20r.)

 

Środa - 21.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Genowefa i Stansław Kulczyńskich

 

Czwartek -22.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Krystyna Lupa (od brata, bratowej i ich rodzin )

 

Piątek - 23.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 + Krystyna Lupa (30dz)

 

Sobota - 24.08.2019

 

7:00 + Franciszek Gramatyka

15:00 W 40r. ślubu Stanisław i Jolanta

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

 

Niedziela - 25.08.2019

 

8:30 Dziękcz.- błag. o Boże błog. dla Anny i Łukasza w 5 r. ślubu

8:30 + Tadeusz Podgórny (30dz. )

11:00 + Antonina Duda (9r.), Maria i Władysław Piluś

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

 

 

INTENCJE MSZALNE

04-11.08..2019

 

Niedziela - 04.08.2019

8:30 + Mieczysław Żuk

8:30 + Teofila Piłat (greg.)

11:00 + Andrzej Malicki

11:00 + Ryszard Górski (30dz.)

18:00 W 2 r. ślubu Magdy Ziemian, o łaski dla ich córki Zoja (od rodziców)

 

Poniedziałek– 05.08.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 Msza św. dziękczynna za wszelkie łaski

 

Wtorek– 06.08.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Józef Sołoducha, Józef, Grażyna Majdan

 

Środa - 07.08.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek -08.08.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Władysław Juszczak (44r.)

 

Piątek - 09.08.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 +

 

Sobota - 10.08.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

16:00 Msza św. ślubna: Mateusz Cichocki i Magda Niemczuk

18:00 Jadwiga Denkiewicz

 

Niedziela - 11.08.2019

8:30 + Seweryna (k), Marianna Pakuła, Wacław i Weronika Ulanowskich

11:00 + Jadwiga Panasiewicz (10r.)

11:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Jan, Czesława Juszczak, Dariusz Dębski

Poniedziałek– 12.08.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Jan Machałek (16r.)

 

Wtorek– 13.08.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

Środa - 14.08.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00

 

Czwartek –Uroczystość Wniebowzięcia NMP 15.08.2019

 

8:30 Dziękczynna w 1 r. ślubu Anny i Pawła Żmińczuk

11:00 + Jan Juszczak (25r.), zm. z r. Juszczaków i Plisikiewiczów

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

 

Piątek - 16.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

18:00 +

 

Sobota - 17.08.2019

 

7:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

17:00 Msza św. ślubna: Mateusz Tański i Monika Bielecka

18:00

 

Niedziela - 18.08.2019

 

8:30 + Leokadia, Elżbieta, Stanisław, Jan, Mieczysław, Helena, Tadeusz, Henryk

11:00 + Henryka (k) i Marian Mlonek, zm. z r. Mlonków i Wszołów

18:00 + Tadeusz Nizio (greg.)

 

 

INTENCJE MSZALNE

28.07-04.08..2019

 

Niedziela - 28.07.2019

8:30 W 10r. ślubu Pauliny i Tomasza

11:00 + Dorota Podgórska (2r.), Aleksandra Siekierda 15r.)

11:00 W 70 r. urodzin: dziękczynno-błagalna z prośba o zdrowie dla Honpraty Łyp

18:00 + Teofila Piłat (greg.)

 

Poniedziałek– 29.07.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00

 

Wtorek– 30.07.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00

 

Środa - 31.07.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 W intencji Barbary z okazji urodzin

 

Czwartek -01.08.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Władysław Kozłowski

 

Piątek - 02.08.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Karolina Kijek (38r.)

 

Sobota - 03.08.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 04.08.2019

8:30 + Mieczysław Żuk

8:30 + Teofila Piłat (greg.)

11:00 + Andrzej Malicki

11:00 + Ryszard Górski (30dz.)

18:00 W 2 r. ślubu Magdy Ziemian, o łaski dla ich córki Zoja (od rodziców)

 

Poniedziałek– 05.08.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 Msza św. dziękczynna za wszelkie łaski

 

Wtorek– 06.08.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Józef Sołoducha, Józef, Grażyna Majdan

 

Środa - 07.08.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek -08.08.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Władysław Juszczak (44r.)

 

Piątek - 09.08.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 +

 

Sobota - 10.08.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

16:00 Msza św. ślubna: Mateusz Cichocki i Magda Niemczuk

18:00 Jadwiga Denkiewicz

 

Niedziela - 11.08.2019

8:30 + Seweryna (k), Marianna Pakuła, Wacław i Weronika Ulanowskich

11:00 + Jadwiga Panasiewicz (10r.)

11:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Jan, Czesława Juszczak, Dariusz Dębski

 

 

INTENCJE MSZALNE

21-28.07.2019

Niedziela - 21.07.2019

 

8:30 + Teofila Piłat (greg.)

8:30 + Stanisław Kołtun, zm. z r. Kołtunów

11:00 + Zm. z r. Flisów i Górów

11:00 + Zbigniew Gałan

18:00 + Józef i Genowefa Rzeżawscy i ich rodziców

 

Poniedziałek– 22.07.2019

 

18:00 + Teofila Piłat (30dz.)

 

Wtorek– 23.07.2019

 

18:00 + Teofila Piłat ( z intencji Teresy Gil i r. Słotwińskich)

 

Środa - 24.07.2019

 

18:00 + Teofila Piłat (od Stanisławy Oziomek z córką)

 

Czwartek -25.07.2019

 

18:00 + Anna Kaszuba (imieninowa)

 

Piątek - 26.07.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Bolesław (37r.), Zofia, Franciszka (k), Antoni, zm. z r. Krupów, Płazów i Kycków

 

Sobota - 27.07.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 Dziękczynna za szczególne łaski od Mari i o światło Boże w służbie Maryi dla Anny z okazji imienin

 

Niedziela - 28.07.2019

8:30 W 10r. ślubu Pauliny i Tomasza

11:00 + Dorota Podgórska (2r.), Aleksandra Siekierda 15r.)

11:00 W 70 r. urodzin: dziękczynno-błagalna z prośba o zdrowie dla Honpraty Łyp

18:00 + Teofila Piłat (greg.)

Poniedziałek– 29.07.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00

 

Wtorek– 30.07.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00

 

Środa - 31.07.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 W intencji Barbary Siekierdy z okazji urodzin

 

Czwartek -01.08.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Władysław Kozłowski

 

Piątek - 02.08.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Karolina Kijek (38r.)

 

Sobota - 03.08.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 04.08.2019

8:30 + Mieczysław Żuk

8:30 + Teofila Piłat (greg.)

11:00 + Andrzej Malicki

11:00 + Ryszard Górski (30dz.)

18:00 W 2 r. ślubu Magdy Ziemian, o łaski dla ich córki Zoja (od rodziców)

 

 

 INTENCJE MSZALNE

14-21.07.2019

Niedziela - 14.07.2019

 

  8:30 + Władysław Piłat (32r.) 

11:00 W 30 r. ślubu Adama i Ewy

11:00 + Tadeusz Krawczuk (21r.)

18:00 + Tadeusz Nizio (od rodziny i synów)

 

Poniedziałek– 15.07.2019 

 

  7:00 +  Andrzej Wojnarowicz (3r.)

18:00 + Tadeusz Nizio (30dz.) 

 

Wtorek– 16.07.2019 

 

  7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Hipolit Bodys, zm. z r. Bodysów, Kuśmierzów

 

Środa - 17.07.2019 

 

  7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Jan i Lucyna

 

Czwartek -18.07.2019

  7:00   7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Irena i Stefan Suchowicz

 

Piątek - 19.07.2019

  7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Teofila Piłat (od rodziny Gilów i Zofii Palonki)

 

Sobota -  20.07.2019

  7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 21.07.2019

 

  8:30 + Teofila Piłat (greg.)

  8:30 + Stanisław Kołtun, zm. z r. Kołtunów

11:00 + Zm. z r. Flisów i Górów

11:00 + Zbigniew Gałan

18:00 + Józef i Genowefa Rzeżawscy i ich rodziców

Poniedziałek– 22.07.2019 

 

  7:00 +  Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Teofila Piłat (30dz.) 

 

Wtorek– 23.07.2019 

 

  7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Teofila Piłat ( z intencji Teresy Gil i r. Słotwińskich)

 

Środa - 24.07.2019 

 

  7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Teofila Piłat (od Stanisławy Oziomek z córką)

 

Czwartek -25.07.2019

  7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Anna Kaszuba (imieninowa)

 

Piątek - 26.07.2019

  7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Bolesław (37r.), Zofia, Franciszka (k), Antoni, zm. z r. Krupów, Płazów i Kycków

 

Sobota -  27.07.2019

  7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

18:00 Dziękczynna za szczególne łaski od Mari i o światło Boże w służbie Maryi dla Anny z okazji imienin

 

Niedziela - 28.07.2019

 

  8:30  W 10r. ślubu Pauliny i Tomasza 

11:00 + Dorota Podgórska (2r.), Aleksandra Siekierda 15r.)

11:00 W 70 r. urodzin: dziękczynno-błagalna z prośba o zdrowie

18:00 + Teofila Piłat (greg.)

INTENCJE MSZALNE

07-14.07.2019

 

Niedziela - 07.07.2019

8:30 + Jacek Bronikowski (30r.), Ewa Rajska (19r.)

11:00 + Marianna ,i Eugeniusz Szałacha

18:00 + Marianna i Jan Drozdowscy

 

Poniedziałek– 08.07.2019

 

18:00 + Gabriel Pawełczuk (od r. Pawełczuków)

 

Wtorek– 09.07.2019

 

18:00 + Tadeusz Nizio (od rodziny Pitwałów)

 

Środa - 10.07.2019

 

18:00 + Bogdan, Czesława (k), Wojciech z r. Palonków

 

Czwartek -11.07.2019

 

18:00 + Teofila Piłat (od Zofii Pawełczuk)

 

Piątek - 12.07.2019

 

18:00 + Teofila Piłat (od rodziny Pysiów i Zasuwów ))

 

Sobota - 13.07.2019

 

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

18:00 W 40 r. ślubu Teresy i Wiesława

 

Niedziela - 14.07.2019

 

8:30 + Władysław Piłat (32r.)

11:00 W 30 r. ślubu Adama i Ewy

11:00 + Tadeusz Krawczuk (21r.)

18:00 + Tadeusz Nizio (od rodziny i synów)

 

 

 

Poniedziałek– 15.07.2019

 

7:00 + Andrzej Wojnarowicz (3r.)

18:00 + Tadeusz Nizio (30dz.)

 

Wtorek– 16.07.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Hipolit Bodys, zm. z r. Bodysów, Kuśmierzów

 

Środa - 17.07.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Jan i Lucyna

 

Czwartek -18.07.2019

7:00 7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Irena i Stefan Suchowicz

 

Piątek - 19.07.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 + Teofila Piłat (od rodziny Gilów i Zofii Palonki)

 

Sobota - 20.07.2019

7:00 + Teofila Piłat (greg.)

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 21.07.2019

 

8:30 + Teofila Piłat (greg.)

8:30 + Stanisław Kołtun, zm. z r. Kołtunów

11:00 + Zm. z r. Flisów i Górów

11:00 + Zbigniew Gałan

18:00 + Józef i Genowefa Rzeżawscy i ich rodziców

 

 

INTENCJE MSZALNE

30.06-07.07.2019

Niedziela - 30.06.2019

8:30 W 30r. ślubu Katarzyny i Tomasza: dziękcz.-błag.

11:00 + Maria Pyś (65r.), Janina Kapusta (33r.)

11:00 + Janina, Bolesław, Renata, Bogdan, zm. z r. Mlonków, Borowców i Kostrubców

18:00 Ku czci dwóch Serc Jezusa i Maryi na zawsze zjednoczonych w miłości

 

Poniedziałek– 01.07.2019

 

7:00 W 40 r. ślubu Jadwigi i Tadeusza: dziękczynno-błagalna

18:00 +Łukasz Włodarczyk (2r.) –o łaskę Bożego Miłosierdzia

 

Wtorek– 02.07.2019

 

7:00 + Teofila Piłat (od brata Mariana)

18:00 + Janina Momot (od r. Machometów i Kołtunów)

 

Środa - 03.07.2019

 

7:00 + Teofila Piłat

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek -04.07.2019

7:00 + Franciszek Antoniewicz (16r.)

18:00 W intencji Antoniego Siekierdy z okazji urodzin

 

Piątek - 05.07.2019

 

18:00 + Z r. Namroży Rodziców Ignacy i Aniela. Braci: Jan, Czesław i Jan. Siostrę Janinę. Synowa Zofia. Zięcia Stanisław Tomaszewski. Wszystkich zmarłych z rodziny Skamruk

 

Sobota - 06.07.2019

 

18:00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP od Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 07.07.2019

8:30 + Jacek Bronikowski (30r.), Ewa Rajska (19r.)

11:00 + Marianna ,i Eugeniusz Szałacha

18:00 + Marianna i Jan Drozdowscy

 

Poniedziałek– 08.07.2019

 

18:00 + Gabriel Pawełczuk (od r. Pawełczuków)

 

Wtorek– 09.07.2019

 

18:00 + Tadeusz Nizio (od rodziny Pitwałów)

 

Środa - 10.07.2019

 

18:00 + Bogdan, Czesława (k), Wojciech z r. Palonków

 

Czwartek -11.07.2019

 

18:00 + Teofila Piłat (od Zofii Pawełczuk)

 

Piątek - 12.07.2019

 

18:00 + Teofila Piłat (od rodziny Pysiów i Zasuwów ))

 

Sobota - 13.07.2019

 

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

18:00 W 40 r. ślubu Teresy i Wiesława

 

Niedziela - 14.07.2019

 

8:30 + Władysław Piłat (32r.)

11:00 W 30 r. ślubu Adama i Ewy

11:00 + Tadeusz Krawczuk (21r.)

18:00 + Tadeusz Nizio (od rodziny i synów)

 

 

INTENCJE MSZALNE

23-30.06.2019

Niedziela - 23.06.2019

8:30 W 8r. święceń kapłańskich ks. Roberta: dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej i św. Jana Pawła II

11:00 O zdrowie, Boże błog. , potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej z racji imienin i urodzin ks. Proboszcza

11:00 + W dniu Ojca za śp. Henryka i Zdzisław

18:00 Za Parfian

 

Poniedziałek– 24.06.2019

7:00 + Tadeusz Nizio (od współpracowników syna Mieczysława z Administracji Osiedla „Śródmieście” Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

18:00 + Henryk Mądroń (19r.), rodziców: Irena i Tadeusz

 

Wtorek– 25.06.2019

 

7:00

18:00 + Janina (od Ireny i Anny)

 

Środa - 26.06.2019

 

7:00

18:00 + Stanisławę, Mieczysława i Waldemara Szajuk

 

Czwartek -27.06.2019

7:00

18:00 + Czesława Juszczak (1r.)

 

Piątek - 28.06.2019

7:00

18:00 + Jan Ślązak (22r.)

 

Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła Sobota - 29.06.2019

8:30 + Jan i Anna Wołos

18:00 + Helena Kowalik

 

Niedziela - 30.06.2019

8:30 W 30r. ślubu Katarzyny i Tomasza: dziękcz.-błag.

11:00 + Maria Pyś (65r.), Janina Kapusta (33r.)

11:00 + Janina, Bolesław, Renata, Bogdan, zm. z r. Mlonków, Borowców i Kostrubców

18:00 Ku czci dwóch Serc Jezusa i Maryi na zawsze zjednoczonych w miłości

 

Poniedziałek– 01.07.2019

7:00

18:00 +Łukasz Włodarczyk (2r.) –o łaskę Bożego Miłosierdzia

 

Wtorek– 02.07.2019

 

7:00

18:00 + Janina Momot (od r. Machometów i Kołtunów)

 

Środa - 03.07.2019

 

7:00

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek -04.07.2019

7:00 + Franciszek Antoniewicz (16r.)

18:00

 

Piątek - 05.07.2019

7:00

18:00 + Z r. Namroży Rodziców Ignacy i Aniela. Braci: Jan, Czesław i Jan. Siostrę Janinę. Synowa Zofia. Zięcia Stanisław Tomaszewski. Wszystkich zmarłych z rodziny Skamruk

 

Sobota - 06.07.2019

 

18:00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP od Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 07.07.2019

8:30 + Jacek Bronikowski (30r.), Ewa Rajska (19r.)

11:00 + Maria, Eugeniusz Szałacha

11:00 + Mieczysław Ponachajba (od wnuczek Sylwii i Agaty)

18:00 + Marianna i Jan Drozdowscy

 

 

INTENCJE MSZALNE

16-23.06.2019

Niedziela - 16.06.2019

8:30 + Ks. Stanisław Sieczka (od uczestników pogrzebu)

11:00 W intencji dzieci przystępujących do Komunii św. Rocznicowej i ich rodzin

11:00 + W 2 r. ślubu w intencji Moniki i Tomasza, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej, dary Ducha Świętego

18:00 + Janina Momot (od rodziny Kołaszewskich)

 

Poniedziałek– 17.06.2019

7:00

18:00 Dziękczynna od Pielgrzymów do Matki Bożej Ostrobramskiej, ich rodzin z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej

 

Wtorek– 18.06.2019

7:00

18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

  • W intencji Katarzyny w 30 r. urodzin: dziękcz. –błag.

  • O uzdrowienie z choroby nowotworowej Mirosława

 

Środa - 19.06.2019

7:00 + Leonia, Jan Kwitek, zm. z r. Antoniewiczów

10:00 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego

18:00 + Stanisława (k) Pupiec – intencja Chóru Parafialnego

 

Boże Ciało -Czwartek -20.06.2019

8:30

10:00 Za Parafian

  • W 60 r. urodzin Janusza Łysakowskiego

 

Piątek - 21.06.2019

7:00

18:00 + Mieczysław Ponachajba (od Ewy, Marzeny, Beaty)

 

Sobota - 22.06.2019

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące i za dusze z rodzin Pielgrzymów

18:00 + Jan, Zenon

18:00 W 1 r. urodzin Tymona z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej, umiejętność dobrego wychowania dla rodziców

 

 

 

Niedziela - 23.06.2019

8:30 W 8r. święceń kapłańskich ks. Roberta: dziękczynno-błagalna

11:00 O zdrowie, Boże błog. , potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej z racji imienin i urodzin ks. Proboszcza

11:00 + W dniu Ojca za śp. Henryka i Zdzisława

18:00 + Romuald Dżygało (1r.)

 

Poniedziałek– 24.06.2019

7:00

18:00

 

Wtorek– 25.06.2019

 

7:00

18:00 + Janina (od Ireny i Anny)

 

Środa - 26.06.2019

 

7:00

18:00 + Stanisławę, Mieczysława i Waldemara Szajuk

 

Czwartek -27.06.2019

7:00

18:00 + Czesława Juszczak (1r.)

 

Piątek - 28.06.2019

7:00

18:00 + Jan Ślązak (22r.)

 

Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła Sobota - 29.06.2019

8:30 + Jan i Anna Wołos

18:00 + Helena Kowalik

 

Niedziela - 30.06.2019

8:30 W 30r. ślubu Katarzyny i Tomasza: dziękcz.-błag.

11:00 + Maria Pyś (65r.), Janina Kapusta (33r.)

11:00 + Janina, Bolesław, Renata, Bogdan, zm. z r. Mlonków, Borowców i Kostrubców

18:00 Ku czci dwóch Serc Jezusa i Maryi na zawsze zjednoczonych w miłości

 

 

INTENCJE MSZALNE

09-16.06.2019

Niedziela - 09.06.2019

8:30 + Ryszard (7r.), Emilia, Tadeusz Dragan

8:30 W 5 r. ślubu Jana i Katarzyny

11:00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. i ich rodzin

11:00 + Zbigniew Gałan (1r.)

18:00 Ku czci Ducha Świętego- Pocieszyciela i Uświęciciela z dziękczynieniem za Jego dary

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (intencja ks. Marka)

 

Poniedziałek– NMP Matki Kościoła 10.06.2019

8:30 + Michał Pracoń (13r.), zm. z r. Praconiów, Karników

11:00 W intencji Małgorzaty z okazji imienin

18:00 + Janina Momot (od Genowefy Lupy)

 

Wtorek– 11.06.2019

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (od mieszkańców Jatutowa II Kolonia)

 

Środa - 12.06.2019

7:00 O Boże błog., zdrowie duszy i ciała, opiekę Matki Najświętszej dla Bogusława Wróblewskiego i całej rodziny

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (od Parafian z Wólki Panieńskiej))

 

Czwartek -13.06.2019

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej z udziałem dzieci klas V jako dziękczynienie za Pierwsze Soboty

Piątek - 14.06.2019

7:00 + Józef Skiba, Franciszka (k), Henryka (k), Zofia, Czesława (k), Bolesław, Mieczysław, Józef, Janina (k), Andrzej, Joanna

18:00 + Janina Momot (od rodziny Lupów)

Sobota - 15.06.2019

7:00 + Stanisław, Teofila, Jadwiga Oszust

18:00 + Izabela Serafin (1r.)

Niedziela - 16.06.2019

8:30 + Ks. Stanisław Sieczka (od uczestników pogrzebu)

11:00 W intencji dzieci przystępujących do Komunii św. Rocznicowej i ich rodzin

11:00 + W 2 r. ślubu w intencji Moniki i Tomasza, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej, dary Ducha Świętego

18:00 + Janina Momot (od rodziny Kołaszewskich)

Poniedziałek– 17.06.2019

7:00

18:00 Dziękczynna od Pielgrzymów do Matki Bożej Ostrobramskiej, ich rodzin z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej

 

Wtorek– 18.06.2019

 

7:00

18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

  • W intencji Katarzyny w 30 r. urodzin: dziękcz. –błag.

  • O zdrowie

 

Środa - 19.06.2019

 

10:00 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego

18:00 + Stanisława (k) Pupiec – intencja Chóru Parafialnego

 

Boże Ciało -Czwartek -20.06.2019

8:30

10:00 W 60 r. urodzin Janusza Łysakowskiego

 

Piątek - 21.06.2019

7:00

18:00 + Mieczysław Ponachajba (od Ewy, Marzeny, Beaty)

 

Sobota - 22.06.2019

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące i za dusze z rodzin Pielgrzymów

18:00 + Jan, Zenon

 

Niedziela - 23.06.2019

8:30 W 8r. święceń kapłańskich ks. Roberta: dziękczynno-błagalna

11:00 O zdrowie, Boże błog. , potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej z racji imienin i urodzin ks. Proboszcza

11:00 + W dniu Ojca za śp. Henryka i Zdzisława

18:00 + Romuald Dżygało (1r.)

 

 

INTENCJE MSZALNE

02-09.06.2019

Niedziela - 02.06.2019

8:30 + Tomasz i Genowefa Czerniak, Karol i Feliksa (k) Szatała

11:00 + Aniela (k) Łukaszczuk, Jan, Apolonia, Joanna, za dusze w czyśćcu cierpiące

11:00 + Piotr Jabłoński (7r.)

18:00 + Janina Momot (od r. Prusów)

 

Poniedziałek– 03.06.2019

7:00 + Janina Momot (od r. Pysiów)

18:00 W int. dziękcz.-błag. dla rodziny Janusza i Iwony i ich syna Jasia z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

 

Wtorek– 04.06.2019

7:00 + Janina Momot (od Elżbiety Skulskiej)

18:00 + Janina Momot (od sąsiadów)

 

Środa - 05.06.2019

7:00 + Janina, Stanisław, Janusz Niemczuk, Henryk i Genowefa Oszust, Alfred i Franciszka (k) Chmielowiec

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek -06.06.2019

7:00 W pewnej intencji

18:00 + Janina Momot (od rodziny Lupów i Sołoduchów)

 

Piątek - 07.06.2019

7:00 + Janina Momot (od rodziny Machometów i Kołtunów)

7:00 + Ks. Stanisław Sieczka (od kolegi Henryka)

18:00 + Seweryna Jurczak (13r.)

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (intencja ks. Marka)

Sobota - 08.06.2019

7:00 + Janina Momot (od Danuty, Ewy i Jacka)

18:00 W 12 r. ślubu Ewy i Pawła – dziękczynna

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (intencja ks. Marka)

Niedziela - 09.06.2019

8:30 + Ryszard (7r.), Emilia, Tadeusz Dragan

8:30 W 5 r. ślubu Jana i Katarzyny

11:00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. i ich rodzin

11:00 + Zbigniew Gałan (1r.)

18:00 Ku czci Ducha Świętego- Pocieszyciela i Uświęciciela z dziękczynieniem za Jego dary

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (intencja ks. Marka)

 

Poniedziałek– 10.06.2019

7:00 + Michał Pracoń (13r.), zm. z r. Praconiów, Karników

18:00 + Janina Momot (od Genowefy Lupy)

 

Wtorek– 11.06.2019

 

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (od mieszkańców Jatutowa II Kolonia)

 

Środa - 12.06.2019

 

7:00

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (od Parafian z Wólki Panieńskiej))

 

Czwartek -13.06.2019

 

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

Piątek - 14.06.2019

7:00

18:00 + Janina Momot (od rodziny Lupów)

 

Sobota - 15.06.2019

 

7:00

18:00 + Izabela Serafin (1r.)

 

Niedziela - 16.06.2019

8:30 + Ks. Stanisław Sieczka (od uczestników pogrzebu)

11:00 W intencji dzieci przystępujących do Komunii św. Rocznicowej i ich rodzin

11:00 + W 2 r. ślubu w intencji Moniki i Tomasza, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej, dary Ducha Świętego

18:00 + Janina Momot (od rodziny Kołaszewskich)

 

)

INTENCJE MSZALNE

26.05-02.06.2019

 

Niedziela - 26.05.2019

8:30 + Marianna i Jan Drozdowski

8:30 + Janina Momot (od wnuczki Agnieszki z rodziną)

11:00 + Albina Kwarciana (greg. )

11:00 W rocz. urodzin, o zdrowie, błog. Boże dla syna Bartłomieja

18:00 + Władysławę (k) i Zygmunta, zm. z r. Mojżeszów i Buczaków

 

Poniedziałek– 27.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Aniela Tucka (40r.), zm. z r. Tuckich i Bartników

 

Wtorek– 28.05.2019

 

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Andrzej Skulski, Kazimiera (k), Jan, Eugeniusz Ćwik

 

Środa - 29.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 W 60 r. urodzin Teresy: dziękcz. –błag.

18:00 W intencji mieszkańców Kalinowic z okazji poświęcenia pól, ogrodów i posesji.

 

Czwartek -30.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Janina Momot (od Kółka Różańcowego dla pierwszej zelatorki))

 

Piątek - 31.05.2019

7:00 + Janina Momot (od Reginy Momot z rodziną)

18:00 + Aniela Ożga , Aniela Juszczak (wsp. imieninowe)

 

Sobota - 01.06.2019

7:00 W 6 r. ślubu Bartosza i Agnieszki : dziękczynna

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 02.06.2019

8:30 + Tomasz i Genowefa Czerniak, Karol i Feliksa (k) Szatała

11:00 + Aniela (k) Łukaszczuk, Jan, Apolonia, Joanna, za dusze w czyśćcu cierpiące

11:00 + Piotr Jabłoński (7r.)

18:00 + Janina Momot (od r. Prusów)

Poniedziałek– 03.06.2019

 

7:00 + Janina Momot (od r. Pysiów)

18:00 W int. dziękcz.-błag. dla rodziny Janusza i Iwony i ich syna Jasia z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

 

Wtorek– 04.06.2019

 

7:00 + Janina Momot (od rodziny z Warszawy)

18:00 + Janina Momot (od sąsiadów)

 

Środa - 05.06.2019

 

7:00 + Janina, Stanisław, Janusz Niemczuk, Henryk i Genowefa Oszust, Alfred i Franciszka (k) Chmielowiec

18:00 Ku czci przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek -06.06.2019

 

7:00 W pewnej intencji

18:00 + Janina Momot (od rodziny Lupów i Sołoduchów)

 

Piątek - 07.06.2019

7:00 + Janina Momot (od rodziny Machometów i Kołtunów)

7:00 + Ks. Stanisław Sieczka (od kolegi Henryka)

18:00 + Seweryna Jurczak (13r.)

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (intencja ks. Marka)

 

Sobota - 08.06.2019

 

7:00 + Janina Momot (od Danuty, Ewy i Jacka)

18:00 W 12 r. ślubu Ewy i Pawła – dziękczynna

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (intencja ks. Marka)

 

Niedziela - 09.06.2019

8:30 + Ryszard (7r.), Emilia, Tadeusz Dragan

8:30 W 5 r. ślubu Jana i Katarzyny

11:00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. i ich rodzin

11:00 + Zbigniew Gałan (1r.)

18:00 Ku czci Ducha Świętego- Pocieszyciela i Uświęciciela z dziękczynieniem za Jego dary

18:00 + Ks. Stanisław Sieczka (intencja ks. Marka)

 

 

INTENCJE MSZALNE

19-26.05.2019

Niedziela - 19.05.2019

8:30 + Albina Kwarciana (greg. )

8:30 + Aleksander Górski (25r.) i Weronika

11:00 + Marian Serafin (7r.), zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

18:00 + Tadeusz Skrzyński

18:00 W intencji mieszkańców Wólki Panieńskiej z okazji poświęcenia pól, ogrodów i posesji.

 

Poniedziałek– 20.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Eleonora, Mieczysław, Leszek z r. Smyków

 

Wtorek– 21.05.2019

 

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Mieczysław Bondyra (1r.)

 

Środa - 22.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Mieczysław Ponachajba (od bratowej Marii )

 

Czwartek -23.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Antoni Chwedyk (30r.)

 

Piątek - 24.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Janina Wójcicka (od córki Ewy)

18:00 + Janina Momot (od r. Potockich)

 

Sobota - 25.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Jan Bamburski (22r.)

18:00 + Regina i Mieczysław Tomicki

 

Niedziela - 26.05.2019

8:30 + Marianna i Jan Drozdowski

8:30 + Janina Momot (od wnuczki Agnieszki z rodziną)

11:00 + Albina Kwarciana (greg. )

11:00 W rocz. urodzin, o zdrowie, błog. Boże dla syna Bartłomieja

18:00 + Władysławę (k) i Zygmunta, zm. z r. Mojżeszów i Buczaków

 

Poniedziałek– 27.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Aniela Tucka (40r.), zm. z r. Tuckich i Bartników

 

Wtorek– 28.05.2019

 

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Andrzej Skulski, Kazimiera (k), Jan, Eugeniusz Ćwik

 

Środa - 29.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 W 60 r. urodzin Teresy: dziękcz. –błag.

18:00 W intencji mieszkańców Kalinowic z okazji poświęcenia pól, ogrodów i posesji.

 

Czwartek -30.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Janina Momot (od Kółka Różańcowego dla pierwszej zelatorki))

 

Piątek - 31.05.2019

7:00 + Janina Momot (od Reginy Momot z rodziną)

18:00 + Aniela Ożga , Aniela Juszczak (wsp. imieninowe)

 

Sobota - 01.06.2019

7:00 W 6 r. ślubu Bartosza i Agnieszki : dziękczynna

18:00 Intencja Kółek Różańcowych

 

Niedziela - 02.06.2019

8:30 + Tomasz i Genowefa Czerniak, Karol i Feliksa (k) Szatała

11:00 + Aniela (k) Łukaszczuk, Jan, Apolonia, Joanna, za dusze w czyśćcu cierpiące

11:00 + Piotr Jabłoński (7r.)

18:00 + Janina Momot (od r. Prusów)

 

 

INTENCJE MSZALNE

12-19.05.2019

 

Niedziela - 12.05.2019

8:30 + Albina Kwarciana (greg. )

8:30 + Janina Momot (od Wiktorii i Jana Czosnków z Tarnowa)

11:00 + Bronisława (k) i Paweł Klus

18:00 + Władysława (k) Babicka (13r.)

18:00 + Aniela Kycko

 

Poniedziałek– 13.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

7:00 O szczęśliwą operację dla Kazimierza

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

Wtorek– 14.05.2019

 

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa - 15.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Janina Momot (30dz.)

 

Czwartek -16.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Janina Momot (od rodziny Marcolów)

 

Piątek - 17.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Jolanta Prusińska, Jan i Wiktoria Stanisławscy, Anna i Tadeusz Chwedczuk

 

Sobota - 18.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Aleksander i Weronika Górscy

 

Niedziela - 19.05.2019

8:30 + Albina Kwarciana (greg. )

8:30 + Aleksander Górski (25r.) i Weronika

11:00 + Marian Serafin (7r.), zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

18:00 + Tadeusz Skrzyński

 

Poniedziałek– 20.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Eeleonora, Mieczysław, Leszek z r. Smyków

 

Wtorek– 21.05.2019

 

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Mieczysław Bondyra (1r.)

 

Środa - 22.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Mieczysław Ponachajba (od bratowej Marii )

 

Czwartek -23.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Antoni Chwedyk (30r.)

 

Piątek - 24.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Janina Wójcicka (od córki Ewy)

18:00 + Janina Momot (od r. Potockich)

 

Sobota - 25.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Jan Bamburski (22r.)

18:00 + Regina i Mieczysław Tomicki

 

Niedziela - 26.05.2019

8:30 + Marianna i Jan Drozdowski

8:30 + Janina Momot (od wnuczki Agnieszki z rodziną)

11:00 + Albina Kwarciana (greg. )

11:00 W rocz. urodzin, o zdrowie, błog. Boże dla syna Bartłomieja

18:00 + Władysławę (k) i Zygmunta, zm. z r. Mojżeszów i Buczaków

 

 

INTENCJE MSZALNE

05-12.05.2019

Niedziela - 05.05.2019

8:30 + Albina Kwarciana (greg. )

8:30 + Janina Momot (od Marii Harczuk)

11:00 + Bolesław Lubaś, zm. z r. Lubasiów i Marczaków

11:00 O pomyślne zdanie matury dla Dominika

18:00 + Bronisław Tukiendorf (w rocz. śm.), zm. z r. Tukiendorfów

 

Poniedziałek– 06.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Janina Momot (od Jadwigi i Marka Chmielewskich)

 

Wtorek– 07.05.2019

 

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Zofia Namroży (5r.)

 

Środa - 08.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Zofia Musiał

 

Czwartek -09.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Aniela i Konstanty Piłat

 

Piątek - 10.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 + Łukasz Włodarczyk (32r. urodzin)

 

Sobota - 11.05.2019

7:00 + Albina Kwarciana (greg. )

18:00 O błog. Boże dla Michała na urodziny, błog. w pracy, zdrowie

 

Niedziela - 12.05.2019

8:30 + Albina Kwarciana (greg. )

8:30 + Janina Momot (od Wiktorii i Jana Czosnków z Tarnowa)

11:00 + Bronisława (k) i Paweł Klus

11:00 + Władysława (k) Babicka (13r.)

18:00 + Aniela Kycko